♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

pátek 18. května 2012

AKTIVACE SRDCE SLUNEČNÍM SVĚTLEMSUNGAZING A SLUNEČNÍ MEDITACE

 


Tak jako vibrace srdce začínají prozařovat jakoby ze zasněžených zimních horských vrcholků, máme si i my opět uvědomit skutečnou hodnotu lidského srdce. Láska má mnoho podob, mnoho barev a chutí. Když se tě jednou dotkne, si navždy změněn. Láska je pohyb, snaží se letět v povětří jako semínko naděje, které hledá úrodnou půdu. Láska se neustále vyvíjí, mění, proměňuje, nikdy zůstane stejná déle než čtrnáct dní. Vždy po ní zůstane něco, co ovlivňuje celý náš život. Říká se, že láska láká lásku, láska plodí lásku a je to pravda. Protože, když máme v srdci lásku, dokážeme poznávat její další odstíny.Některé příchutě lásky poznáme jen jednou, ale naše žíznivé srdce z ní bude žít po celý život.Srdce je posvátný symbol. V náboženských textech mělo mystický význam, jako metafora i jako orgán. Vzpomíná se jako zdroj skutečných duchovních a božských vlastností. Mnoho filozofů a vědců, včetně Aristotela považovalo srdce za sídlo myšlení, rozumu a citu, které nepodléhá pokynům mozku.Srdce přímo souvisí s uzdravováním Země, obě stojí na opačném konci duhy. Jak nás v roce 2012 slunce obdarovává jednou sluneční erupcí za druhou, části srdce, které jsme měli kvůli smutku z minulosti zavřené, se začínají probouzet s hlasitým řevem. Srdce chce to své av tomto okamžiku se chce vyléčit a zbavit se zřícenin emocí.Sluneční záření směřuje přímo do lidského srdce, jakmile se zrodí. Když se srdce snaží odstranit pozůstatky bolesti, mnozí mohou cítit fyzickou bolest. Je to jakoby někdo hledal milostné dopisy poté, co mu zbyly už jen ruiny. Vše, co skryl hluboko v zákoutí, objeví se znovu na povrchu a uvidí to v světle nového dne.V průběhu dní je vývoj srdce nezbytný kvůli všemu na zemi. Láska je klíčem, který posune ručičky času směrem k naplnění Stvořitelova přání. Nejprve se musíme naučit milovat vše dobré, zlé i ošklivé v plnosti času, A VĚDĚT bez stínu pochybností, že to bylo vše potřebné. Lidé v každé zemi touží po míru, ale nenajdou ho, dokud nezačnou úplně milovat sami sebe. I mír přichází, když se spojí srdce se srdcem.

 
"O srdci"• srdce je mocný generátor elektromagnetické energie, který vyrábí největší elektromagnetické pole kteréhokoli orgánu• vyzařování srdce je 60-krát silnější, než je elektrické pole mozku.• vyzařování srdce slouží i jako vysílač. Naše srdce je biologický oscilátor, který se může spojit s jiným srdcem, i když je velmi vzdálené• srdce stejně jako mozek přijímá a reaguje na intuitivní informace, ale srdce dostává informace jako první• srdeční frekvence se zvyšuje dříve než dochází k emocionálním podnětům. Srdce zpracovává emocionální události pár sekund před tím než tělo události skutečně přežije• srdce žije tak, jako kdyby mělo vlastní mysl, 60-65% jeho vlastních buněk je podobných neuronem v mozku.

Autor: Gillian MacBeth-Louthan
Překlad: lobonya
 http://spiritlibrary.com/gillian-macbeth-louthan/heart-activations-by-the-solar-light 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4