♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

úterý 2. dubna 2013

SLUNEČNÍ KAPKY A VODA JAKO LÉK ( B. Bátěk - e-book)

( aktualizace 27.12.2013)

©2013 Připravila: hravje

Profesionální léčitel a psychotronik 
Jan Spěváček, 

President Severočeské léčitelské komory.
Velmistr Magicko-mystické společnosti Gnostické.
Na 3. Světové konferenci v Tokyu  vyhodnocen jako "nejlepší experimentátor světa" v oborech.  
Na 5. Světové konferenci psychotroniky v léčitelství na 2. místě za Ryzsardem Tomašewským. 
Léčitelské schopnosti jsem objevil ve 4 -5 letech, lidově řečeno ,,jako dar od Boha.´´ 
Léčím všechny choroby, které součastná věda neumí vyléčit.
Zvláštní specializace: neplodnost, epilepsie, leukémie.
Do nedávna jsem o sobě tvrdil, že neumím léčit pokročilou cukrovku a rakovinu / cca na 30% /
Ale od doby, kdy vlastním alchymistické Zlaté sluneční kapky, neboli také Univerzum na všechny choroby, také legendární  a skutečný  Elixír života, mne samotného lejich léčebné účinky překvapují.
Příkladně Milan Tichý. Lékaři zjistili že nemusí na operaci srdce, zmizela mu voda na plicích, rakovina ledvin a ostatní problémy, které popsal na na celou stránku a podobné případy. Nebo co se zdálo neuvěřitelné i pro mne, pan Hováth z Teplic, alzhajmr, kdy nepoznával ani vlastní sestru, vyléčení za 3. týdny. / teprve 1. případ  u této choroby./
Neléčím ,,blbost´´- drogy.
Další ordinaci mám v Praze 3 Vinohrady  v Lucemburské ulici 16,  lázně  Isabelle ve středu, nutno objednat na tel. 222 716 584. 


kontakt: Dr. Josef Ermold 607 550 559
tel: 417 560 367
J.Spěváček:Přítkov 34, Proboštov 417 12  / okr. Teplice/.  
Tel. 417 560 367)

 
© 2006 Dan Špaň
http://www.alternativ-masaze.cz/ruzne/

VIDEO - ROZHOVORhttp://www.cestyksobe.cz/rozmluva-s-duchovnim-mistrem-ad2281/  


! důležité:   NEJPRVE SHLÉDNOUT VIDEO !
Návod na výrobu SLUNEČNÍCH KAPEK :

Nebudu zde vysvětlovat co jak a proč funguje, tuto práci odvedli již jiní a stačí, aby byl žák připraven, učitel se již dostaví. Zde jsme jen kvůli technickému návodu. Takže do toho:

Základní (minimální) předpoklady vzdělání a vývoje laboranta, aby mohl tuto práci provádět:

- znalost kabalistických souvztažností a planetární symboliky
- dobrá znalost práce s efemeridami, umění astrologického výpočtu a aspoň základní zkušenosti s astrologický výkladem
- schopnost soustředění aspoň na úrovni kontroly myšlenek
- jama a nijama, nebo, chcete-li, mravní bezúhonnost ve smyslu nehřešení v myšlenkách, slovech i skutcích (pokud této kvality "teď a tady" nedosahujete, nezbývá vám, než požádat někoho, kdo jimi disponuje, aby práci provedl za vás) - opět nebudu vysvětlovat, nastudujte si třeba v Minaříkovi (Přímá stezka a další knihy)
Pomůcky a materiál:

- médium čili nosič: destilovaná voda nebo destilovaný líh - 100% čistý
- nádoba, do které médium uzavřete - musí být skleněná, vzduchotěsná, zcela nová, která se nikdy nedotkla (zevnitř) jiného materiálu
- zesilovač: 100% zlato - homeopatické zlato - stačí jedna zlatá šupinka, kterou přidáte do lahve, zlato v této čistotě můžete získat např. od restaurátorů (zlatá folie) - před použitím zlato očistěte nad plamenem svíčky, použijte rituál, na který jste zvyklí, ale měl by mít sluneční zabarvení nebo vyšší (nepoužijte očištění s použitím marsovské nebo saturnské magie - to by se vám energie míchaly); po skončení práce můžete zlato vyjmout a připravit na další použití za rok :-)
- černé hedvábí nebo samet kvůli magické ochraně a žluté hedvábí
- a nakonec maličkost - venkovní plocha přístupná dennímu světlu (např UPRAVENÁ zahrada) nebo byt s oknem minimálně na východ a západ, je-li tam i okno na jih, je to bonus
Pracovní postup při výrobě Slunečních kapek:

K práci přistoupíme v okamžiku, kdy slunce vstupuje do astrologického znamení lva.
Při východu slunce vložíme do lahve médium a zesilovač. Lahev vystavíme na východním okně. V okamžiku astrologického poledne dáme lahev na jižní okno (cca na hodinu - lze vynechat) a poté ji přeneseme na západní okno. V okamžiku západu slunce lahev zabalíme napřed do žlutého hedvábí a potom do černé látky, aby k ní nepronikly paprsky jiných planet. Uložíme na vhodné místo a vyndáme opět v okamžiku východu slunce. Celý proces každodenně opakujeme. Ukončíme ho večer před tím, než slunce vstoupí do astrologického znamení panny.
Při práci zacházíme s nádobou s úctou. Uvědomujeme si souvislosti, které zde nebudu popisovat. Je na vás doplnit si před prací vzdělání tak, aby dílo bylo úspěšné. Je to o souladu těla, duše a ducha.
Účinky:

správně vyrobené sluneční kapky mají dalekosáhlý účinek na celkový osud jak laboranta, tak toho, kdo kapky bude používat. Myslete na to, že je to koncentrovaná sluneční esence (viz souvislosti a analogie). Nejvýraznější bude vliv na zdraví a na společenské postavení. Na rozebírání zde není prostor ani vůle, souvislosti si nastudujte sami. Doporučení autoři: minimálně Kefer, Kabelák, pokud víte víc, tím lépe. Není na škodu obeznámenost s křesťanskou mystikou.
Ať je Vaše dílo požehnáno!

http://jaknamlm.webnode.cz/news/trocha-praktickeho-hermetismu/Ledinková voda

http://nd05.jxs.cz/741/047/152dc531b5_82815157_o2.jpg 
Jednoduchou úpravou vody získáme silný energetický zdroj, můžeme zamezit stálé únavě a dokonce zvýšit svou potenci.
Příprava ledinkové vody je jednoduchá, ale vše geniální je v podstatě jednoduché:
1. Necháme v mrazáku zmrazit asi litr vody v nádobě, která se neroztrhne. Pak ji necháme rozmrazit při pokojové teplotě. Zmrzlá a roztátá voda obsahuje takové útvary ( ledinky ), které se nalepí na buňky a regenerují je, samozřejmně, když tu vodu pijeme.


2. Voda se nesmí více ohřát než na 38 stupňů, jinak ledinkové útvary zmizí. Než voda v nádobě promrzne, trvá to nějakou dobu, proto necháme současně jednu vodu mrazit a druhou tající přes den popíjíme.
Snad každý z nás si všiml,že když dáme do nějakého nápoje led,že nás to osvěží. Není to tím, že je nápoj chladný, ale právě ledinkami. Ledinky najdeme také ve zmrzlině, která nás zpočátku osvěží,ale tuk, který zmrzlina obsahuje, za nějaký čas naopak zvýší tělesnou teplotu a dochází k útlumu.
V ledinkové vodě, kterou necháme nejdřív roztát, můžeme louhovat slupky z jablek, ale i jiné ovoce. Když sníme celé jablko, to se dostane do trávení a působí jinak. Slupky z jablek louhované 10 hodin ve vodě působí povzbudivě na intelektuální sféru člověka a hlavně posílí srdce. Čím kyselejší jablko, tím lépe.Můžeme využít i pláničky, které jinak nikdo nechce. Vylouhované slupky jsou bezcenné, ty vyhodíme. Nejúčinnější je popíjet tuto vodu po troškách celý den.
Ledinky objevil a pojmenoval jakýsi ornitolog, který zjistil, že ptáci, kteří pijí roztátou vodu z ledu, jsou proti stejnému druhu z teplejších krajin ( kde tato možnost není ) čilejší, zdravější, rychleji jim rostou mláďata a dožívají se 3x delšího věku!

Z knihy Jana Spěváčka " Rozmluva s duchovním mistrem 1. - Cesta magie

POUŽÍVÁM :
Na základě paměti vody si vodu "programuji" - návod se můžete dočíst v knize A.Ignatenka Schola Vitae
kde také nabízí používat roztátou vodu - zamrazíte si v mrazničce a necháte rozmrznout - očišťuje buňky,posiluje a omlazuje organismus,můžeme jí pít v libovolném množství.
A magnetizovanou vodu - vložíte do sklenice magnet nebo navléknete na vodovodní kohoutek magnetický kroužek - rovněž čistí organizmus.
Může se dobíjet léčebnými obrazy Heleny Šeblové. Sklenici vody na ně postavíte a na slunci "nabijete"
Nebo s kamenyhttp://galerielaska.blogspot.dk/2013/03/ocista-tela.html


SOUVISEJÍCÍ:

Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika
  O VODĚ JINAK, NEŽ JSME ZVYKLÍ:
http://www.celostnimedicina.cz/o-vode-jinak-nez-jsme-zvykli-3-cast.htm#ixzz2NUwN9iAg


Léčivá síla vody - se blíží!

11. května 2016
Praha alchymická 2016. Začátek června slibuje skutečně magické okamžiky – a velkou měrou k tomu přispěje i konference o Léčivé síle vody. Zpovídala jsem dva z jejích přednášejících, kteří patří mezi významné osobnosti na poli výzkumu v oblasti vody: Rogera Greena a Dianu Siswartonovou.
MAITREADiana: "Voda je jako lide, kazda je jedinecna a jina. Ruzne jsou i filtracni konvice, proste vyfiltruji urcite necistoty, podle toho, jaky typ filtru obsahuji, to je mozne dozvedet se u konkretniho vyrobce. Takova voda je pak zbavena urcitych necistot, nicmene je potreba ji vdechnout zivot, puls, rytmus. Ten je mozno vtisknout mechanickym virivym pohybem, svetlem, zvukem, formami nesoucimi rad (napr. posvatne geometrie), harmonickymi frekvencemi, atp. Ten se potom projevi v jeji vnitrni strukture a odrazi se v jejich vlastnostech, ktere pak voda predava dal.
A jeste, samozrejme, je dulezite naucit se pokazde venovat pocit vdecnosti vode. Voda je dar. Neni to samozrejmost. Prijimame dar a za nej davame vdecnost, uprimne podekovani. To podekovani se promitne nejen do vody ve dzbanu, ale predevsim do vody v nas."

 http://magazin.maitrea.cz/leciva-sila-vody-se-blizi/

 

Léčení pitím čisté vody.
Praktický návod na léčení čistou vodou Překvapující ale pravdivé: Asi 6 sklenic, přesně 1,5 litru vody. Bez nákladů za léky, např. prášky, tablety či injekce, diagnózy, bez honoráře lékařům atd, pouze pitím čisté vody a meditaci je možno vyléčit celou řadu nemoci.
Zde je seznam takových nemoci, které se dají vyléčit uvedenou terapii – pitím čisté vody:
Překvapující ale pravdivé. 1,5 litru čisté vody, tj asi 6 sklenic bez nákladů na léky, tablety injekce, diagnózy, bez honorářů lékařům. Takže pouze pitím čisté vody a meditaci je možno vyléčit následující nemoci. Zde je seznam chorob, které je možno vyléčit uvedenou vodní terapii, pitím čisté vody.
 • 1. Bolení hlavy
 • 2. Krevní tlak (vysoký krevní tlak)
 • 3. Anémie
 • 4. Rheumatismus (bolení v kloubech a svalech)
 • 5. Progresivní paralýza
 • 6. Obezita
 • 7. Arterioskleróza (vápenatí tepen)
 • 8. Zápal vedlejších nosných dutin
 • 9. Tachykardie (zrychleni srdeční činnosti
 • 10. Závrat
 • 11. Kašel
 • 12. Astma
 • 13. Zápal průdušek
 • 14. Tuberkulóza
 • 15. Meningitida (zápal mozkových blan)
 • 16. Ledvinové kameny
 • 17. Urogenitální choroby
 • 18. Překyseleni, kyselost (acidita)
 • 19. Gastroenteritida
 • 20. Úplavice
 • 21. Rectal Piodapes
 • 22. Zácpa
 • 23. Cukrovka
 • 24. Oční choroby
 • 25. Leukémie
 • 26. Oční krvácení, zánět oka
 • 27. Nepravidelná menstruace
 • 28. Rakovina dělohy
 • 29. Rakovina prsu
 • 30. Zánět hrdla
Jako tuhle terapii praktikovat?
1. Časně ráno jakmile vstaneme z postele, vypijeme 1,5 litru čisté vody tj 5 – 6 sklenic. To je praktikování toho, co naši indičtí předkové nazvali „Uša Pána Čikitsa“. Pak si umyjeme obličej, posadíme se meditujeme.
2. Zde je nutno poznamenat, že nic jiného – žádné jiné nápoje ani žádné tuhé jídla se nemají konzumovat tu hodinu před a hodinu po vypití toho 1,5 litru vody.
3. Když není jiné řešení, je možno použit i vodu vařenou neb filtrovanou.
Je možné vypit najednou 1,5 litru vody?
Zpočátku se to může zdát obtížné, ale postupně je možno si na to zvyknout. Ze začátku je možno vypít nejdřív 4 sklenice a zbytek třeba za pár minut. Pak zjistíte, že budete potřebovat se vyprázdnit 2 – 3krát za hodinku, ale po čase se to stane úplně normální. Podle dosavadních zkušenosti je vysledováno, že touto terapii se vyléčí následující nemoci za níže uvedený počet dnů:
 • - zácpa 1 den
 • - kyselost 2 dni
 • - cukrovka 7 dní
 • - tlak krvi a vysoký krevní tlak 4 týdny
 • - rakovina 4 týdny
 • - tuberkulóza 3 měsíce
Poznámka: Doporučuje se, aby lidé trpící arteriosklerózou, anebo revmatizmem praktikovali tuhle terapii 3x denně, tj ráno, v poledne a večer 1 hodinu před konzumací jídla během jednoho týdne. Pak 2x denně až do úplného vyléčení své nemoci.
Jako pomáhá voda?
Pití obyčejné čisté vody správným způsobem čistí lidské tělo. Velice účinně pročišťuje tlusté střevo, aby vytvářelo novou čerstvou krev. Tento fenomén je známý jako lékařský termín „Haemotopaises“.
Tohle existuje jako ověřený a nepopíratelný fakt, že slizotvorné záhyby tlustého i tenkého střeva jsou touto metodou aktivované. Protože nová a čerstvá krev se tvoří právě v těchto slzotvorných záhybech.
Takže když je tlusté střevo vyčištěné, pak výživa z jídel přijímaných několikrát denně se snadno absorbuje a činnosti těchto slzotvorných záhybů se transformuje na čerstvou krev. Je známo, že právě krev je nejdůležitější složkou při léčení všech nemoci a obnovení našeho zdraví. Už jen proto by se táto voda měla pít v pravidelných intervalech.
Žádáme Vás všechny čtenáře toho textu, aby jste tuto metodu si sami ověřili a rozšiřovali mezi ostatní jogíny, všechny své přátelé, blízké a známe, jako velikou službu celé lidské pospolitosti.
Všechno nejlepší a pevné zdraví Niranjan Kumar Šarma, CSc.
Ústav pro výzkum plazmy
ZE STRÁNEK Ing.J.CHROMÍKA, kde je pokračování:
http://chromik.wz.cz/72_leceni_vodou.htm E-book zdarma:
 http://www.sebeleceni.cz/voda-skutecny-zazrak-zivota/#detail  
Masaru Emoto vypracoval v roce 1999 originální metodu fotografování krystalů zmrzlé vody. K pokusům ho tehdy přivedl laický zájem o vlastnosti vody. Při fotografování krystalů zjistil, že v jednotlivých vzorcích zkoumané vody vznikají rozličné krystalické útvary (nebo vůbec nevznikají) nejen v závislosti na tom, jaký je její původ (zda jde o vodu dešťovou, minerální, vodovodní, vodu z přehradních jezer či ledovců), ale že reakce vody (vznik krystalů, jejich symetrie či krása ) závisí na tom, jak člověk s vodou nakládá. Zjistil, že utváření "vodních krystalů" lze ovlivnit například působením mobilního telefonu, televizního přístroje, mikrovlnné trouby, hudby, řeči a dokonce "pouhého" myšlení.

Po určitém váhání svoje objevy zveřejnil. Velmi rychle se dočkal pozitivní reakce ze strany čtenářů i vědecké obce. V současné době jeho knihy vycházejí prakticky po celém světě - byly přeloženy do více než dvou desítek jazyků a některé se staly bestsellery (The Hidden Messages in Water).

Emotův objev povzbudil především ty lidi, kteří usilují o zlepšení "zdravotního stavu Země" v nejširším slova smyslu. Díky důrazu kladenému na osobní, informovaný a zodpovědný přístup k vodě, která je nejen základním "stavebním materiálem" lidského těla, ale doslova zdrojem života, se Emotovy práce staly novým impulzem pro ekologické hnutí.Působivé fotografie získané Emotovým týmem během zkoumání podivuhodných vlastností a schopností vody daly rovněž podnět k dalším úvahám o složitých vztazích mezi matérií a duší, hmotou a lidskou psychikou, přírodou a člověkem.

I když se na první pohled může zdát celý fenomén "vodních krystalů" banální záležitostí a tak říkajíc již mnohokrát obehranou písničkou, nejde v žádném případě o nějakou pouhou novou podobu spásné alternativní medicíny (Emoto fenomén vzniku krystalů přisuzuje působení hado. Hado lze chápat jako univerzální životní sílu proudící vesmírem. Termín "hado" je rovněž ukryt v podtitulu anglického vydání této knihy - Healing And Discovering Ourselves), ale spíše o filosofický koncept zdůrazňující za pomocí důkazního materiálu - fotografií - známou skutečnost, že můžeme své okolí (své bližní, přírodu a také vodu) pozitivně či negativně ovlivňovat, že se naše úsilí či lhostejnost zrcadlí v okolním světě (změny "zdravotního stavu vody" lze sledovat prakticky v reálném čase, dnes jsou již zdokumentovány individuální i kolektivní úspěšné pokusy s ozdravováním velkých vodních ploch, například jezer, v nichž se pročisťuje voda, mizí sinice atd. atd. "pouze" působením modliteb a meditací), a že je pouze na našem rozhodnutí, zda budeme působit ve prospěch života, nebo proti němu.

Z knihy: Skutečná síla vody - Masaru Emoto

 

PAMĚŤ VODY - dokument: http://www.youtube.com/results?search_query=PAM%C4%9A%C5%A4+VODY+&sm=12

VODA,ANOMÁLIE,KTERÁ UMOŽNILA ŽIVOT - dokument POUŽÍVÁM :
Na základě paměti vody si vodu "programuji" - návod se můžete dočíst v knize A.Ignatenka Schola Vitae
kde také nabízí používat roztátou vodu - zamrazíte si v mrazničce a necháte rozmrznout - očišťuje buňky,posiluje a omlazuje organismus,můžeme jí pít v libovolném množství.
A magnetizovanou vodu - vložíte do sklenice magnet nebo navlékněte na vodovodní kohoutek magnetický kroužek - rovněž čistí organizmus.

Můžese dobíjet léčebnými obrazy Heleny Šeblové. Sklenici vody na ně postavíte a na slunci "nabijete"
Nebo nabijeme s kameny: http://galerielaska.blogspot.dk/2013/03/ocista-tela.html

Prečo bezmyšlienkovito vyslovíme jed a len s ostychom liek? Tisíce slov denne vysloví každý z nás. Tisíce slov počujeme zo všetkých strán. Tisíce emócií, ktoré slová so sebou nesú sa dnes vpili do nášho podvedomia. A iba človek, ktorý sa naučí vládnuť svojim slovám, bude skutočne vládnuť aj svojmu životu.

Veríte, že slova majú vplyv na to, ako sa cítime? S takmer každým slovom, ktoré kedy vyslovíme je spojený nejaký pocit či obraz. S každým slovom sa nesie zvuková vibrácia, ktorú vnímame. A tak každé slovo hoci len myslené uvádza do pohybu to, ako sa práve cítime. Započuvajte sa do slov ako je vďačnosť, naplnenie, odpustenie, otrasné, desivé, hrozné. Zachytili ste ten rozdiel? Prvé tri boli letným dažďom, vľúdnym a pokojným, tie ostatné vás naopak znepokojivo sťahovali dolu. Čítajte pomalšie a len na niekoľko sekúnd sa pri každom slove pozastavte - otrasné, desivé, hrozné, v´dačnosť, naplnenie, odpustenie. Dokonca môžete mať sex alebo zažiť milovanie. Naše slová majú vplyv na to, ako sa cítime i ako sa na veci pozeráme.

Dr. Masaru Emoto vykonal v Hado Inštitúte rozsiahly vedecký výskum. Vedel, že každá ľudská myšlienka má svoju frekvenciu a možno ju zmerať. Hľadal ale spôsob, ako preukázať silu slova a myšlienky v hmotnom svete. Vytvoril teda hlbokým zmrazením zhodné vzorky ľadových kryštálov a na každý z nich následne opakovane vyslovoval vždy jediné slovo – ďakujem, hlupák, láska, vojna. Potom kryštály pozoroval pod elektrónovým mikroskopom a výsledok byl pozoruhodný. Kryštály ďakujem a láska boli symetrické a harmonické. Ale tie, ktoré nazýval hlupák a vojna, mali celkom zničenú štruktúru, rozpadali sa. Experiment teda opakoval, ale slová vyslovoval v rôznych jazykoch, výsledok bol napriek tomu zhodný. My ľudia sme zo 70% vodou. Pokiaľ tieto slová prebudili skazu malého malého kryštálu, čo teda dokážu urobiť s nami ?

Príslovia 18:21 – Smrť i život je v moci jazyka. Každý hovoríme na dvoch úrovniach. Tou prvou je, keď hovoríme sami k sebe. V duchu volíme svoje myšlienkové a slovné reakcie na to, čo vidíme. Okolo vás uháňa sanitka, jej siréna veľmi hlasno húka. Čo si v duchu poviete? „To je strašné to húkanie, prestaň!“ alebo „Prosím, dôjdi včas…“. Opakujete si stále v duchu: „Som hrozný, som strašná, to nedokážem, na to nemám“? Sústavne tým tvoríte to, ako sa cítite. A pokiaľ sa tak budete cítiť, bude to skutočné.

Druhou úrovňou potom sú slová, ktoré vyslovíme nahlas. Necháme, aby ich druhí počuli, ale súčasne ich počujeme aj my sami. Nemožno opakovane hovoriť druhým: „Verím v Teba“ bez toho, aby ste tak nepozdvihli vieru sami v seba.
Všetko, čo vyslovíme, je nesmierne mocné a máme zodpovednosť za svoje slová ku každému, kto ich začuje. Vďaka slovám môžete byť človekom, ktorý rozžiari miestnosť, keď do nej vojde. Ale tiež tým, kto ju rozžiari, keď z nej odíde.

Pokiaľ začnete dnes pozorovať svoje slová či myšlienky a bude to pre vás naozaj dôležité, pristihnete sa koľkokrát za deň sami seba uvádzate do nálady, ktorú ani v najmenšom nechcete. V takomto okamihu sa zastavte a nahlas povezte niektoré pozitívne prehlásenie: „Som dobrý človek, hlboko ďakujem, mám Ťa rád, lepší sa to, cítím sa lepšie…“ A ak je to treba, niekoľkokrát si ich opakujte.

Svojimi slovami máte plný vplyv na váš postoj a emócie. A váš postoj a emócie majú společné všetko s vaším životným úspechom. Vládnite dobre svojim slovám a budete skutočne vládnuť aj svojmu životu.

Autor: Petr Štěpánek (astrologické studio Anetar)


Zázračná voda

       Přibližně osmdesát procent zemského povrchu pokrývá voda. Možná je podobností čistě náhodnou, že obdobně z osmdesáti procent vody tvoří také lidské tělo. Voda je nositelem života, stejně jako vzduch či sluneční světlo, nebo například i láska. Voda je pro náš život naprosto nezbytná a nenahraditelná.
       Nejen to, že voda uhasí žízeň, ve vodě vaříme potraviny, umýváme sebe nebo náš majetek, vodu používáme jako dopravní „prostředek“ nebo v různé podobě při sportu a zábavě, rovněž jí velmi často využíváme k výrobě elektrické energie, může také vykonávat práci, dodávat nebo odebírat teplo apod.
       Voda má téměř neomezené možnosti využití a velmi dobře nám slouží, přesto si jí málokdo z nás natolik váží, nakolik si to skutečně zaslouží. A už vůbec si neuvědomujeme, že voda má naprosto unikátní vlastnosti, týkající se energie, kterou disponuje a neustále rezonuje vnitřními vibracemi. Na první pohled to není nic výjimečného, protože vše hmotné (planeta, vesmír, věci, příroda), ale i „nehmotné“ (myšlenky, slova, naše skutky apod.), jsou v podstatě pouze různými formami jedné a téže energie.
       V knize Zázračná voda dr.Masaru Emoto popisuje svůj výzkum, jak jedinečné vlastnosti vody přenáší přirozené vibrace slov. Popisuje zde velmi podrobně rezonanci vody jako prostředku, jímž se přenáší životní energie. Energie, která je v každém našem slově ve formě vibrací a to i přesto, že žádné slovo fakticky nemusíme ani vyslovit. Rovněž svým výzkumem dokazuje, že voda je schopná tyto vibrace v sobě udržet ve „své paměti“.
       Veškerá bytí jsou „aplikací“ životní energie a základem těchto projevů bytí jsou rezonance. Rezonancemi jsou vibrace, jež způsobují řetězově další následující vibrace. Jsou to interakce dvou doplňujících se subjektů, objektů nebo energií. Tyto energie se v čínské kultuře nazývají jin a jang, neboli světlo a tma, vibrace dávání a vděčnost přijímání apod.
       Voda má ze všech přirozených medií nejlepší schopnost přenášet vibrace. Víme to velmi dobře například ze způsobu komunikace velryb. Proto také není divu, že voda může pojmout vibrace slov. Jestliže vystavíme obyčejnou vodu vibracím slova „láska“ (obecně pozitivnímu náboji slova), pak voda vytvoří překrásné krystaly podobné vločkám sněhu. A naopak, vystavíme-li vodu vibracím slova například „nenávist“ (nebo jakémukoliv jinému negativnímu slovu), voda nebude schopna vytvořit žádný krystal, anebo vytvoří krystal velmi zdeformovaný.
       Plyne z toho poznání, že bude-li sklenka vody vystavena jakémukoliv působení slov, hudbě, obrázku apod., pak bychom si měli uvědomit, že voda do sebe absorbuje polaritu těchto vibrací a pokud jí budeme pít, tyto konkrétní vibrace „přesuneme“ do svého těla. Jinými slovy můžeme využít této vlastnosti vody k harmonizaci těla, k přenášení pocitu štěstí či jakékoliv pozitivní informace v náš prospěch. Postačí k tomu velmi prostá věc: v blízkosti vody používat pozitivní slova a láskyplné chování k ostatním lidem. Voda nám to se vší vděčností bude vracet.
       Podobně podle návodu dr.Emota můžeme   na sklenku, ze které pijeme vodu, nalepit štítek s pozitivním slovem. To stačí k tomu, aby si voda převzala vibrace napsaného slova, a my jsme jí takto obohacenou mohli s chutí vypít.
http://www.reikicentrum.cz/2011/05/31/zazracna-voda/

SOUVISEJÍCÍ:
1) Jan Spěváček léčitel
2) Jan Spěváček „ Rozmluva s duchovním mistrem 1. - cesta magie"
http://www.google.cz/#hl=cs&output=search&sclient=psy-ab&q=jana+sp%C4%9Bv%C3%A1%C4%8Dka+%E2%80%9E+rozmluva+s+duchovn%C3%ADm+mistrem+1.+-+cesta+magie&oq=Jana+Sp%C4%9Bv%C3%A1%C4%8Dka+%22+Rozmluva+s+duchovn%C3%ADm+mistrem+1.+-+Cesta+magie&gs_l=hp.1.0.0i8i30.1922.1922.1.4616.1.1.0.0.0.0.207.207.2-1.1.0...0.0...1c..7.hp.UPfBv4ypfcQ&psj=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44442042,d.bGE&fp=b17c0002bc33ad24&biw=1013&bih=593

O prvním svátku Vánočním z tohoto světa odešel Jan Spěváček – Joe Indián (*1. 8.1944 - †25. 12. 2016)
http://www.musicopen.cz/index.php/tramping/3936-zemrel-joe-indian-mystik-psychotronik-lecitel-a-tramp


BEZINKOVÁ VODIČKA S PRÁNOU OD SLUNÍČKA, NEZAPOMEŇTE POZVAT DOMNU   

http://galerielaska.blogspot.dk/2013/06/bezinkova-vodicka-s-pranou-od-slunicka.html


Přistoupím ke keříčku, vyslovím svou prosbičku:
 "Bezinkový keříčku, pomoz, prosím, tělíčku."
Zašustí bezinka listovím, odevzdá kvítí a napoví:
"Vystav smočené kvítí, ať na ně slunce svítí,
tak otevřeš k nim brány životadárné prány ."
Když do sklenky vodu natočím, 
okvětí do ní namočím,
přiložím dlaně a šeptám: "mohu?"
Slunce v ní zrcadlí nádhernou duhu!
Šeptám pak další přání: 
o Lásce, zdraví a odevzdání.

odraz duhy
Křišťálová sklenice umocní pránu velice.
Použít však obyčejnou skleničku,
pomůže také nabít vodičku.
 Zchladit, či zmrazit nabitou vodu, není na žádnou škodu,
krystalky Lásky roztají, energii dál předají.
Pak po doušcích upíjíme, čerstvou vodu doléváme,
dokud chuti dostává se, nemění na síle, ni kráse.
Tak spinovaná vodička ozdravuje naše tělíčka, 
s bezinkovou magií, jak praví staré úsloví:
"Před heřmánkem smekni a před bezem klekni."
Na světě je velmi krásně, tak si skládám tyhle básně...
Lásku v srdcích přeji vám, energii posílám
všem, co zdravě chtějí žít a své dníky prozářit...
od "Malé čarodějky Vjerky"

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4