♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

ANDĚLSKÁ MAGIE

BSAH :
* 
Meditácia s bielym svetlom, kiha - pdf.
 *
 Typy pozemských andělů
Moderní vědy popírají existenci andělů, protože je nelze dokázat
 *
 ANDĚLOLOGIE
*  
LÉČIVÉ ZÁZRAKY ARCHANDĚLA RAFAELA 
Doreen Virtue (pdf.)
*
Meditace na odstranění karmických pout 
*
 Archanděl Michael pomáhá odstranit karmická pouta…
Test - jaký jste typ pozemského anděla?
 
JAKÝ JE VÁŠ ARCHANDĚL
*
PRÁCE SE SYMBOLEM BOŽÍHO SVĚTLA ze zkušeností Zdeny Švancarové
*
PRÁCE SE SYMBOLEM BOŽÍHO SVĚTLA
 Z knihy Tajomstvo zblúdilých duší Božena  Koubová
* 
PRÁCE SE SYMBOLEM BOŽÍHO SVĚTLA
DUCHOVNÍ LÉČENÍ - MARIE BLANKYTNÁ
*
TECHNIKA ZLATÉHO ŠTÍTU 
*
TECHNIKA STŘÍBRNÉHO ŠTÍTU 
*
Maharický Kristovský štít
*
OCHRANNÝ ŠTÍT 
*  
LORNA BYRNE o andělech - rozhovor v Praze, 9. 4. 2013


rozmluva s archandělem Ohně Michaelem: "My andělé vidíme trochu dál než vy, to je pravda. Přirovnal bych to k jízdě autobusem, vy se díváte ze svého místa a někam jedete a my stojíme na střeše a vidíme trochu dál dopředu, ale vy máte kdykoli svobodnou možnost otočit volantem a svoji cestu změnit." 

LORNA BYRNE o andělech - rozhovor v Praze, 9. 4. 2013


 

OCHRANNÝ ŠTÍT
Dost často se ptáte- no jo holka- ale jak se chránit před zlem- před nebezpečím?
Takže si povíme o ochranném štítu. A jak ho udělat.
Už samo- Ochranný štít znamená- ochranu- před nebezpečím, škodlivými vlivy a vším, co ná s může jakkoliv ohrozit.
Zase ale potřebujeme vizualizovat- kdo četl články- ví co to je.
Takže- sednout si v klidu, soustředit se a představit si, jak kolem vás- nejlépe si představit vajíčko- obklopuje záření- světlo určité barvy,kterou si sami zvolíte- podle své potřeby.
Můžete tak chránit nejen sebe-ale i dům, své blízké, sebe na cestách.
A teď barvy:
Bílá- obrana proti zločinu nebo psychickému útoku- bílé světlo je nepřemožitelné.
Růžová-proti negativitě a pesimismu. Je vhodné v prostředí pomluv, závisti.Tento štít může proniknout jen láska.
Zelená- chrání fyzické tělo- potřebujete v případě, že jste nemocní.
Smaragdově zelená- spojená s archandělem Rafaelem.
Když ho požádáte, aby nad vámi rozpostřel toto světlo- je to jako by jste požádali o navrácení zdraví.Toto světlo působí jako lék.
Purpurová-psychická ochrana,štít proti psychickým útokům.
Tyto barvy lze také kombinovat a vytvořit si trojnásobnou ochranu.
Vyberte si barvy podle potřeby, navrstvěte je na sebe a získáte dokonalou ochranu- lze bez obav používat každý den.
Podle paní Jitky Drozdové lze také zvolit ochrannou zrcadlovou kouli.
Je vhodná vždy,když se cítíte zranitelní,jsou-li vaše čakry otevřené a očištěné, ohrožují- li vás negativní energie- třeba v davu lidí.Obklopte se zrcadlovou stěnou,která odrazí každý útok zvenčí.
Je ale třeba připomenout, že ochranný štít není navždy, že ztrácí svou ochrannou moc.
Je tedy třeba ho obnovovat přibližně každých 12 hodin.
Přeju Vám, aby ochrana fungovala ve všech situacích.

Maharický Kristovský štít
Tento štít byl běžně znám mezi kněžími starověkého Egypta a byl velmi oblíben, protože velmi rychle pomáhal v léčení. Stříbrný štít se drží staroegyptských iniciačních zasvěcení a pracuje s jemně stříbrnou energií, která doslova zvedne člověka ze smrtelné postele. I když nejste nemocní, tak působí jako nějaká preventivní barikáda před viry, bakteriemi a plísněmi. Tento štít je taky zajímavý v tom, že když ho máte na sobě seslaný a přijdete k nemocnému, tak dotyčný se cítí o hodně lépe ve vaší blízkosti. Štít léčí nemoci virového, bakteriálního nebo plísňového původu, dále je účinný na různé alergie, přes potíže s dýcháním až po úzkost. Dále pomáhá vstřebávat krev z vnitřního krvácení, reguluje krevní tlak, teda alespoň se snaží docílit tlaku 120 na 80. Dokonce se dokáže vypořádat i s těmi nejagresivnějšími formami rakoviny. A samozřejmě pomáhá rozpouštět blokády v mozku. Působí i na psychické nemoci. Přes různé deprese, až po čištění negativních emocí. Pomáhá bioregeneraci těla po mozkové příhodě a tlumí bolest. Snaží se také vyléčit poškozené smysly, jen nečekejte, že si poškozené smysly s tímto štítem vyléčíte rychle. Bude záležet na míře touhy se uzdravit a kolik energie dáte do štítu. Takže tento štít se dá aplikovat i na poruchy zraku, řeči a sluchu, přes neurologické poruchy, až po ztrátu hybnosti, ztrátu čichu nebo chuti. Jistě jsem nevyjmenovala všechno, na co lze tento štít použít, ale to můžete lehce zjistit, až ho sami na sobě začnete praktikovat.
Musím ale také upozornit, že tento štít si neporadí s tzv. nemocemi způsobenými karmickým zatížením a s průvodními jevy, které lze označit jako transformace 2012 a přímo souvisí s nynější nebývalou aktivitou na našem Slunci. Ale nezoufejte i na toto existuje štít, jenže je podstatně náročnější, a proto tady jeho techniku nepředkládám.


TECHNIKA STŘÍBRNÉHO ŠTÍTU
Technika stříbrného štítu působí na naše léčení. Je to technika bioregenerace, která nám dává naději se uzdravit. Uzdravit se ze svých nemocí, ať už to jsou nemoci fyzické, či psychické. Tento štít byl běžně znám mezi kněžími starověkého Egypta a byl velmi oblíben, protože velmi rychle pomáhal v léčení. Stříbrný štít se drží staroegyptských iniciačních zasvěcení a pracuje s jemně stříbrnou energií, která doslova zvedne člověka ze smrtelné postele. I když nejste nemocní, tak působí jako nějaká preventivní barikáda před viry, bakteriemi a plísněmi. Tento štít je taky zajímavý v tom, že když ho máte na sobě seslaný a přijdete k nemocnému, tak dotyčný se cítí o hodně lépe ve vaší blízkosti. Štít léčí nemoci virového, bakteriálního nebo plísňového původu, dále je účinný na různé alergie, přes potíže s dýcháním až po úzkost. Dále pomáhá vstřebávat krev z vnitřního krvácení, reguluje krevní tlak, teda alespoň se snaží docílit tlaku 120 na 80. Dokonce se dokáže vypořádat i s těmi nejagresivnějšími formami rakoviny. A samozřejmě pomáhá rozpouštět blokády v mozku. Působí i na psychické nemoci. Přes různé deprese, až po čištění negativních emocí. Pomáhá bioregeneraci těla po mozkové příhodě a tlumí bolest. Snaží se také vyléčit poškozené smysly, jen nečekejte, že si poškozené smysly s tímto štítem vyléčíte rychle. Bude záležet na míře touhy se uzdravit a kolik energie dáte do štítu. Takže tento štít se dá aplikovat i na poruchy zraku, řeči a sluchu, přes neurologické poruchy, až po ztrátu hybnosti, ztrátu čichu nebo chuti. Jistě jsem nevyjmenovala všechno, na co lze tento štít použít, ale to můžete lehce zjistit, až ho sami na sobě začnete praktikovat.
Musím ale také upozornit, že tento štít si neporadí s tzv. nemocemi způsobenými karmickým zatížením a s průvodními jevy, které lze označit jako transformace 2012 a přímo souvisí s nynější nebývalou aktivitou na našem Slunci. Ale nezoufejte i na toto existuje štít, jenže je podstatně náročnější, a proto tady jeho techniku nepředkládám.
Tak a teď přejděme přímo k technice stříbrného štítu.
Fáze 1. Pohodlně se posaďte do polohy, kdy budete mít rovnou páteř. Vizualizujte před sebou pomocí šesté čakry Stříbrný Symbol Hexagramu (pro ty, co by chtěli vědět, proč zrovna hexagram, tak řeknu tolik, že hexagram ve skutečnosti bude znamenat symbol, pro zaštítování našeho MerKaBa biopole). Až se před vašima očima objeví v dokonalé plastické podobě, že byste ho mohli uchopit, pak:
Nádech: Při nádechu do sebe (do šesté čakry) vtáhněte Stříbrný Symbol Hexagramu. Vnikne do vás mezi očima. Nyní se nachází tento symbol ve vaší šesté čakře uprostřed mozku.
Výdech: Při výdechu prociťte Stříbrný Symbol Hexagramu uprostřed vašeho mozku, udržujte na něm pozornost
Fáze 2. Teď začneme s další Fází tvoření štítu.
Nádech: Při nádechu přesuňte z šesté čakry Stříbrný Symbol Hexagramu nahoru do sedmé korunní čakry, což bude startovní pozice, pro vytvoření stříbrného štítu.
Výdech: Při výdechu protlačte tento symbol světelnou trubicí vertikálního směru středem těla, na které jsou umístěny vaše čakry a až dosáhne Stříbrný Symbol Hexagramu vaší kořenové čakry, tak zapomeňte na vaše tělo, staňte se vědomě Stříbrným Symbolem Hexagramu a pokračujte dále se Stříbrným Symbolem Hexagramu mimo tělo pod vašima nohama, stále vertikálním směrem, skrze Zemi, až do planetárního jádra Země. Připravte se na to, že jakmile vystoupí Stříbrný Symbol Hexagramu z vaší kořenové čakry a bude pokračovat dále, až do planetárního jádra Země, tak to bude šíleně rychlá jízda a hodně zvláštní pocit. Až uslyšíte šlehnutí, tak to bude znamenat, že jste právě dosáhli středu zemského jádra.
Fáze 3. Nyní jsme uprostřed zemského jádra.
Nádech: Vizualizujte si, že uprostřed zemského jádra vidíte kotouč (diskovitý tvar) a přesně uprostřed toho kotouče je Stříbrný Symbol Hexagramu, který je nyní vaším vědomím. Kotouč bude mít jemně stříbrný krystalický tvar.
Výdech: Při výdechu se stříbrný kotouč krystalického tvaru doslova rozvibruje (pulzace) a vytvoří obrovskou vlnu jemně stříbrného světla, která se rozšiřuje vodorovně skrze zemské jádro, přes celou zeměkouli, až do univerza, nekonečná vlna, která získala hybnost.
Fáze 4. Teď budeme pracovat se Stříbrným Symbolem Hexagramu uprostřed zemského jádra.
Nádech: Při nádechu se vlna jemně stříbrného světla vrací zpět a jemně stříbrné světlo vyplní připravené vyprázdněné místo Stříbrného Symbolu Hexagramu (proto není ten Symbol Hexagramu plný). Pozor, nekonečný kotouč jemně stříbrného krystalického tvaru nezaniká!
Výdech: Při výdechu se Stříbrný Symbol Hexagramu uprostřed zemského jádra doslova rozzáří oslnivým světlem. Při tom rozzáření jste vytvořili veliký žár Stříbrného Symbolu Hexagramu a vybudili jste tím jemně stříbrnou energii zemského jádra na maximum a doslova pulzuje!
Fáze 5. Nyní natáhneme ze zemského jádra a planetárního štítu jemně stříbrnou energii k sobě.
Nádech: Ihned při nádechu si představte, že Stříbrný Symbol Hexagramu rudě zazáří (dělá se to proto, protože je nyní příliš žhnoucí a tím se vlastně ochladí, protože ho budete natahovat k sobě, tak ať vás nepopálí). Teď si při nádechu vizualizujte, že Stříbrný Symbol Hexagramu je vašim vědomím a šílenou rychlostí se vertikálním směrem zase navrací k vám ze zemského jádra skrze Zemi a zastaví se cca 30 cm pod vašima nohama. Jakmile bude Stříbrný Symbol Hexagramu stoupat vertikálním směrem k vám, tak si vizualizujte, že za sebou vleče tlustou niť jemně stříbrného světla (to je energie ze zemského planetárního štítu). A 30 cm pod vašima nohama se ta niť se symbolem zastaví a bude se tvořit jakýsi zásobník jemně stříbrné energie. (jeden konec stříbrné niti bude spojen se zemským jádrem a druhý konec se Stříbrným Symbolem Hexagramu. Bude to jakési napájecí vedení, pro váš osobní stříbrný štít.
Výdech: Při výdechu vytlačte ze Stříbrného Symbolu Hexagramu vodorovně cca 30 cm pod nohama kotouč jemně stříbrného světla o průměru asi 120 cm. Tento kotouč se vám bude zdát krystalický, což je správné. Takže nyní máte cca 30 cm pod nohama, pod vašim tělem 120 cm kotouč jemně stříbrného světla.
Fáze 6. Teď budeme nabírat energii do zásobníku vašeho stříbrného štítu.
Nádech: Při nádechu si přitáhněte více jemně stříbrné energie (přes 120 cm stříbrnou niť) do vašeho zásobníku cca 30 cm pod vašima nohama.
Výdech: Při výdechu vytlačte ze Stříbrného Symbolu Hexagramu co nejvíce jemně stříbrné energie a uvidíte, že ten 120 cm kotouč 30 cm pod vašima nohama začal pulzovat.
Jestliže kotouč jemně stříbrné energie 30 cm pod vašima nohama nezačal pulzovat, tak budete muset opakovat nádechy a výdechy dle pokynů šesté fáze, dokud pulzovat nezačne.
Fáze 7. Nyní se obklopíme ze zásobníku stříbrného štítu, jakoby stříbrným závojem.
Nádech: Při nádechu prociťte energii jemně stříbrné energie 120 cm kotouče 30 cm pod vašima nohama.
Výdech: Při výdechu najednou prudce zvedněte nahoru jemně stříbrný závoj energie ze 120 cm kotouče 30 cm pod vašima nohama a vyzdvihněte ho 30 cm nad vaší hlavu. Tím vytvoříte jakýsi válec přes celé vaše tělo, který bude doslova zářit jemně stříbrnou energií. Trochu to bude znesnadňovat vidění, ale nebojte se toho. Stříbrný Symbol Hexagramu neposunujte nahoru, ale musí zůstat na stejném místě 30 cm pod nohama!
Fáze 8. Teď se zaměříme na to nejdůležitější z celé techniky stříbrného štítu a tím je regenerace našeho biopole.
Nádech: Při nádechu si představte, že právě teď prostupuje celým vašim tělem uvnitř utvořeného válce jemně stříbrná energie, a že obaluje každou vaší buňku a léčí ji. Vaše tělo bude nyní doslova vibrovat, protože příjímá velmi jemnou léčivou energii. Můžete při tom zažít až pocit nirvány, úžasný stav. Doslova procítíte, jak je vám vlévána do těla životní energie. A právě teď budete muset dávat, dávat lásku této energii. Čím více bezpodmínečné lásky procítíte, tím více zdraví a bioregenerace se vám dostane!
Výdech: Při výdechu vytlačte ze sebe jemně stříbrnou energii do vašich aurických obalů, protože i tam je nutno léčení! Vibrace se ještě znásobí.
Začněte přirozeně dýchat asi deset minut a při každém nádechu a výdechu zopakujte to, co je napsáno ve fázi 8. Prociťte s láskou nezapomenutelné zážitky léčení jemně stříbrnou energií.
Fáze 9. Nyní techniku stříbrného štítu zakončíme.
Nádech: Při nádechu se zaměřte na Stříbrný Symbol Hexagramu, který je stále ještě 30 cm pod vašima nohama. A s nádechem ho přesuňte přes světelnou trubici vertikálního směru přes vniknutí kořenovou čakrou do sedmé korunní čakry. Tím se dostanete do startovní pozice stříbrného štítu.
Výdech: Při výdechu nechte pomalu zmiznout v sedmé korunní čakře Stříbrný Symbol Hexagramu a pozorujte, jak se stříbrný štít pomalu vytrácí a vám už neznesnadňuje vidění, přes tu jemně stříbrnou energii, až se vše vrátí do normálu, jako před cvičením techniky stříbrného štítu.

Na tomto obrázku vidíte názorně krystalický kotouč jemně stříbrné energie, který se nachází uprostřed zemského jádra, pak na něm vidíte 30 cm pod nohama zásobník jemně stříbrné energie a pilíř ve formě válce, který bude obklopovat vaše tělo. Špičky si nevšímejte, ukazuje jenom směr 120 cm stříbrné nitě v průměru ze zemského jádra
Takže teď na sobě máte seslán stříbrný štít, který vás bude permanentně léčit. Při prvních cvičeních vydrží tento štít zhruba 30 minut. Při častém opakování se jeho životnost prodlužuje až na dvanáct hodin. Takže během 3 měsíců po zacvičení, sami poznáte, kdy na sebe tento štít sesílat jen 2 x za den. Stříbrnému štítu se také říká Maharický štít (jemně stříbrná energie je ve skutečnosti maharický proud) nebo taky Kristovský štít. Člověk, kterého známe pod jménem Ježíš Kristus ho vyučoval ve své škole, která se specializovala na andělskou magii. On sám prošel komplexní staroegyptskou zasvěcovací iniciací, která se v jeho době ještě zachovala v celistvosti. Stal se tedy Andělským knězem a přinesl lidem toto učení o andělské magii. Ježíš byl velkým mystikem a specializoval se i na channeling a podařilo se mu mít permanentní styk s 10-tou dimenzí, která má jméno Kristovská. Měl do ní hluboký nonstop ponor, a proto se lidem zdál, že je v jiném světě. Byl nepochopen a ukřižován, skončil tak, jako mnoho jiných mystiků, protože lidé prostě nepochopili, co je to channeling. Na památku 10-té dimenze mu zůstala přezdívka Kristus, i když se tak vlastně nejmenoval. Alespoň nám tady po něm se dochovala technika stříbrného štítu, za což mu můžeme být od srdíčka vděční. Mysleme proto na tohoto obdivuhodného človíčka s láskou.

Stříbrný Symbol Hexagram - MerKaBa pole (nutno dokonale vizualizovat – šestá čakra)
Tento materiál je zakázáno přejímat na jiné webové stránky bez svolení www.cestydusi.cz nebo se na něm veřejně komerčně obohacovat, slouží pro osobní účely

TECHNIKA ZLATÉHO ŠTÍTU

Zvládnutí techniky zlatého štítu nám dává ochranu před manipulací a černou magií. Ve starověkém Egyptě se běžně tato technika vyučovala, při iniciačních postupech kněžky či kněze. A drží se mystérií staroegyptské zasvěcovací iniciace do techniky zlatého štítu. Pokud zvládnete tuto techniku, tak již nikdo s vámi nebude nikdy manipulovat bez vašeho souhlasu či vědomí. Tento štít nám umožňuje široké uplatnění. Nyní vyjmenuji alespoň ty nejzákladnější ochrany, před čím nás spolehlivě chrání.
Jak jsem již psala výše je to v prvé řadě účinná ochrana vůči černé magii, kde se používá manipulace s vědomím postiženého jedince. Tento štít zamezuje, aby vám druhá osoba četla vaše myšlenky, aby si vás podrobila nebo, aby působila a ovlivňovala vaše emoční rozpoložení. Dokonce tento štít zčásti zamezuje i útoku na vaše fyzické zdraví! Tento štít funguje na principu odrazu a zpětným šlehnutí. Takže kdokoliv by na vás takto zaútočil, tak se mu vyslaná útočná energii vrátí 3x zesílená zpět a útočníka v takovéto síle napadne. Jak kdo zaseje, tak taky sklidí!
Dále tento štít zamezuje, aby vás unesli a dělali na vás pokusy mimozemšťani. Množí se totiž i v naší zemi zprávy, že zvláště narůstá počet tzv. unesených lidí šedými entitami. Tento štít jim v tom zamezuje, aby manipulovali s vašim tělem a vědomím.
A v neposlední řadě je to naprosto spolehlivá ochrana před elektromagnetickým zářením. Ať už se jedná o EMP technologie, či elektrosmog (záření z elektrického vedení, vysílače, mikrovlny), přes různé rentgenové a ultrafialové záření a dokonce jde tak daleko, že vás ochrání i před radiací. Na to ale pozor! Před silnou radiací tento štít chrání jen několik minut. Protože to stojí strašně moc energie do štítu!
Zlatý štít není nikterak náročný, jen to chce cvičit a cvičit, aby jste ho zvládli, ale s trochou úsilí to jistě dokážete. K této technice je nutné umět vizualizaci. Vizualizuje se zde “Zlatý Symbol Epsilon“, jenž značí řecké písmeno theta.
A nyní již k samotné technice zlatého štítu:
Fáze 1. Pohodlně se posaďte do polohy, kdy budete mít rovnou páteř. Vizualizujte před sebou pomocí šesté čakry Zlatý Epsilon Symbol. Až se před vašima očima objeví v dokonalé plastické podobě, že byste ho mohli uchopit, pak:
Nádech: Při nádechu do sebe (do šesté čakry) vtáhněte Zlatý Epsilon Symbol. Vnikne do vás mezi očima. Nyní se nachází tento symbol ve vaší šesté čakře uprostřed mozku.
Výdech: Při výdechu prociťte Zlatý Epsilon Symbol uprostřed vašeho mozku, udržujte na něm pozornost
Fáze 2. Teď začneme s další Fází tvoření štítu.
Nádech: Při nádechu přesuňte z šesté čakry Zlatý Epsilon Symbol nahoru do sedmé korunní čakry, což bude startovní pozice, pro vytvoření zlatého štítu, protože se při něm pracuje se sekvencí čaker 7 – 1 – 4 – 7 (korunní čakra, kořenová čakra, srdeční čakra, korunní čakra)
Výdech: Při výdechu protlačte tento symbol světelnou trubicí vertikálního směru středem těla, na které jsou umístěny vaše čakry a nechte ho sestoupit do první kořenové čakry. Kde dřímá vaše kundalini. Možná při sestupu tohoto symbolu budete mít zvláštní pocity.
Fáze 3. Nyní na chvíli dýchejte normálně a vědomě prociťte Zlatý Epsilon Symbol v první kořenové čakře. Jakmile bude procítění největší, tak začněte 3x za sebou zpívat mantru:
epsilon fí beta fí
Tuto mantru zpívejte jemně a dlouze.
Jakmile 3x odzpíváte tuto mantru, pocítíte jemné chvění. To značí, že probíhá aktivace kundalini do zlatého štítu.
Fáze 4. Teď přijde nádech a výdech.
Nádech: při nádechu vytlačte nahoru Zlatý Epsilon Symbol z první kořenové čakry do čtvrté srdeční čakry. Ucítíte při tom možná stoupat kundalini.
Výdech: při výdechu vědomě prociťte Zlatý Epsilon Symbol ve čtvrté srdeční čakře.
Fáze 5. Nyní na chvíli zase dýchejte normálně. Jakmile máte Zlatý Epsilon Symbol ve čtvrté srdeční čakře vědomě procítěný, tak teď budete muset dávat. Dávat lásku. Prociťte srdeční čakru a v ní neuhasitelný žár, až se vám rozpálí celý hrudník vnitřním ohněm. A teď prociťte bezpodmínečnou lásku ke všemu. Při této bezpodmínečné lásce může dojít až k výbuchu emocí. Nelekejte se toho. Potom se připravte na jemný výdech.
Výdech: při výdechu v myšlenkách, jakoby šeptem velmi jemně vyslovte mantru: epsilon fí beta fí a nechte ze své čtvrté srdeční čakry vyrůst ven, do svého biopole pomalu Zlatý Epsilon Symbol do oválného tvaru (vajíčka). Zlatý Epsilon Symbol musí obklopovat kompletně celé vaše tělo.
Fáze 6. Teď se budete nadechovat a po nádechu zpívat mantru: epsilon fí beta fí, přičemž při výdechu vytlačte do oválu biopole (vajíčka) kolem sebe, jemně zlatavou energii, kterou prociťte srdíčkem přes bezpodmínečnou lásku. Najednou bude v oválu padat zlatavý déšť, je to něco nádherného, až to uvidíte. Nádherný zážitek. Ještě jednou se nadechněte a po nádechu zpívejte mantru: epsilon fí beta fí. Ještě jednou po nádechu výdechem ze sebe vytlačte do oválného štítu jemně zlatavou energii. Nyní bude ovál doslova jasně zářit zlatem, až přes něj bude obtížné vidět! Akumulace zlaté bioenergie dosáhla maxima. Pokud se to nepodařilo na dva dechy, zkuste více, až docílíte požadovaného výsledku.
Fáze 7. Nyní před sebou vidíte jasně jemně zlatou ve štítu (vajíčku) , až to znesnadňuje vidění. Pokud nic nevidíte, štít nefunguje a něco jste dělali špatně. Nemáte asi cit pro bezpodmínečnou lásku a jste ještě příliš egoističtí nebo jste příliš zlí. V andělské magii totiž vše funguje přes bezpodmínečnou lásku, aby se zabránilo zneužití ze strany zla. Jestliže vám to nefunguje, tak máte nevyřešené zatížení, na kterém musíte ještě pracovat. A nyní přijde zakončení techniky zlatého štítu. Přesuňte Zlatý Epsilon Symbol ze čtvrté srdeční čakry do sedmé korunní čakry. Potom 3x zazpívejte mantru: epsilon fí beta fí. A pak:
Nádech: Prociťte vědomě v sedmé korunní čakře Zlatý Epsilon Symbol.
Výdech: Při výdechu se zlatý štít stabilizuje a Zlatý Epsilon Symbol pomalu mizí v sedmé korunní čakře. Zaměřte se na něj, nechte ho ještě jednou zazářit a potom ho nechejte zmizet. Po chvíli i ustane jemně zlatavá záře ve vašem oválu (vajíčku).
Nyní máte ve svých aurických obalech ve vejcovitém tvaru bezpečnou ochranu před manipulací a elektromagnetickým zářením. Jakákoliv negativní energie se bude od štítu odrážet s trojnásobnou silou zpět ke svému příjemci. Přičemž při velmi silném útoku na vaši osobu se štít doslova rozzáří před vašima očima jako žárovka. Při prvních cvičeních vydrží tento štít zhruba 30 minut. Při častém opakování se jeho životnost prodlužuje až na dvanáct hodin. Takže během 3 měsíců po zacvičení, sami poznáte, kdy na sebe tento štít sesílat jen 2 x za den.
Zlatý epsilon

Zlatý Epsilon Symbol (nutno dokonale vizualizovat – šestá čakra)
Tento materiál je zakázáno přejímat na jiné webové stránky bez svolení www.cestydusi.cz nebo se na něm veřejně komerčně obohacovat, slouží pro osobní účely

 
DUCHOVNÍ LÉČENÍ - MARIE BLANKYTNÁ

Z NABÍDKY:
 • „Co je proces duchovního uzdravování?“
 • Komu je dopřáno být duchovním léčitelem?
 • Je rozdíl mezi duchovním léčením a kineziologií?
 • ZÁKON ODPUŠTĚNÍ
 • PRAKTICKÁ UKÁZKA PRÁCE DUCHOVNÍHO ČIŠTĚNÍ AURY
 •  JAKÉ POMŮCKY POUŽÍVÁM PŘI DUCHOVNÍM LÉČENÍ
 • SYMBOL BOŽÍHO SVĚTLA

Výklad tohoto symbolu, sdělený pomocí automatického písma:

 • 1 - oblouk znamená záštitu nejvyšší vesmírné energie nad správným použitím celého symbolu
 • 2 - vodorovná čára znamená hranici mezi energiemi Země a Vesmíru
 • 3 + 4 - jsou cesty pronikání vesmírných energií do vaší atmosféry, je to pomoc vašich duchovních učitelů a zároveň strany rovnostranného trojúhelníku jsou symbolem svaté Trojice Boží
 • 5 - vaše planeta Země
 • 6+7+8 - to jsou výkonné energie, které vás vedou celým rituálem. Počet se mění, u někoho jsou paprsky 2, 1, 3 nebo 4 podle duchovní vyspělosti duše.
 • 9+10+11+12 - jsou to znaky pro pomoc živlů – vodu, vzduch, oheň, světlo.

Začleněním tohoto symbolu Božího Světla je duchovní práce dokonalejší, máte víc pomocníků, lépe je vnímáte a lépe se napojíte na správné duchovní energie.“


PRÁCE SE SYMBOLEM BOŽÍHO SVĚTLA
 Z knihy Tajomstvo zblúdilých duší Božena  Koubová
https://anitram.files.wordpress.com/2012/04/tajemstvc3ad-zbloudilc3bdch-duc5a1c3ad3.pdf 

ze stránek  http://anitram.wordpress.com/2013/04/03/rusenie-psychozon/#more-21310
Určite ste sa aj vy ocitli na nejakom mieste, kde ste sa necítili veľmi dobre. Sú to psychozóny – miesta silno zaťažené negatívnou energiou. Absorbujú do seba tragické udalosti, stres, vraždy, zločiny a iné negatívne činy.
Tak ako koberce, steny , nábytok zachytávajú pachy , tak zachytávajú aj psychický stres. Všetky miesta nesú akoby pamäťové stopy, ktoré pokiaľ nie sú odstránené, či vyčistené ,pretrvávajú v nich ich silné , ťažké vibrácie. Preto niektoré miesta kam vkročíme, pôsobia na nás svojou ťažkou energiou.

Čas nič nemení, energie pretrvávajú. Najväčšími psychozónami sú staré domy, hotely, kancelárie, ale aj dopravné prostriedky, v ktorých cestovalo veľa ľudí. Tak isto miesta, kde sa odohrali vojny a negatívne udalosti. Je vhodné si zistiť, ak idete stavať dom, čo sa na tom mieste kedysi nachádzalo. Energiu miesta, ktoré chcete očistiť môžete buď vycítiť, otestovať kyvadlom, virguľou, alebo špirálou.

Technika čistenia so symbolom Božie svetlo.

Ako doplnok môžte do rohov miestnosti daj sviečku na tanieri s vodou. Pozor na to, aby ste nemali na blízku niečo horľavé a nepodpálili si tak dom.

Do priestoru, v ktorom cítime najsilnejšie vibrácie nakreslíme pred seba symbol Božie svetlo. Trikrát si ho vizuálne predstavíme a povieme pritom jeho názov “Božie svetlo“

Potom poprosíme o očistenie priestoru – negatívnej psychózny. Ak chceme očisťovať celú miestnosť, postavíme sa medzi dvere, natiahneme svoje dlane a začneme päťkrát opakovať túto vetu: „JA SOM, -JA SOM, -JA SOM, Vedomie kozmickej lásky, ktorá odstráni a zruší negatívne pôsobenie tejto psychozóny. Potom poďakujeme za pomoc s vyčistením priestoru.

Kyvadlom, alebo špirálou môžeme vyskúšať energie miesta. Mala by byť už pokojná. Ak tam stále cítite niečo negatívne, rituál zopakujte za nejaký čas. Riaďte sa pritom intuíciou.PRÁCE SE SYMBOLEM BOŽÍHO SVĚTLA ze zkušeností Zdeny Švancarové

 http://vykladvestby.webnode.cz/news/bozi-svetlo2/


(symbol je tentokrát stejný .Z knihy Tajemství zbloudilých duší - B.Kobová)
 Před časem jsem během na nevšední zážitky bohatého výletu do Kutné Hory získala vzácnou příležitost seznámit se s úžasnou knihou Boženy Koubové, nesoucí název "Tajemství zbloudilých duší".

Publikace na mne zapůsobila podobně jako magnet. Přečetla jsem ji doslova jedním dechem. Potvrzovaly se mi přitom některé znalosti a názory, které jsem již zastávala, zároveň se mi ale povedlo načerpat celou řadu nových vědomostí. Tehdy jsem ale ještě ani nemohla mít ponětí, nakolik významná se kniha pro můj budoucí vývoj ještě ukáže. I proto jsem ji po přečtení odložila a do jisté míry po určitou dobu prakticky opomíjela.

Po necelém roce jsem však zaznamenala nečekané psychické potíže. Byla jsem zvyklá jako celá řada lidí pravidelně docházet do práce, a to klasicky v ranních hodinách. Nikdy jsem neměla s tímto životním stylem sebemenší problém.

Ten se však nyní dostavil, navíc v nečekaně intenzivní míře. Začala jsem trpět nepopsatelnými úzkostnými stavy, kdykoliv jsem měla opustit domov. Zažívala jsem až fobické zážitky při vycházení z domu. Snažila jsem se novou zkušenost ignorovat a doufala, že odezní stejně tak rychle, jako nečekaně vplula do mého života. To se však rozhodně nedělo...

Situace se naopak pozvolna prohlubovala směrem k horšímu. Procházela jsem naprostým zoufalstvím, kdykoliv jsem se ráno oblékla, obula, vyšla z bytu a zamykala domovní dveře na cestě do zaměstnání... Pocit odpovědnosti a smysl pro povinnost vždy logicky převážil tehdejší duševní vypětí, které ustupovalo až ve chvíli, kdy jsem se přece jen vzdálila od domu a mohla se ubezpečit, že se mi nic zlého neděje.

Přetrvával ovšem stísněný, fyzicky nepříjemný, svírající pocit v oblasti břicha. Snažila jsem se zvládnout situaci pragmatickým, racionálním přístupem a neustále si opakovala, že mi žádné vnější nebezpečí nehrozí, nemám nepřátele, že mám své povolání naopak ráda a na pracoviště i mezi kolegy se těším. Přemýšlela jsem o zdroji dosud nezažívaného strachu, ale k řešení jsem se nedopracovala. Nepomohli ani známí a přátelé, jimž jsem se svěřila... Sama jsem si pomoci neuměla už jen proto, že jsem neznala skutečný původ svých obav.

Když má bezradnost kulminovala, poprosila jsem o pomoc Vesmír. V tu samou chvíli se mi oživila vzpomínka na výše zmíněnou knihu. Pochopila jsem, že řešení se nachází na jejích stránkách.

Došlo mi, že zdrojem mého psychického rozpoložení může být napojení přivtělené duše zesnulé osoby, která se zaměřila na mne, neboť nezná nebo nehodlá přijmout směr své další cesty, přičemž vzniknuvší nejistota je příčinou jejího, potažmo mého bezmála smrtelného strachu.

Bezodkladně publikaci znovu beru do ruky. Obsahuje hned dvě cesty k odvádění zbloudilých duší za světlem, schůdná pro mne osobně je ta, která funguje prostřednictvím automatické kresby. Řídím se návodem a pouštím se do práce.

Jsem nucena překonat velmi citelnou niterní překážku, a sice naprosté přijetí skutečnosti, že mi nikdo nepomůže a musím se naplno spolehnout výhradně sama na sebe. Vkládám bezvýhradnou důvěru v Boha, veškerou svou lásku i pokoru určuji laskavému Stvořiteli světa.

Prosím stále o jeho pomoc a podporu a nepřestávám kreslit. Stav mého podvědomí se dá velmi příhodně přirovnat k transu. Duše i srdce jsou natolik otevřené, že propadám usedavému pláči a po mých tvářích na papír stékají slané potoky slz.

Připojená nebohá duše zatím nehodlá opustit mé tělo. Neustávám v kreslení a přesvědčování, že její místo je u Boží všeobjímající lásky, u jeho Světla a uprostřed nekonečného Míru. Dnes si již obtížně vzpomenu na přesné formulace svých slov, ale jejich smysl odráží opakovaně tentýž význam.

Trvá to přibližně čtyřicet minut. Náhle je má ruka jako by vytržena z procesu kreslení a prudce spočine za okrajem papíru. V ten samý moment jsem hlasitě vykřikla, ale dnes již při nejlepší vůli nevím, co přesně. Podotýkám, že příběh vyprávím s několikaletým časovým odstupem...

Mám-li popsat, co následovalo bezprostředně poté, mohu to nejlépe vystihnout výrazem "stav naprostého vyčerpání". Věřila jsem ve změnu, ale nemohla jsem si býti jista opravdovým posunem pozitivním směrem, o trvalém obratu nemluvě... Pamatuji si velmi dobře, jak jsem pouze zvládla dojít do ložnice a tvrdě usnula. Spala jsem nepřetržitě až do samého rána.

Když jsem se probudila, byla jsem plna očekávání. A to se naplnilo! Pocit těžkého žaludku, nepříjemné vibrace v břišní dutině stejně jako sžírající pocit strachu a nevysvětlitelných obav byly ty tam - cítila jsem se opět zcela svobodná, silná a volná!

Cesta do práce se toho dne změnila v naprostou oslavu života, krásy světa a Vesmíru. Pocit podobné neskonalé úlevy je jen obtížně přenosný a sdělitelný.

Jsem si ale i dnes velmi dobře vědoma toho, jak může podobný zážitek člověku zásadním způsobem zkomplikovat život. Začala jsem se tedy problematice věnovat na profesionální úrovni. Nyní již díky praxi disponuji mnoha zkušenostmi, které mohu při pomoci klientům v této oblasti využít a předat. Jsem nesmírně potěšena, pokud smím zákazníkům poskytnout i já službu ve formě doslova a do písmene osvobozujího pocitu!

Jsem autorce oddaně vděčna za tuto knihu, pomoc i zkušenost. Mohu ještě znovu potvrdit, že je vpravdě vzácná a úžasná. Velice mi pomohla - vřele ji proto doporučuji každému!  
         
Symbol Boží světlo je bránou k navazování kontaktu s vyššími bytostmi duchovního světa.

Používá se při činnostech, kdy potřebujeme ochranu a pomoc vyšších bytostí a jejich sil. Když skrze symbol otevřeme cestu k vyšším bytostem, můžeme prosit o ochranu sebe i druhých osob, o pomoc při konání, nebo k předělání a zdokonalení různých věcí. Můžeme prosit o cokoliv, avšak musíme mít na paměti, že vyšší bytosti samy rozhodnou, je-li splnění našeho přání pro naše dobro, pro nejvyšší dobro, tedy pro dobro všech. Pokud si máme nějakou negativní zkušenosti projít, tak si jí projdeme, neboť nás vede k uvědomění, nebo k našemu růstu - na duchovní úrovni.

Abychom tuto bránu ,,nahoru '' otevřeli, je třeba kreslit symbol ve sledu a směru očíslovaných čar. Symbol kreslíme do prostoru před sebe rukou, zhruba 30 - 40 centimetrů velký. Pak zavřeme oči a třikrát jej vizualizujeme, kreslíme v mysli. Přitom 3x řekneme jeho název - ,, Boží světlo’’, tím symbol uvedeme do pohybu.

Název symbolu i všechna následující slova můžeme říkat nahlas, nebo v duchu, obojí působí naprosto stejně. Po celou dobu bychom měli držet páteř a hlavu ve vzpřímené rovině.

Symbol používáme také k ochraně, a pokud potřebujeme-li pomoc vyšších bytostí a jejich sil.

Při odstraňování přivtělených duší z osob, nebo ze sebe samotného bychom měli mít jednu ruku na srdeční čakře, druhou ruku zvedneme vedle sebe do prostoru (ohyb v lokti). Volnou rukou kreslíme symbol, který slouží k duším, jako cesta k jejich odvedení do ,,světla''.

,,Prosím o pomoc při odstranění negativních neorganických bytostí a struktur z mého těla''.

Následující větu opakujeme tak dlouho, dokud neucítíme v sobě zvláštní pocity.,,JÁ JSEM - JÁ JSEM - JÁ JSEM - vědomí kosmické lásky, které ze všech úrovní mého těla odstraní a rozloží do jednotlivých živlových hmot všechny negativní neorganické bytosti a struktury, včetně astrálního napojení''. Už teď máte připravení papír A4 a můžete použít automatickou kresbu na odvedení negativní energie či přivtělené duše.

Pozor - přivtělené duše odvádíme pouze tehdy, pokud máme povolení, že je smíme odvést. Pokud toto povolení nedostaneme, nesmíme tyto duše odvádět. Porušili bychom plán Univerza!

Dále můžeme symbol použít přímo, jako zářič, kdy jej dáváme pod lůžko při masážích, nebo nemocným lidem, popřípadě na doplnění energie potřebné k regeneraci.

Nezapomeňme po skončená činnosti provázené Božím světlem poděkovat, nejlépe třikrát.
Meditácia s bielym svetlom


Práca s bielym svetlom je úžasná. Nejde len o meditačný vnem a preciťovanie, ale ukáže vám aj zablokované miesta v tele a orgány, ktoré máte poliečiť. Okrem toho, prežiarovaním sa váš energetický kanál viac z aktivuje a bude lepšie priechodný. :wink: 
Účelem této meditace je zakoušení proudu světla, které prochází vaším tělem a umožňuje vám tak zakoušet 

Connection
vaší přirozenou Podstatu. Pokud tuto meditaci provádíte, budete schopni uzdravovat své tělo tímto světlem, tímto soustředěním a tímto uvědoměním. Předtím, než začnete provádět tuto meditaci, musíte se dostat do zcela spontánně plující nálady a uvolnit všechny části svého těla. Vyberete si svoji pozici, která může být vsedě nebo vleže, zavřete oči a úplně se uvolníte. Metody, popsané v předchozích kapitolách této knihy vám pomůžou tohoto stavu dosáhnout. Jak procházíte celé své tělo a vnímáte jednotlivé jeho části, musíte si zkoušet představit jak proniká světlo právě těmito částmi. Když budete cítit toto světlo, které se jemně a pomalu pohybuje ve vašem těle, začnete současně zakoušet hluboký mír a hluboký uzdravující proud.
Uvědomíte si, že to je krásná pozitivní energie, která vás pohlcuje, utišuje a dává vám jemný dotyk, který je plný uzdravující síly a klidu. Nyní se soustřeďte na prsty u nohou. Pozorujte světlo okolo prstů, krásné bílé světlo. Spatříte jemný proužek světla okolo vašich prstů. Toto světlo je vaším skutečným já, vaší skutečnou energií. Nyní je ve formě světla. Toto světlo se pohybuje blízko vašich kotníků, čili si můžete představit obě chodidla, která jsou prozářena tímto světlem.
Energie nyní stoupá ke kotníkům a otáčí se okolo těchto kotníků a vy cítíte příjemný pocit v prstech u nohou, v chodidlech a ve vašich kotnících. Toto světlo dále stoupá do lýtek. Vnímáte celou oblast od kotníků ke kolenům jako úplné světlo a nic jiné. Všímejte si krásných příjemných barev světla, které jsou žluto-bílé. Cítíte pohyb tohoto světla od kolen ke stehnům. Celá tato oblast je zaplněna tímto světlem a vy nevidíte své stehna nýbrž spatřujete pouze světlo. Nyní není oblast od prstů u nohou ke stehnům ničím jiným než světlem. Je to sloupec světla. Nyní se toto světlo pohybuje nahoru do okolí pánve a stoupá pomalu k žaludku a pupku.
Světlo se pomalu rozprostírá a jemnými dotyky zaplňuje celou oblast uzdravujícím proudem a hlubokým mírem, přičemž zasahuje i břicho a střeva. Celá tato oblast není nic jiné než světlo, které se pomalu dostává i do srdce. Váš tlukot srdce je pravidelný. Zakoušíte velice klidný pocit. Tlukot srdce je tak pravidelný a jemný, že cítíte každý tep jako jemný dotyk, který uzdravuje jakékoliv srdeční problémy. Kamkoliv toto světlo pronikne tam zmizí možnost vzniku nemoci. Světlo se šíří dál a pohybuje se pomalu jako voda nahoru po páteři a po zádech. Vidíte světlo okolo prsou a přes plíce se dostává do paží a loktů, sestupuje do dlaní a prstů. Světlo je nyní okolo prstů. Krásný proužek světla je okolo prstů a palců. Je to velmi jemné světlo, velmi jemný proužek světla okolo prstů a palců.
Zakoušíte proud světelných paprsků, který se dostává do paží a rukou jakoby to byl tok uzdravující energie. Pomalu vidíte, že obě ruce nejsou nic jiného, než sloupce světla. Světlo se dostává do hrdla a okolo krku. Uvolněte oblast hrdla a hlasivky. Toto světlo můžete vidět na konci jazyku ve svých ústech, kde pulsuje a vše uzdravuje. Potom se dostává jemně do nosních dírek, nosu a rozpouští se v uších. Ano, i ve vašich uších. Není ztuhlé, ale pulsující a pohybující. Nyní ho můžete spatřit procházet do očí a můžete vidět krásné klubka světla v očních důlcích. Cítíte, že můžete uzdravit jakýkoliv oční problém tímto světlem a vnímáte uzdravující dotyk tohoto krásného světla.
Cítíte, jak se toto světlo pohybuje dál a prostupuje vaší hlavou. Cítíte to na svém čele, mezi obočím ve svém třetím oku, kde je toto třetí oko otevřené. Nyní to prostupuje až na vrchol hlavy. Všechny mozkové nervy a buňky jsou osvětleny tímto krásným světlem. Všechny tyto buňky se staly oživeny. Vidíte a cítíte tento oživující dotyk v celém mozku. Každá buňka v mozku je rozsvícena jako malá žárovka. Buďte s tímto svým světlem, které je vaší pravou totožností a Podstatou. Nyní vidíte svoji páteř; je to jako krásný sloupec přímého světla uvnitř i vně. Z vrcholu hlavy zíráte na celé tělo, které je obklopeno světlem.
Celé tělo není nic jiné než světlo. Je to ztělesnění světla. Vidíte sebe jako samotnou přítomnost světla. Nejste nic než světlo.Zažijte toto světlo hluboce. Úplně se sjednoťte s tímto světlem.Jste zde proto, abyste zakusili sebe jako přítomnost světla. Jste úplně uvolněni. Vaše tělo je uzdraveno tímto dotykem světla a proudem světla, které prochází v těle. Tento proud světla stále teče a vy se cítíte plni života a velmi lehcí a jasní. Nyní, když jste plně zakusili toto světlo, můžete jemně otevřít oči s příjemným pocitem, protože je před vámi stále proud pozitivní energie. Zažili jste hluboký mír. Zažili jste se jako světlo. Jemně si podle svého otevřete oči. Když je otevřete, podívejte se na lidi a věci kolem vás s novým pohledem plným čerstvého úsměvu. Můžete se o tuto zkušenost podělit s ostatními. Jak se cítíte?
Podělte se o tuto pozitivní zkušenost. Tímto způsobem budou stejně tak jako vy i druzí využívat to, co jste obdržel v této meditaci.

Z knihy Poznajte kto ste Šrí Gurudev Čitrabhanu
http://anitram.wordpress.com/2013/12/10/meditacia-s-bielym-svetlom/

KNIHA ZDE: http://www.advaita.cz/upload.cs/1/10ed7144_0_dzinisti.pdfRITUÁLY

Zde je několik jednoduchých metod, jak zjistíte, ke kterému archandělu budete mít v životě nejsnazší přístup:
První metoda je pomocí Vašeho astrologického znamení. Archanděl, který vládne Vašemu znamení , je ten, se kterým nejvíce souzníte. Astrologické znamení je jakási energetická signatura, která Vás nepozorovaně ovlivňuje. Např. pokud jste se narodili ve znamení Kozoroha, budete spíš v souladu s Urielem než s ostatními třemi archanděly. To neznamená, že se nemůžete spojit i s ostatními, ale snazší bude navázat spojení s archandělem, který vládne datu Vašeho narození.
Další způsob je pomocí elementů ve Vašem jméně. Samohlásky jsou spojeny s konkrétními elementy ohně, vzduchu, vody, země a éteru (zdroje předcházejících čtyř). Podle následující údajů si určete elementy ve Vašem jméně a archanděly, kteří těmto elementům vládnou. Např. mé jméno je NINA a tak první samohláska ve jméně je "I", které je přiřazováno archandělu ohně Michaelu. (I můj Ascendent leží v ohnivém znamení Lva, takže tam je určité propojení).

První samohláska          ELEMENT       Vládnoucí archanděl
           "E"                         vzduch                              "Rafael"
           "I"                          oheň                                 "Michael"
           "O"                        voda                                 "Gabriel"
           "U"                         země                                "Uriel"
           "A"                         éter                          všichni 4 archandělé
           "Y"                         oheň a voda             "Michael a Gabriel"    
Odhalení jména vašeho anděla strážného

Obrazek    Někteří lidé shledávají, že jim v komunikaci s jejich andělem strážným nebo při prvním spojením s ním pomáhá znát jeho jméno, neboť podle tradice mají všichni andělé jména. To se dá udělat různými způsoby, přičemž tomu vždy předchází nejméně čtyřiadvacetihodinová očista. V této době byste se měli vyhnout všem sexuálním aktivitám a příjmu povzbuzujících látek, včetně masa a kořeněných jídel. Důvodem je uklidnění nervového a energetického systému. Takto jsme nejotevřenější příjmu a intuici.

    Nejpřímější cestou uhádnutí jména vašeho anděla strážného je napsat si všechny souhlásky abecedy na kartičky – pracovat se dá také s písmenky ze hry scrabble, vlastníte-li ji – a ty vložit do sáčku nebo taštičky. Zapalte bílou svíci a nějakou vonnou esenci, nejlépe kadidlo nebo kopál a myrhu. Po chvíli koncentrace vzneste své přání, třeba v podobě:
"Drahý Božský anděli,
co jsi vždy mým ochráncem, vůdcem
a spojencem,
prosím veď moji ruku při vytahování
písmen,
z nichž se skládá Tvoje jméno,
abych si ho mohl(a) vepsat do srdce
a uctívat Tě jako přítele, jímž mi jsi.
Když zavolám Tvé jméno,
buď prosím se mnou
a ukaž mi jasně cestu světla a lásky."

    Nyní z taštičky nebo sáčku vytáhněte písmeno a zapište si ho na čistý arch papíru. Písmeno pak vraťte k ostatním, zatřeste jimi a vytáhněte další. Tento proces opakujte tak dlouho, dokud nevytáhnete tři nebo čtyři písmena – ohledně počtu se nechte vést intuicí. Řekněme, že jste si vytáhli tři písmena M, D a R, které doplníte samohláskami a přidáte koncovku EL. Může vám vyjít například „aMaDRiEL“ nebo oMDiRiEL“. Zkoušejte různé kombinace, přičemž vždy dodržujte pořadí souhlásek tak, jak jste si je vytáhli. Musí vám vyjít jméno, s kterým budete rezonovat. To je jméno vašeho anděla strážného. Obrazek
    Nedělejte si starosti s tím, že se jedná o iracionální nebo náhodnou metodu. Máte povolení vesmíru, respektive vašeho anděla strážného, který vám vede ruku nejpřímější cestou, takže procesu důvěřujte.

SOUVISEJÍCÍ :Test - jaký jste typ pozemského anděla?

Někteří lidé poté, co si vyslechnou charakteristiku jednotlivých kategorií, ihned poznají, do které z nich sami patří. Pokud si však nejste jisti, tento test vám pomůže určit váš duchovní původ. Odpovědi ano/ne si zapisujte okamžitě, hned jak vás napadnou. Své odpovědi neanalyzujte a neopravujte.

1. Velmi lehce přibírám na váze. /Právě v tomto období vážím více, než jindy./ Trpím nadváhou.
2. Moji bývalí/nynější partneři jsou narkomani nebo alkoholici.
3. Málokdy poruším nějaké pravidlo.
4. Činí mi potíže říci "ne".
5. Barvím si vlasy./odbarvuji si vlasy./Zesvětluji si vlasy.
6. Raději pomáhám jednotlivcům než skupinám.
7. Mám radši zvířata a rostliny než lidi.
8. Mám keltské kořeny./svým vzhledem působím, že mám keltské kořeny (moje vlasy mají načervenalý nádech, mám pihy, zdravě červenou pleť.)
9. Mám rád kanadské žerty
10. Rád druhé škádlím a dělám jim (ve zdravé míře) naschvály. Mám uličnický pohled.
11. Jsem naprosto nezávislá/ý.
12. Po finanční stránce se buď koupu v penězích nebo trpím hladem. Nic mezi tím.
13. Jsem nerad/a středem pozornosti a na společenských akcích stojím většinou stranou.
14. Vždycky jsem věřil v mimozemské civilizace a UFO a zajímám se o ně.
15. Mám nutkavou potřebu být vůči druhým ohleduplný/á bez ohledu na to, zda to oceňují.
16. Praktikuji reiki nebo jiné formy energetického uzdravování.
17. Moje životní poslání je pro mě mnohem důležitější, než se oženit/vdát a založit rodinu.
18. Moc rád bych zase odešel Domů, protože vím, že Země není mým domovem.
19. Mám za sebou těžkou autonehodu nebo jinou zkušenost, díky níž jsem se ocitl na hranici mezi životem a smrtí.
20. V minulosti jsem byl tak zoufalý/á, že jsem vážně uvažoval/a o sebevraždě./ Mám za sebou pokus o sebevraždu.
21. Změnil jsem své křestní jméno./Intenzivně se zabývám myšlenkou, že si změním své křestní jméno.
22. Moji přátelé a rodina mi říkají: "Jsi jiný/á než dřív. Něco se s tebou stalo. Jsi jako vyměněný/á.
23. Udělal/a jsem nebo právě dělám drastické změny v mnoha oblastech svého života najednou (změna bydliště, profese, rozvod).
24. Mám hluboké duchovní znalosti, které jsem nezískal/a ani četbou, ani prostřednictvím učitelů.
25. I když vím, že se od ostatních liším, přesto s lidmi dobře vycházím a jsem v jejich společnosti rád/a.
26. Jsem si vědom/a, že mám magické schopnosti, kterých dosud nevyužívám.
27. Vzpomínám si na své minulé životy./Zajímám se o starou Atlantídu a dobu krále Artuše.
28. Jsem přesvědčen/a, že jsem byl/a upálena nebo jiným způsobem popraven/a při honu na čarodějnice v době svaté inkvizice.
29. Zabývám se tarotovými kartami nebo astrologií.
30. Přitahují mě přírodní náboženství, jako je šamanismus, wicca, rituály při novoluní a úplňku apod.

sssss

Vyhodnocení: Počet kladných odpovědí určuje, do které kategorie duchovních bytostí patříte. Svá "ano" počítejte odděleně, vždy po šesti otázkách.
*Jestliže jste u prvních šesti otázek odpověděli 4krát a více kladně, jste pravděpodobně vtěleným andělem. (Čím vyšší počet kladných odpovědí, tím vyšší pravděpodobnost.)
*Pokud jste odpověděli kladně na 4 a více otázek v rozmezí 7.-12. otázky, jste pravděpodobně vtělenou elementární bytostí.
*Pokud jste odpověděli kladně na 4 a více otázek v rozmezí 13..-18. otázky, jste pravděpodobně vtělenou vesmírnou bytostí.
*Pokud jste odpověděli kladně na 4 a více otázek v rozmezí 19.-24. otázky, jste pravděpodobně vtělenou novou duší.
*Pokud jste odpověděli kladně na 4 a více otázek v rozmezí 25.-30. otázky, jste pravděpodobně vtěleným zasvěcencem.

Jestliže z vašich odpovědí nevyplývá jasně jediná kategorie, pak můžete být hledající duší nebo můžete být "skokanem". V prvním případě může jít o duši, která se vzdala příslušnosti k jedné duchovní skupině a dosud se plně neztotožnila s novou. Typ skokana je bytost, která se pohybuje mezi jednotlivými duchovními kategoriemi, například z kategorie vesmírných bytostí do kategorie elementálů a tak dále.
                                                                                               Doreen Virtue (Pozemští andělé)Archanděl Michael pomáhá odstranit karmická pouta…

V manuále zasvätnia do Shamballe som našla rušenie karmických pút s archanjelom Michaelom. Viem že takéto vlákna sa v čakrách nachádzajú, lebo som ich videla vo svojej srdcovej čakre ako sa kus odomňa ťahali. :-?
Já jsem archanděl Michael. Zdravím vás, všechny do jednoho. Je to potěšení a čest být s vámi. Chtěl bych s vámi mluvit o tom, co znamená být archanděl. Bývaly doby, kdy tu nebylo mnoho archandělů.
Ano, dříve nás bylo jen několik. Nyní se mnoho andělů a archandělů rozhodlo narodit lidem, mnoho dětí, které se narodily v posledních čtyřech až pěti letech jsou z andělské a archandělské říše.
Tyto andělé a archandělé, narozeni jako lidé, zakoušejí nově nalezenou svobodu jak věci dělat. Pochopte, že andělé a archandělé byli vytvořeni Bohem k vykonání určitých úkolů a při výkonu některých těchto úkolů nebylo příliš svobodné vůle. Například já, Michael. Mnoho, mnoho lidí ví, kdo je archanděl Michael, protože existuje mnoho záznamů v křesťanských písmech.
Existuje mnoho vyobrazení v kostelech a katedrálách na sklech, ale mnozí nechápou, ale opravdu to nechápou, jaké je moje místo a kolik dalších archandělů a andělů je pod mým velením. Dalo by se říct, že já velím mnoha a mnoha Legiím Světla (Legions of Light), mnoho legií andělů mají za úkol chránit, měnit a dohlížet na plán Lásky v zaměření na kosmický plán a celé tvoření. Těžištěm kosmického plánu pro všechny stvoření je samozřejmě integrace Lásky a bezpodmínečné Lásky sama sebe.
Mým úkolem a úkolem mých Legií Světla je ochrana lidských bytostí. Někteří by rádi věděli: “Proč potřebuji ochranu archanděla Michaela? Proč vůbec potřebuji ochranu?” Odpověď na tuto otázku je, že někteří lidé již našli dost Lásky ve svém srdci, nyní jsou nezničitelní, jsou odolní vůči energii temných bratrů a sester, a tito lidé nepotřebují ochranu, ale je pravda, že je stále mnoho lidí, kteří ještě potřebují ochranu, která je chrání před disharmonickými energiemi a energiemi, které je oddělují od Zdroje/Boha.
Možná se ptáte, proč Zdroj/Bůh dovolil, aby existovaly disharmonické energie?
Je to proto, že jedině tak může existovat svobodná vůle. Bůh nás nikdy nesoudí, jen skrze nás získává nové zkušenosti a Lásku. Je tako mnoho těch, kteří “padli”. Ti vytváří disharmonické energie a “vkládají” strach do srdcí těm, kteří si ještě nenaučili milovat sami sebe. Odtud také strach původně pochází. Mnoho lidí cítí strach ve svých srdcích při vyslovení slov jako je “mimozemské”, “Lucifer”, apod. Když tyto slova působí, oslabuje je to. A je to proto, že tito lidé si ještě neintegrovali Lásku do svých srdcí a jsou stále v “poutech” karmy.
Zákon karmy je jednoduchý. Je to zákon příčiny a následku.
Pokud vhodíš kámen (příčina) do rybníka, vytvoří se v místě, kde se kámen dotknul vody, vlny (následek). To je důkaz příčiny a následku. Zákon příčiny a následku byl vytvořen proto, aby každý sklidil plody svého jednání. Tyto plody ovšem ne vždy znamenají odměnu, kterou by sis přál. Nyní je ale možné požádat o výjimku, o vystoupení z karmy – systému příčiny a následku.
Karmická rada rozhodla, že pokud si to lidé přejí, mohou vystoupit ze zákonu karmy. Nutné je ovšem porozumět, jak je to možné udělat. Dokud o mě o to nepožádáš, nemohu to udělat, a to proto, že respektuji tvoje právo volby, tvoji svobodu. Jedině ty se můžeš rozhodnout, zda chceš být nebo nechceš být v “poutech” karmy. Tyto pouta jsou vlastně energetické vazby, které se prostřednictvím tvých čaker vážou k jiným bytostem, kterým budeš muset splatit “dluh”. Ale i když splatíš všechny dluhy, nemusí to stačit. Musíš také odpustit sám sobě všechny “hříchy”. Používám slovo “hříchy” a to proto, že jsi to pravděpodobně slyšel od mnoha kněží při jejich kázání.
Tvrdí ti, že jsi vzešel z hříchu, což je v mnoha ohledech pravda, ale ty ses nenarodil proto, že tě Bůh nemá rád a že chce, abys tu trpěl. Narodíš se zde opět proto, že tato planeta je tvoje škola. Každý život se snažíš naučit něčemu novému nebo si stále opakuješ lekci, kterou stále nezvládáš. Je to jen tvoje rozhodnutí, zda chceš být pracovitý žák nebo líný žák. Tak nebo tak na konci cesty tě čeká poslední zkouška (smrt) a zde si uvědomíš, co nebylo správné, co by ses rád naučil a pak se opět vracíš na tuto planetu to realizovat. A tak jak se vracíš na Zemi, učíš se nové zkušenosti, učíš se vyvážit energie. Je důležité rozumět tomu, že není žádoucí dělat druhým lidem věci, které sám nechceš, aby druzí dělali tobě.
Někteří studenti setrvávají déle, někteří si “zakoupí” výletní jízdu a někteří rovnou “naskočí” do expresu.
Bůh nikoho neodsuzuje. Bůh je soucitný a odpustí vám všechno. Pouze ty v sobě držíš všechny své “hříchy”. Když půjdeš za knězem a vyzpovídáš se mu, on ti nikdy neřekne o tom, jak dosáhneš svobody skrz vyvážení všech energií.
Takže bratři a sestry na Zemi, je čas odpustit sám sobě! Nyní je čas opustit všechny pocity viny, protože co je to hřích? Hřích je něco, co vás drží, je to pojem, který jste si jako lidské bytosti udělali, je pocit viny. Nyní je ale čas zrušit všechny smlouvy, spojení … všechny sliby chudoby. Nemá smysl se tvářit, že jsi připraven pro bohatý život, když stále trváš na slibech chudoby. Nemá smysl tvrdit, že jsi připraven přijímat Lásku, když ses rozhodnul, že ji nechceš, protože dokud tento starý slib nezrušíš, nemůžeš udělat nový.
Tyto sliby jsou zapsány v Akašské kronice, ve tvé vlastní knize života. Snaž se pochopit, že jen ty jsi vytvořil tyto blokády a jen ty se můžeš rozhodnout je zrušit. Nyní, když mluvíme o energetických poutech, uvědom si, že pokaždé, když někoho fyzicky, mentálně nebo citově zraníš, vytvoříš tím energetické vazby (pouta).
Mnoho lidí si neuvědomuje, že tyto vazby mohou trvat i několik tisíc let, a to z důvodu neschopnosti odpustit sám sobě. Také si mnoho lidí neuvědomuje, že když se s někým spojí pohlavním stykem, vytvoří také energetické vazby (pouta) skrze kořenovou čakru. Není nic špatného na tom, když si lidé dopřávají sex. Není ale žádoucí provozovat sex bez lásky, protože tím se vytváří energetické vazby (pouta), které je nutné vyřešit/odstranit.
Nyní si projdeme vizualizací v meditaci, kde ti ukážu, jak tyto pouta odstranit tak, abys tím zrušil všechny bariéry, které ti brání prožít zdravý a bohatý život plný lásky.

  Meditace na odstranění karmických pout

Zaměř svoji pozornost nad svoji hlavu, ke Zdroji. Jsem si jist, že víš, jak máš dýchat. Vždy se zhluboka nadechni, pak na chvilku zadrž dech a zase vydechni. Nádech, zadržení dechu i výdech by měly trvat vždy stejně dlouho, ať už spíš, jíš, pracuješ, … Čím déle bude správně dýchat, tím více budeš schopen vnímat energii, která se ti tímto dostává do těla. Dýchej tak dlouho, dokud neuvidíš/neucítíš modré světlo přicházející skrz korunní čakru.
Tato elektricky modrá barva je barva energie, s kterou já pracuji a kterou používám na odstranění karmických pout. Můj meč, který používám, má také barvu elektrické modré. Nyní se zaměř na svou korunní čakru a nech ji prostoupit energií Lásky a Světla.
Já, archanděl Michael, odstraňuji všechna tvá karmická pouta ke všem ostatním tak, že jsi od odteď volný a můžeš se nyní vědomě rozhodovat (SEKÁM). Tvoje korunní čakra nyní září bílým světlem a všechna pouta, která byla k němu připojena, jsou pryč.
Nyní se přesuň k 6. čakře a podívej se do ní, uvidíš a ucítíš všechny sliby, které jsi udělal. Jasnozřivost není proti Bohu, a proto nejsi zlem, když jsi jasnozřivý. Nyní tě uvolníme z pout energií, ke kterým jsi připoután z důvodů násilné smrti umučením, utopením a uhořením (SEKÁM). Nyní cítíš, jak se tvé třetí oko otevřelo a jak je nyní v harmonii. Nyní můžeš svým třetím okem opět vidět. Opět proto, že dříve jsi toto oko používal. Dříve toto oko nesloužilo jen pro „vidění“, ale i pro cítění a komunikaci. To bylo v době, kdy ještě neexistovaly jazyky. Nyní si představ, jak aktivuješ toto třetí oko. Představ si třetí oko plné energie barvy elektrické modré.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Já jsem nyní aktivoval mé třetí oko! Mou schopnost channelingu, na kterou mám od narození právo, nyní vyžaduji a přijímám!“
Nyní se přesuň k 5. čakře. Pokud potřebuješ kašlat, kašli. Kašel pomáhá čištění. Mnoho lidí má bloky v této čakře. Nech nás vyčistit zbytky všech slibů chudoby, slibů mlčení a energetických pout k těm, ke kterým jsi promluvil. Energií strachu, slibů mlčení, které jsi udělal, když jsi přestal říkat pravdu o tom, jak úžasné jsou energie Lásky a Světla a osvícení. Já archanděl Michael nyní sekám tyto pouta, která tě drží (SEKÁM)! Cítíš svobodu v této čakře, cítíš, jak je aktivována.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Od tohoto momentu budu říkat své pravdy a budu předávat své znalosti všem, kteří to potřebují!“
Nemá ale žádný smysl „předávat“ své pravdy a znalost těm, kteří o ně nežádali nebo je nepotřebují. To je dělá rezistentní. Blokuje je to od prožívání Lásky. Přesto není správné nikomu nutit své názory, a proto to nedělej.
Nyní se přesuň k 4. čakře. Zde odstraníme pouta se všema, které sis myslel, že miluješ, ale láska byla založena na strachu a závislosti. Sekám pouta se všema, kteří tě citově zranili, údajně láskou. Cítíš, že se tvá srdeční čakra otevřela. Cítíš Lásku proudící skrz tebe.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Jsem připraven odstranit pouta, která mě svazují.“ Já archanděl Michael je sekám svým mečem (SEKÁM)! Tvé srdce je volné. Cítíš lásku proudící skrz. Jsi Láska.
Nyní se přesuň k 3. čakře. To je místo, kde držíš své emocionální věci. Všechny vzpomínky na ublížení, neuvolněný vztek zaměřený na tebe a vztek tebou zaměřený na ostatní emocionální manipulace a kontrolu, to, co jsi udělal ty ostatní a co ostatní udělali tobě.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Nyní jsem připraven na odstranění citových pout, nyní jsem opět připraven přijmout vlastní sílu/moc svobodné bytosti, nyní jsem připraven přijmout suverenitu/nezávislost svého energetického těla!” (SEKÁM)! Já archanděl Michael sekám všechny tyto pouta.
Nyní se přesuň ke 2. čakře.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Nyní jsem připraven odstranit se všemi všechna psychická pouta, odstranit všechny zbytky zneužívání a odstranit všechny zbytky špatného zacházení s kundalini energií. Jsem připraven svobodně milovat, svobodně si užívat vlastního lidského těla, lidského těla milujícího svobodnou osobu, se svobodou projevu/vyjádření!“ Cítíš tyto pouta a cítíš, jak zmizela (SEKÁM)! Já archanděl Michael sekám všechny tyto pouta.
Nyní se přesuň k 1. čakře. Kořenová čakra je úložiště strachu a hněvu. Je to také místo, kde „přebývá“ kundalini energie. Mnoho lidí má blokády v jejich kundalini energii a nemohou ji zvýšit, protože mají příliš mnoho strachu. Strach z používání vlastní energie/síly, strach stát se pánem sám sobě, pánem energie, pánem svého osudu.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Jsem připraven odstranit všechny pouta z mé kořenové čakry (SEKÁM)!“ Já archanděl Michael sekám všechny tyto pouta.
Snaž se pochopit, že se není potřeba bát při odstraňování těchto pout. Mnoho lidí se bojí, že díky odstranění pout dojde ke ztrátě spojení se svými blízkými, ale to není pravda. Odstranění těchto vazeb ti umožní vyrovnat karmu a mít vztah založený na bezpodmínečné lásce místo závislosti, strachu nebo kontroly.
Já Michael nyní odstraňuji všechny tyto pouta. Já je odstraňuji, ale ty s tím „musíš“ souhlasit. Pokud by sis s tím nesouhlasil, nemohu nic dělat.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Jsem připraven odstranit všechna karmická pouta a všechny sliby chudoby jsou zrušeny (SEKÁM)!“
Nyní je čas přestat potlačovat emoce. Doba, kdy sis myslel, že potlačování emocí vede k osvícení, skončila.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Jsem připraven odstranit všechna pouta (SEKÁM)!“ Nyní já archanděl Michael sekám všechny zbývající pouta a všechny energie, které tě svazují.
Nyní jsi opět svobodný a bez jakékoliv karmické „zátěže“.
Ve své mysli prones tuto afirmaci/prohlášení: „Já přeměňuji všechny zbývající pouta a omezující energie ve světlo!“
Vítej do života zproštěného karmy. Nemysli si ale, že když jsi nyní bez karmy, že to znamená, že to je navždy. Je to jen na tobě, zda zůstaneš volný (bez karmy) nebo zda se znovu chytíš do karmických pout. Výběr je na tobě a tuto volbu provádíš ve svém každodenním životě. Snaž se myslet na to, že jsi nyní bez karmických pout a mysli na to při každém svém činu, pokud tak chceš zůstat.
Základem pro to je nikoho nesoudit a projevit bezpodmínečnou lásku. Pokud uděláš něco, co víš, že není správné, nemusíš se bát, stačí mě (archanděla Michaela) opět požádat a já ti rád zase pomohu. Mám pro vás k dispozici Pilíře Lásky. Kdykoliv budeš mít pocit, že nedržíš lásku ve svém srdci, že strach vstupuje do tvé mysli, že na tebe nespravedlivě někdo vyvíjí nátlak či jakoukoliv jinou negativní energii, neváhej a požádej mě o Pilíř Lásky: „Archanděli Michaeli, obklop mě Pilířem Lásky!“ Dokud mě nepožádáš, nemohu ti pomoci, protože respektuji tvou svobodnou vůli.

Channelováno prostřednictvím Hari Das Melchisedechova, 10/29/98, Mt. Shasta, CA (přeloženo).


LÉČIVÉ ZÁZRAKY ARCHANDĚLA RAFAELA 
Doreen Virtue (pdf.)LÉČENÍ S ANDĚLY

http://www.atarot.cz/jak-s-andely-lecit/andele/leceni-s-andely#more-2593
ANDĚLOLOGIE

Andělologie neboli věda o andělech

je odvětvím teologie a náboženství, zabývajícím se speciálně anděly a jejich postavením v nebi. V té či oné podobě nacházíme anděly v mnoha náboženstvích a kulturách. Hojně se objevují v judaismu a křesťanství, ale také v islámu, kde se dozvídáme, že prorok Mohamed obdržel znění koránu přímo od archanděla Gabriela.

V islámu jsou andělé považování za jiný druh bytostí než džinové

jejichž vůdce Iblis upadl v nemilost a připomíná tak postavu padlého anděla. Islámští džínové jsou stvoření disponující svobodnou vůlí a mohou se sami vybrat, zda budou činit dobro nebo zlo, což je odlišuje od andělů, světelných a dobrých stvoření, která výhradně slouží Bohu a nikdy se nedopouštějí žádného hříchu. Mnozí vědci jsou přesvědčeni, že náboženství zoroastrismu mělo hluboký vliv na vývoj judaismu a že ovlivnilo právě andělologii, jež je součástí židovské tradice. Prvky zoroastrismu pronikly do judaistického kánonu, poté co Jeruzalém kořil babylónský vládce Nabudadnezar a odvlekl Židy do babylonského zajetí, kde přišli do styku s perskou říší. Právě v této době byly hebrejské písemnosti podrobeny silnému zoroastriánskému vlivu a andělé se tak pravděpodobně stali součástí židovského myšlení a textů.

V zoroastriánské andělologii a se objevuje Ahura Mazda, univerzální Bůh

jenž stvořil šest ameša spentů, „štědře rozdávajících nesmrtelníků“, kteří později získali postavení archandělů. Jejich pomocníky jsou nižší andělé známí pod jménem Jazata, kteří tvoří společenství různých hodností. Toto pojetí andělské říše se posléze objevuje v židovské teologii a následně přechází do křesťanství. V křesťanství jsou andělé různých hodností nazývání andělskými chóry a ty se dále dělí do tří sfér. Vedoucími první sféry jsou serafilmové, nejvyšší řád andělů. Slovo „serafim“ nacházíme ve starém zákoně a znamená prostě „plamen“.

Islandští džínové, z nichž pravděpodobně nejznámější je Iblis

byli prí Bohem stvořeni z čistého ohně, což nás upozorňuje na zajímavé spojení s významem slova serafim, ačkoli jejich skutečné spojení zý toho s jistotou odvodit nemůžeme. Nižším řádem než serafínové jsou cherubíni. Nejsou to ony hezké postavičky, jejichž zpodobení známe z renesančního umění: baculatá dítka s křidélky, často nesprávně nazývaná cheruby, jsou ve skutečnosti symboly lásky. Po řádu cherubínu nastupují ofaninové, o nich nacházíme zmínky v apokryfních testech Enochovy knihy, kde se o nich hovoří jako o pilných hlídačích božího trůnu, kteří nikdy nespí. Po těchto třech hodnostech andělů nastupuje druhá sféra, jež se skládá z andělských chórů, dobrých skutků a zvláštních sil. Úkolem těchto tří hodností andělů bylo přijímat pokyny od rerafimů, cherubinů a oraninu a předávat příkazy k práci nižším andělům. Andělé druhé sféry vstupovali do kontaktu s člověkem jen velmi zřídka, jejich povinnosti je po většinu času udržovaly v pevném spojení s nebem, nikoli se světem smrtelníků.

Pravděpodobně nejznámější jsou andělé třetí a nejnižší sféry

neboť to byli právě oni, kteří sehrávali roli nebeských poslů, vyřizovali člověku boží přání a často se přímo zjevovali lidem a hovořili s nimi. Slovo „anděl“ pochází z latinského „angelus“, jež se vyvinulo z žeckého „angelos“. Obojí znamená „posel“. V křesťanských a judaistických textech se o andělech hovoří jako o božích poslech, kteří vykonávají boží vůli, jménem božím vstupují do kontaktu s člověkem a šíří mezi lidmi jeho učení. První kategorií andělů ve třetí sféře jsou tzv. principálové, kteří dávají příkazy andělům pod sebou, a zároveň fungují jako strážci národů. Dalšími v pořadí jsou archandělé a po nich přichází nejnižší řád, což jsou samotní andělé, kteří jsou ze všech andělů nejpokornější a člověku nejznámější, neboť o nich se nejvíce hovoří v náboženské literatuře.

V dnešní době výraz andělologie označuje nejen přísně teologickou disciplínu

nýbrž také běžně rozšířenou víru v takové koncepty, jako je anděl strážný a duchovní ochránci. Mnozí lidé věří v to, že nad nimi bdí andělé a že každý člověk má svého strážného anděla. Tato víra se dá vystopovat až do doby Platona a dalších starořeckých filozofů. I Římané věřili, že určití lidé mají své osobní bohy a strážce v podobě duchů, i když nebyli přisvědčeni, že by je měl úplně každý. Teprve mnohem později, ve 12. století, vyhlásil křesťanský Honorius, že každému člověku je předurčen strážný anděl již v okamžiku, kdy duše vstoupí do těla. Katolická církev do dnešní doby stále uznává myšlenku, že v našem životě jsou přítomni strážní andělé a že nás neopouštějí ani v okamžiku smrti, kdy doprovázejí duši do nebe.


 

Moderní vědy popírají existenci andělů, protože je nelze dokázat

Je však vědecká dokazatelnost měřítkem veškerých věcí na světě? Abychom anděly mohli vnímat, potřebujeme se dívat na svět jiným pohledem. Zkušenosti s anděly se neodehrávají na úrovni rozumu, ale na úrovni zcela jiné. Každý z nás může utvářet svůj život tvůrčí silou, ukrytou ve svém nitru. V duchovním světe je nespočet bytostí, které nás doprovázejí na naší cestě životem, a to, ať už je vidíme nebo nevidíme. Jsou však s námi. Vezměte si například hvězdy, které září na obloze i ve dne, ale my je nevidíme, a tak často neslyšíme náš vnitřní hlas a poselství andělů, a to jen proto, že náš rozum je příliš hlasitý.

Co představuje anděla

Andělé jsou bytosti, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhaly lidem. V andělské říši existuje mnoho typů a druhů andělských bytostí (podobně jako existuje několik lidských ras).

V čem nám andělé pomáhají

Andělé nám všem mohou nejenom pomoci se léčit, harmonizovat problematické vztahy, najít nejvhodnější řešení nejrůznějších životních potíží, ukazovat správnou cestu a ochraňovat před nebezpečími, ale také se utišit, zbavit se starostí a stresu, poskytnout útěchu a odstraňovat pocity osamělosti.

Andělé jako duchovní bytosti

Andělé, kteří jsou duchovními bytostmi nelze situovat do žádného možného místa. Mohou se přemisťovat v čase i prostoru. Z toho důvodu jim byla přisouzena křídla. Anděly nelze spočítat, je jich nepředstavitelné množství. Den, ve který přicházíme na svět, nám napoví, jací budeme a jak naplníme svůj životní osud. Každý den v týdnu náleží jednomu andělovi, který pak působí na všechny osoby v tomto dni narozené. Jedná se o nejvyšší archanděly: Gabriel, Uriel, Michael, Zadkiel, Anael, Samael, Rafael.

Gabriel, jako vládce pondělí

Osoby narozené pod jeho křídly jsou půvabné, laskavé i přizpůsobivé. Činnostem, které vykonávají, věnují veškeré úsilí a nadšení. Jsou to lidé šetrní s potřebou mít vždy v rezervě nějaké úspory. Často se věnují různým druhům sběratelství, mají dobrou paměť a rádi se chlubí tím, že si pamatují i detaily dávno uplynulých událostí. Jejich povaha je rozmarná až vypočítavá, romantická a často i s určitou dávkou přehánění. Osoby z prvního dne v týdnu velice touží po oddanosti svých přátel. V lásce pak oceňují jemnost, soucit a nikdy nemohou odpustit zradu.

Uriel, jako vládce úterý

Tito lidé vyzařují vnitřní energií, nade vše si cení svobodu a nezávislost. Nesnášejí omezování. Vyznačují se dobrými schopnostmi v jakékoliv oblasti, rovněž mají velice silnou vůli. To jim umožňuje hrát přední a důležitou roli v životech druhých. Jejich výrazná vnitřní energie může u nich vyvolávat nervové napětí, vedoucí až k extrémnímu počínání. Ve vztahu ke svým milovaným jsou nekritičtí až zaslepení. Od druhých však vyžadují věrnost, upřímnost a naprostou poslušnost.

Michael, jako vládce středy

Myšlení osob narozených ve středu, je analytické a díky tomu zvládnou každou záležitost předem si dobře promyslet a vnímat její klady i zápory. Jsou schopni rychleji než jiné osoby dojít k tomu nejvhodnějšímu závěru. Doslova si libují v náhlých a výrazně kontrastních změnách. Mají smysl pro humor a ve vztahu k jiným lidem jsou srdeční. Snadno navazují nové známosti nejen v soukromí, ale i v pracovní oblasti. Při diskusích se cítí jako ryba ve vodě. Jejich zájmy jsou široké. Méně snášejí monotónnost v partnerském či manželském vztahu.

Zadkiel, jako vládce čtvrtku

Lidé narození ve čtvrtek vyznačují schopností předvídání, dobrou intuicí. Jsou veselé, optimistické povahy a často mluví více než by bylo vhodné. Často se u nich projevují sklony k filozofování. Jsou vnímaví vůči utrpení druhých. Milují děti a zvířata. V lásce jsou věrní, cení si dobrého a klidného rodinného zázemí.

Anael, jako vládce pátku

Osoby narozené v pátek jsou rovnovážné s výraznou potřebou spravedlnosti, harmonie a pořádku. Jsou citliví na vše, co se kolem nich děje, přitom jsou schopni chladnokrevně posuzovat i odsuzovat jiné osoby a události. Vyznačují se upřímností a laskavostí. Dokážou velice hluboce milovat. Vyhýbají se násilí, konfliktům a jakýmkoliv nesrovnalostem. Jsou poněkud roztržití, řešení náročnějších případů odkládají na pozdější dobu.

Samael, jako vládce soboty

Lidé narozeni v sobotu nesnášejí, když jim někdo zasahuje do jejich osobního života. Touží být nezávislými a zcela samostatnými. Netolerují pochlebování, faleš a nápadné demonstrování citů na veřejnosti. Nejlépe se cítí v tradičních ustálených poměrech. Málokdy se projevují na veřejnosti, takže mohou působit dojmem osob lhostejných, chladných a nedůvěřivých. Často mohou podléhat rozličným komplexům.

Rafael, jako vládce neděle

Lidé narození v neděli mají silný smysl pro humor a jejich nálady podléhají rychlým změnám. Snaží se být pro ostatní užitečnými a pomáhat, jak je to jen možné. Jejich přirozeností je vynikat nad ostatními a vnucovat jim své názory. Přitom však to jsou osoby milující a srdečné.

Patříte mezi pozemské anděly?

Máte pocit, jako by tento svět, toto místo, kde jste, nebylo pro Vás to pravé. Připadáte si odlišní, než všichni kolem Vás?  Je u Vás touha, nadání uzdravovat, či učit druhé, pomáhat jim, můžete patřit mezi pozemské anděly. Duše pozemského anděla nemá stejný původ jako duše obyčejného člověka. Ačkoli obýváme lidské tělo, naše duše si v pozemském životě a těle připadají jako poutníci daleko od domova. Lidé, kteří nejsou vtělenými anděly, žijí svůj život jen pro uspokojení svých vlastních potřeb, tužeb a přání. Jejich životy jsou však zasvěceny lidským, čistě pozemským zájmům. Poslání pozemských andělů je schopnost léčit a vykonávat zázraky. I když pozemský anděl neví přesně, jaké je jeho konkrétní poslání, přesto si je jist, že to nějak souvisí s učením nebo léčením druhých. Pozemské anděly zastavují naprosto neznámí lidé a žádají je o pomoc nebo jim odhalují ty nejintimnější podrobnosti ze svého života. Většina pozemských andělů slyší v jednom uchu zvonění ve vysokých tónech. Může doprovázet stresové situace nebo se objevuje bez zjevné příčiny. Mnoho z nich považuje tento zvuk za nepříjemný a rušivý, ale působí přímo opačně.


Typy pozemských andělů

Vtělení andělé

Narodili se ve znamení Býka, Lva, Štíra nebo Vodnáře. Jejich profese souvisí se službou a pomocí druhým: jsou mezi nimi například učitelé, letušky a stevardi, zdravotní sestry, poradci. Zesvětlují si vlasy. Neumí říci ne a trpí pocity viny, když jim druzí pomáhají. Sbírají knížky o andělech, jejich sošky a jiné předměty, které s nimi souvisí nebo na nichž jsou vyobrazeni. Jejich vztahy se vyznačují oboustrannou závislostí. Typickými partnery jsou narkomani a alkoholici. Zůstávají ve vztazích mnohem déle, než ostatní. Mají dar pronikat pod skrytý povrch věcí a díky tomu vnímají v člověku jeho skryté talenty, dřímající potenciál a samozřejmě i božství. Mají často přátele nebo milence, kteří svůj potenciál různými závislostmi potlačují a oslabují. Často trpí syndromem chronické únavy. Jsou velmi citliví na negativní energii, také proto, že jsou vůči druhým velmi otevření. Ke zvyšování své vitální energie často používají jídlo a velmi často trpí nadváhou.

Elementární bytosti

Podobají se vílám, elfům, skřítkům, zvířatům apod. Mohou být úplně zrzaví nebo mohou mít vlasy kaštanově hnědé s červenavým leskem nebo nazrzle blonďaté. Nesnáší pravidla. Mají rádi legraci a kanadské žertíky a nikdy nemají k smíchu daleko. Mají štíhlá až hubená těla. Mají rychlý metabolizmus a citlivý nervový systém. Rádi si užívají života. Dávají přednost společnosti zvířat a rostlin před společností lidí. Často třídí odpad, užívají přírodě neškodlivé čisticí prostředky a chovají se ekologicky. Když se cítí odmítnutí, často se z nich stane plachá bytost. Občas trpí depresemi. Často se narodili pod znamením vody. Nejčastější znamení jsou Býk, Kozoroh, Panna, Rak, Ryby a Štír.

Vesmírné bytosti

Jsou to dobrovolní vyslanci míru. Kdykoliv jsou připraveni nesobecky vyjít vstříc a pomoci. Jsou velmi laskaví. Ve společnosti se cítí rozpačitě. Jako děti byli často vystaveni zlomyslným narážkám. Jsou vysocí a štíhlí. Oblékají se prakticky a pohodlně a nedbají moc na módu, neradi jsou středem pozornosti. Jsou ochotni pomoci každému, kdo to potřebuje, na druhé straně si však udržují odstup a jsou rezervovaní. Sledují sci-fi filmy a čtou vědecko-fantastickou literaturu.

Nové Duše

Jednoho dne se probudí a mají dojem, že jejich život je zlý sen a vůbec se s ním neztotožňují. Vzpomínají si, že chtěli spáchat sebevraždu. Nebo za sebou mají pokus o sebevraždu. Jejich přátelé a rodina jim říkají: „Jsi jako vyměněný. Jako bys to ani nebyl ty." Změní si například své křestní jméno, bydliště, rozvedou se, změní profesi, náboženské vyznání, atd.

Zasvěcenci

Vypadají jako hrdinové z romantických románů. Jsou obdařeni moudrostí a intuitivními schopnostmi. Obklopuje je aura tajemného. Jsou to vtělení mágové, čarodějové, šamani.

Ochránci

Pracují jako učitelé, spisovatelé, hudebníci, reportéři. Předávají energii druhým. Dodávají motivaci, dobrou náladu.

 
© PannaCz.com Noetika - Pavilona Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4