♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

pondělí 16. července 2012

POSELSTVÍ OHNĚ, NOČNÍ ENERGIE

Dlouho jsem si nedokázala vysvětlit sen, ze kterého jsem mluvila nejen cizím jazykem, ale ten zhrublý silný hlas nebyl můj. A nejen to, slyšela jsem několikrát sama sebe ze sna naříkat, až jsem se probudila. Při relaxacích oslabeně omdlévám a trvá mi dlouho než-li se vzchopím. A je toho mnohem více. Přišly mi tyto stránky:
http://poselstviohne.blogspot.dk/2012/06/pocatek-transformace-svins...
 Setkala jsem se zvláštním človíčkem. Říká, že si rád povídá s dětmi, protože mu nejvíce rozumí. Nakreslila jsem mu kresbu a podala se slovy, že všechno máme ve svých rukou. Ale obrázek zmuchlal a zahodil. Sebrala jsem ho, rozložila a uviděla v něm to, co on. Rychle jsem do něj začala kreslit znaky srdíček a pak jsem ho sama poslala do koše...
Z DŘÍVĚJŠÍ DOBY:  Má "noční útočnice" se zpočátku jevila jako Maria,zahalená v kápi. Pak se otočila a já spatřila její pravou podobu. Nebyla to Maria, ale Temnota, stáhla na mne ruku. Dodnes cítím její ledový stisk, ze kterého jsem se nekonečně dlouho nedokázala vymanit. Byla to síla, která mne vytahovala vzhůru. Po několikerém odříkání Otčenáše síla povolila a vše se rozplynulo a pokoj se přestal se mnou točit...
 SOUVISEJÍCÍ:
 Už druhú noc som nemohla zaspať. Večer som unavená a môj mozog stále aktívny. :roll: Zaspávam až nad ránom. Tejto noci som dúfala, že konečne si pospím. Asi po polnoci som ucítila ako niečo ťažké do mňa vstúpilo. Prvý raz sa mu to nepodarilo úplne , ale druhý raz už hej. Uvedomila som si, že nemám na sebe žiaden ochranný kameň. Nútilo ma to zaspať. Mala som sen:
http://anitram.wordpress.com/2012/07/16/nocny-utok-biela-energia/

pokračování k úvodnímu odkazu v diskusi: 
(děkuji - Světlovlásce,Maie,Sannymu,Daje,Alence a především Anamel )
Spěj k ohni
Spěj k ohni,
hledej oheň a najdeš oheň,
vsaď oheň,
vař v ohni oheň,
vhoď tělo, duši i ducha v oheň,
pak budeš mít mrtvý i živý oheň,
roď své děti v ohni,
krm, napájej a živ je v ohni,
ať žijí i zemrou v ohni
a jsou oheň a zůstanou v ohni,
všechno stříbro a zlato jejich stane se ohněm
a konečně bude čtvrtým filozofickým ohněm...
Čtyři druhy ohně - krve (máme v sobě všechny):
saturn (černá krev) - oheň
slunce (žlutá krev) - vzruch
měsíc (bílá krev) - voda
země (rudá krev) - země
Čtyři druhy těl:
fyzické tělo - smysly
životní tělo - city
astrální tělo - hnutí mysli
rozum (já) - rozhodnutí
výpisky z knihy: Steiner, R. Esoterní hodiny (1904-1909)
http://novazeme2010.ning.com/forum/topics/poselstv-ohn?commentId=4828127%3AComment%3A130587&xg_source=activity

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4