♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

čtvrtek 11. dubna 2013

OPĚT NĚCO O ZDRAVÍ A O PŘÍRODĚ

 
 http://www.vcelistezka.cz/
http://www.vcelistezka.cz/©2013 Připravila: hravje

Tak přeci jen dochází k jarnímu omlazování i na tomto blogu. Začínala jsem mít pocit, že postranní nabídka je čím dál víc chaotická, a tak jsem do toho skladu vložila i trochu ladu. Přidala ještě nové knihy, přes obaly knih je lze stáhnout nebo rovnou číst, a další zajímavé stránky s jejich logem, nebo obrázkem, který je vyjadřuje, a ještě nové odkazy pro zdraví...např.:
GOJI - KUSTOVNICE ČÍNSKÁ - PLODY DLOUHOVĚKOSTI 
se používá v mnoha rostlinných přípravcích pro upevnění celkového zdraví pokud existuje chronický stav jako únava zad a nohou, závratě a zvonění v uších, při degeneraci zraku, bolesti hlavy, nespavosti, chronických ledvinových  problémech, cukrovce, tuberkulóze a při vysokém tlaku. V dávnějších dobách lidé užívali kustovnici čínskou pro přípravu čaje, polévek, nakládání masa i vína nebo ji žvýkali jako rozinky. Vědci v dnešní moderní Číně důkladně prostudovali tuto kustovnici čínskou, její nutriční i léčebné účinky. A dále zdůvodnili její dřívější léčebný účinek jako je udržet v dobrém stavu imunitní systém (včetně specifické i nespecifické imunitní reakce), zlepšení stavu zraku, podpory funkce jater, udržení správného krevního tlaku a cukru v krvi.
pokračování a mnoho užitečného na těchto stránkách:

http://www.cinska-medicina.eu/nase-perly?epc=2589

a související pro  ty, kdo mohou goji pěstovat:

http://www.pepinogold.cz/detail/goji-kustovnice-cinska/

http://prodejstromku.cz/produkt/kustovnice-cinska-goji-anny-svetovy-hit/

  Pokud máte zájem o test JIN / JANG
Praktický dopad tohoto testu spočívá v uvědomění si, jaký jsme kdo za typ, jež je nám "od přírody" čili vrozeně dán a dle toho i přizpůsobit náš život a naši stravu. Stravou můžeme značně ovlivnit naše fyzické a psychické zdraví, neboť jen vyváženost ve všech směrech zdraví udržuje, posiluje a nemoci vzdoruje. Proto i výsledkem testu je nejen určení Vašeho konstitučního typu, ale též i doporučená a nedoporučená strava, která je Vám šita přímo na míru dle Vašich odpovědí v testu.

naleznete na stránkách MUDr.Petra Hoffmanna - TCM - tradiční čínská medicína:
http://www.patentnimedicina.cz/pm/jinjangtest1.php


GENERÁTOR PYRAMIDÁLNEJ ENERGIE
Do Spišskej Novej Vsi za Františkom Rumanom merajú cestu stovky ľudí, aby im postavil zmenšeninu egyptského chrámu. Veria, že im neznáma energia pyramídy dokáže pomôcť.
 Už pätnásť rokov František Ruman stavia pyramídy po celom Slovensku. V Spišskej Novej Vsi, kde býva, však nestojí ani jedna. „Keď sa o tom cirkev v meste dozvedela, bola proti a miestni sa priklonili na jej stranu,“ vysvetľuje pán František a dodáva, že jeho to neodradilo. Vraj liečivá sila pyramíd je silnejšia ako predsudky. A keď nemohol mať pyramídu doma, pretože by do nej aj tak ľudia nechodili, rozhodol sa, že ich bude stavať druhým.

SÁM POTREBOVAL POMOC

Pred niekoľkými rokmi pán František netušil o akejsi neznámej sile pyramíd, nevedel nič o ezoterike a už vôbec nie o tom, že by päťdesiatnásobná zmenšenina Cheopsovej pyramídy v Egypte mohla mať liečivé účinky. Keď si vyštudovaný strojár po revolúcii otvoril autoškolu, myslel si, že ho to uživí.
Keď ich bolo v meste už ako húb po daždi, prešiel na kamiónovú dopravu. Prebrázdil takmer všetky cesty cez Európu až po Vladikavkaz, ale jeho podnikaniu sa prestalo dariť a z nevyplatených faktúr mu len rástli dlhy. Zdôveruje sa, že bol na dne. Keď je človek v úzkych, hľadá pomoc všade. Začítal sa do ezoterických kníh, v ktorých sa písalo, ako si pomôcť mysľou. Natrafil na knihu Tajomstvo pyramíd a po prvom prečítaní tomu, samozrejme, neveril. To neexistuje, to nemôže byť pravda,“ vravel si aj po druhom prečítaní. Ako by taká zmenšenina Cheopsovej pyramídy mohla uzdravovať?
Vyštudované remeslo sa v ňom nezaprelo, strojár začal rátať, počítať uhly a sám si skonštruoval prvú tridsaťcentimetrovú pyramídu z papiera. „Chcel som zistiť, ako to funguje a či vôbec,“ hovorí pán František. Nestačilo to, pretože sa zatiaľ nič nedialo.
Cestu k pyramídam si našiel cez energie. Začal navštevovať školenia o meraní energie, po pár mesiacoch už chodil s virgulou v ruke, pociťoval zvláštne mravenčenie v predlaktí a kovový prútik odrazu ukazoval rôzne hodnoty na pravítku, podľa toho, čo ním meral.
Hovorí, že dokázal namerať energetickú hodnotu potravín či orgánov. „Zisťoval som, že aj pyramída je vlastne žiarič energie a najviac jej je v prvej tretine výšky.“ V tom čase už pracoval na zostrojení generátora pyramidálnej energie podľa amerického doktora Flanagana.
„Keďže na energiu potrebnú na liečenie by sme potrebovali pyramídu s výškou 1,6 až 2 metre, a tá by sa do môjho bytu nezmestila, zostrojil som generátor, ktorý má rovnaké účinky,“ vysvetľuje pán František. Pozostáva z tridsiatich piatich kusov päťcentimetrových pyramíd a je zostrojený z hliníkového plechu. Hovorí, že po krištáli, zlate, striebre a medi je hliník najvodivejší materiál.
Sám má už niekoľko rokov pod posteľou generátor, ktorý má očisťovať od negatívnej energie, elektrosmogu, pomáhať vyrovnávať tlak alebo aj zlepšovať spánok. „Ľudia, ktorým som ho postavil, hovoria, že im napríklad pomohol aj pri bolestiach chrbtice, zažívacích ťažkostiach či urologických problémoch,“ hovorí pán František.  

autor:Fr.Rman-generátor pyramidálnej energie                          VODA NABITÁ ENERGIOU
Jednu veľkú pyramídu má pán František predsa aj doma. Vysvetľuje, že nie je postavená na zemi, ale na strope. „Je to tiež z celkom praktických dôvodov, aby nezaberala miesto.
Mám ju namiesto lustra, nad posteľou,“
usmieva sa jej staviteľ a už vážnejšie vysvetľuje, že keďže nemá základňu, akumulovaná energia môže prúdiť do priestoru pod ňou.
Pre tých, ktorí majú voľné priestranstvo napríklad pri dome alebo v záhrade, stavia pyramídy vo výške 3,14 metra, ktorých základňa má 4,93 metra. Ide presne o päťdesiatnásobnú zmenšeninu Cheopsovej pyramídy, ktorá ľudstvo už tisícky rokov fascinuje a zasvätencov utvrdzuje v existencii akejsi pyramidálnej energie, ktorú vyžaruje a ktorá má liečivé účinky na organizmus.
Pán František ich už na Slovensku postavil desiatky, jeho pyramídy putovali na objednávku do Anglicka, Škótska aj do Nemecka.
Využívajú ich aj lekári na liečenie v súkromnom zdravotníckom zariadení v Košiciach a napríklad primárka z geriatrie v popradskej nemocnici používala vodu spod pyramídy na liečenie dekubitov aj zlomenín, ktoré sa tak hojili rýchlejšie.
„V jednej tretine výšky pyramídy je postavené pódium. Je rozdelené na dve časti, na lôžko a priestor, kde sa môžu uložiť fľaše s vodou. Keďže pyramidálna energia pôsobí na vodu, jej energetická hodnota sa zvyšuje o dvadsať percent. Preto má pozitívne účinky na organizmus,“ vysvetľuje staviteľ a dodáva, že vodu, ktorú dáme nabiť energiou v pyramíde, zamŕza pri teplote -7 stupňov a bod varu je 90 stupňov Celzia.
Voda z pyramídy sa môže používať na prípravu čajov, pri kloktaní hrdla alebo na reumatické bolesti.
POKRAČOVÁNÍ ZDE:

http://pyramidy.unas.sk/

autor: Fr.Ruman:pyramídu využívajú aj lekári v súkromnom zdravotníckom centre v Košiciach.SOUVISEJÍCÍ :

zajímavý projekt:
Před 10 lety jsme se celá rodina ze zdravotních důvodů přestěhovali z Prahy na venkov do jižních Čech a už jsme tady zůstali. Od roku 2007 zde provozujeme léčebné a relaxační pobyty v největším pyramidovém domě u nás uzpůsobeném pro tyto účely, který jsme si tu postavili. Před tím jsme účinky pyramidy ověřovali 3 roky sami na sobě. Došlo k podstatnému zlepšení naší zdravotní situace. Již v té době k nám jezdili zájemci o léčení z celé ČR. Od roku 2007 tedy v pyramidě umožňujeme pobyty pro veřejnost. 

http://hravje.blogspot.dk/2011/02/relaxace-v-pyramide.html


 Pyramidy - transformace kosmické energie 

http://zivotni-energie.cz/pyramidy-transformace-kosmicke-energie.html  nově i na stránkách:

z OBSAHU:

Potraviny podľa jin a jang

*
BIOLOGICKÉ JARO
*
VEGETARIÁNSKÉ TYPY
MANDLOVÉ MLÉKO
*
HORCHATA
*
MLÉKO Z OVESNÝCH VLOČEK
*
DOMÁCÍ SOJOVÉ VÝROBKY
*
AYURVÉDA O POTRAVINÁCH
*
QUINOA
*
ENERGIE U PRAMENE: ZELENÉ NÁPOJE a mnoho užitečného s dalšími odkazy
*
CITRÓN DO MRAZÁKU
*
ZÁZRAK CITRÓN
*
ADAPTOGENY 
*
STÁLÉ AKTUALIZACE


UPRAVTE SI SETBU A ZÁHONY PODLE VZORU NAŠICH BABIČEK
V prvé řadě se řiďte Lunárními fázemi Měsíce, naše babičky to dodržovaly a vyplatilo se jim to, patří to do harmonie přírody. Tedy:


Jedlé části, které rostou nad zemí, se vysévají při dorůstajícím Měsíci.
Jedlé části, které rostou pod zemí (brambory, mrkev, atd.) se vysévají při ubývajícím Měsíci.


Nyní Vám dám návod, na správné střídání plodin na své zahrádce a to v tříletém cyklu i s plánem hnojení:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4