♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

pondělí 19. prosince 2011

POHODOVÝ ADVENTNÍ ČAS
 

AKTUÁLNĚ :   Jako pomáhá voda?
Pití obyčejné čisté vody správným způsobem čistí lidské tělo. Velice účinně pročišťuje tlusté střevo, aby vytvářelo novou čerstvou krev. Tento fenomén je známý jako lékařský termín „Haemotopaises“.
Tohle existuje jako ověřený a nepopíratelný fakt, že slizotvorné záhyby tlustého i tenkého střeva jsou touto metodou aktivované. Protože nová a čerstvá krev se tvoří právě v těchto slzotvorných záhybech.
Takže když je tlusté střevo vyčištěné, pak výživa z jídel přijímaných několikrát denně se snadno absorbuje a činnosti těchto slzotvorných záhybů se transformuje na čerstvou krev. Je známo, že právě krev je nejdůležitější složkou při léčení všech nemoci a obnovení našeho zdraví. Už jen proto by se táto voda měla pít v pravidelných intervalech.
Žádáme Vás všechny čtenáře toho textu, aby jste tuto metodu si sami ověřili a rozšiřovali mezi ostatní jogíny, všechny své přátelé, blízké a známe, jako velikou službu celé lidské pospolitosti.
Všechno nejlepší a pevné zdraví Niranjan Kumar Šarma, CSc.
Ústav pro výzkum plazmy
( POZN.: vložila jsem rovněž na stránky O VODĚ, kde jsou související články a odkazy, videa)

 CHARAKTERY PLANET A URANSKÝ CYKLUS DLOUHOVĚKOSTI
Na stránkách Ing.Josefa Chromíka
 ( uvádím rovněž v odkazech)

  SATURNÁLIE
Symmachův kruhSaturnálie jsou svátky zimního slunovratu, které spadaly do 17. prosince a trvaly pět dní. Saturnálie byly svátkem, kdy se připomínal zlatý věk, ve kterém si všichni lidé pod vládou boha Saturna byli rovni. Během svátků se nedělal rozdíl mezi otroky a svobodnými. Otroci si oblékali togu, nosili plstěný klobouk, který byl odznakem svobody a stolovali společně se svými pány, kteří je obsluhovali.
http://www.spqr.cz/content/io-saturnalia 

 ZIMNÍ ENERGIE POTRAVIN - ZDE :
 Ukázka:
 V zimním období naše tělo potřebuje posílit svou energii, abychom se v pořádku a bez újmy na našem zdraví vypořádali se sychravým, vlhkým a chladným počasím. Tyto potraviny také vřele doporučuji všem lidem kteří jsou zimomřivý a mají často studené ruce a nohy. Také by měli zpozornět ženy, které se snaží si hlídat váhu nebo dokonce zhubnout. Pokud jsou konzumovány potraviny s hřejivým účinkem nemůže se stát, že by si vaše tělo začalo ukládat zásoby tuku v těle. Ovšem v opačném případě, kdy zvolíte na zimu cestu ovocných a zeleninových salátů v domnění, že potřebujete jíst „zdravě a mít vitamíny“ vystavujete se reálnému riziku že vašemu tělu bude zima ( jelikož to jsou potraviny s ochlazujícím účinkem Yin ) a bude se snažit zahřát se za každou cenu. A právě za cenu ukládání si tukových zásob v podkožních vrstvách. Jestliže jste už opravdu na letní zelenině naprosto závislí i v zimním období, doporučuji si zeleninu před konzumací alespoň rychle ogrilovat třeba na olivovém oleji.

KONDICIOGRAM A BIORYTMY - OSOBNÍ, TÝDENNÍ, ROČNÍ - ZDE

PROSINCOVÉ PRANOSTIKY - ZDE :
Ukázka :
Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.
 Jaký prosinec - takový červen.
 Není-li prosinec studený, bude příští rok hubený.
 16.12. O svaté Albíně schovej se do síně.
 17.12. O svatém Lazaru ucpi v sednici každou spáru.
24.12. Jasná noc o Štědrém dnu, mrazy lezou ke dnu.

Z ASTROLOGIE PRO ROK 2012 

VARÍME POD VPLYVOM MESIACA  - V RUBRIKE VARÍME Z ČASOPISU IMIDŽ                                                    
  Mesiac pri svojom obehu okolo Zeme prechádza štyrmi fázami a jeho poloha ovplyvňuje celý náš organizmus fyzicky aj psychicky. Nie je jedno, ako sa vtedy stravujeme a preto prinášame niekoľko doporučených rád a receptov.

Nárast magnetických hodnôt a zmena rezonancie magnetickej hmoty zasiahnu do ľudskej psychiky ako aj do funkčnosti ľudského organizmu fatálne. Zosilnia schopnosti ľudí v oblasti predstavivosti. Keďže človek má v sebe priveľa strachu, obavy, úzkosti, zloby, hnevu, nenávisti, agresívnosti a žiarlivosti, tak tvorí aj tomu podobné obrazy. Svoju predstavivosť nebude schopný odlíšiť od reality. Stavy, ktoré sme úspešne zvládali aj vďaka nášmu kultúrnemu dedičstvu a socializácii,by sa teraz mohli dostať na povrch.

----------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------
---------------------------------------------------------------
LUCIE NA STRÁNKÁCH DRUIDOVA MYSTERIA : ZDE                                    
 NOVÉ ODKAZY, 
ČTENÍ V NABÍDCE HLAS POZNÁNÍ : DUCHOVNÍ ZÁKONY - ZÁKON SVOBODY
ENERGIE NA PROSINEC - ČTENÍ NÍŽE

  
ADVENTNÍ SVÍCE ♥♥♥♥