♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

pondělí 16. ledna 2012

CESTOU LÁSKY

( poslední aktualizace k 21.1.2012: na TÉTO STRÁNCE - doplnění textů,knih,videí,odkazů. 
Další doplnění na stránkách:TOLTÉCKÁ FILOZOFIE - DOHODA PÁTÁ,POHLAZENÍ-PODOBENSTVÍ O ŽIVOTNÍM POSLÁNÍ ČLOVĚKA, ROZHOVORY S LOUISE L.HAY, REIKI )

Láska nás činí šťastnými, vede ke štěstí, dává vnitřní klid. Rozhodli jsme se být šťastni.Láska ať pramení jako říčka, co mohutní než se slije v oceán.------------------------------------------------------------------------------------

HUDBA NA OTEVŘENÍ SRDCÍ
http://anitram.wordpress.com/2012/01/20/ako-otvorit-srdce/

  http://www.zdravamysl.cz/
 http://www.audified.com/projekt/vavcjamu/vyuka/prednasky/files/B3_BinauralniSlyseni.pdf
související stránky
----------------------------------------------------------

J.DUŠEK - představení : ČTYŘI DOHODY


---------------------------------------------------------------------------------------------

HENRI MONFORT - BRETHARIAN - beseda s J.DUŠKEM v Pardubicích


--------------------------------------------------------- 

BRETHARIÁNSTVÍ Z POHLEDU JASMUHEEN

Jednoduchá metoda jak zjistit, kolik procent výživy může vaše tělo čerpat z prány 

http://www.2012rok.sk/wp/nezaradene/5020-jednoducha-metoda-jak-zjistit-kolik-procent-vyzivy-muze-vase-telo-cerpat-prany
JASMUHEEN -KNIHY NA ČESKÉM TRHU - Z UKÁZKAMI TEXTŮ 

http://www.eugenika.vasadomena.sk/index.php?UzivatelN=6659c921af7996262e8938a07dbb4be6&Action=Nakup&&Detail=137762&Uryvok=1

JASMUHEEN ŽITÍ BEZ JÍDLA  a odkazy na VIDEA - SUPREME  MASTER TV 

http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011100024

SOUČASNĚ ŽIJÍCÍ BRETHARIÁNI  

http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1816.flv

-----------------------------------------------------------------------------------------

 Osobní transformace z pohledu Smaragdové desky

  

V pravdě,bez klamu,jistě a naprosto důvěryhodně.

To,co je Dole,odpovídá tomu,co je nahoře,a
to,co je nahoře,odpovídá tomu ,co je Dole,aby byl
završen zázrak Jediné věci.
A právě tak,jako všechny věci pocházejí z této Jediné velké věci,
prostřednictvím meditace jediné mysli,
tak i všechny stvořené věci mají svůj původ v této Jediné věci,
prostřednictvím transformace.

Jejím Otcem je Slunce,její Matkou Měsíc.Vítr ji nosí ve
svém břiše,její chůvou je Země.
On je počátkem Všeho,posvěcením Vesmíru;
Je jí vlastní dokonalá Síla,pokud je proměněná v Zemi.
Odděl Zemi od Ohně,Jemné od Hrubého,
jemně a s velkým důmyslem.
Povstává se Země do nebes i sestupuje zpět na Zemi,
a tak v Sobě slučuje sílu Hořejška i Dolejška.

Tak se ti dostane Slávy Celého Vesmíru.
Všechny nejasnosti se rozplynou.
Ona je největší a nejmocnější ze všech Sil,
neboť překonává jakoukoli Jemnou věc a proniká jakoukoli
Pevnou Věcí.

Tímto způsobem byl stvořen Vesmír.
Z ní pocházejí mnohé úžasné způsoby využití,neboť toto je
Vzorec.
Proto se jmenuji Třikrát Největší Hermes,
protože mám všechny součásti moudrosti Celého Vesmíru.
Zde úplně vysvětluji,jak působí Slunce.

V pravdě bez klamu,jistě a naprosto důvěryhodně,
oproštěn od dogmat,osvobozen od ega,ve svém středu
a v nejvyšší intuici.
 
celé čtení zde: http://www.novoucestou.cz/?p=2220 

--------------------------------------------------------------------------------------------


CHCETE ZNÁT NĚCO VÍCE:
 O SVÉM POTENCIÁLU , ŽIVOTNÍM CÍLY A ÚKOLU. NA JAKÉ BLOKÁDY,TĚŽKOSTI A PROBLÉMY SE ZAMĚŘIT, HODNOCENÍ Z NADVĚDOMÉ ROVINY UKAZUJE JAK JSME SE VYPOŘÁDALI SE ZKOUŠKAMI A JESTLI JSME SI UVĚDOMILI JEJICH PŘÍNOS.A ODHALENÍ JAKÉ ENERGIE NÁS PŘITAHUJÍ 
NEJEN TOTO JSEM SE DOČETLA V SEKCI VÝPOČET BAREV NA TĚCHTO STRÁNKÁCH:
-------------------------------------------------------------------

Čeká nás rok vodního Draka 2012

 Tento rok je plný výkyvů a dokáže hodně sebrat. Jen lásku v srdci to překonáte, jen tak když budete milovat přírodu, zvířata a své okolí. Mějte v tomto roce rádi i sebe a udělejte si radost.

CELÉ ZDE: http://www.horoskopnamiru.cz/ceka-nas-rok-vodniho-draka-2012

------------------------------------------------------------------------------------------
 Nový sen - nebe na Zemi
 http://www.skola-esoteriky.cz/dokumenty-clanky/duchovni_rust/novy_sen_nebe_na_zemi/novy_sen_nebe_na_zemi.php
 Použijme představivost a budou se dít obrovské věci. Představme si, že máme schopnost vidět svět ji­nýma očima, kdykoliv se nám zachce. Pokaždé, když otevřeme oči, vidíme svět kolem nás jinak.

 Zavřeme nyní oči, pak je otevřeme a rozhlédně­me se. To, co vidíme, je láska vycházející ze stromů, láska přicházející z oblohy. Budeme vnímat lásku ve všem kolem nás. Je to stav požehnáni. Vnímáme ze všeho lásku, tedy i z nás samých a z jiných lidí. I když jsou lidé smutní nebo mají zlost, můžeme za těmito pocity vidět, že vysílají lásku.

 Užívejme své představivosti a nových očí.  Žijete nový život, nový sen, život, v němž nepotřebujete ospravedlňovat svou existenci a v němž jste svobodní, abyste byli tím, kým jste.

Představme si, že máme povolení být šťastní a užívat si života. Náš život je osvobozen od konfliktů s námi samými i s jinými lidmi.

 Představme si, .že žijeme beze strachu z projevová­ní našich snů. Víme, co chceme, co nechceme a kdy to chceme. Jsme svobodní, abychom změnili svůj život takovým způsobem, jakým doopravdy chceme. Ne­bojíme se požádat o to, co potřebujeme, říci ano či ne na cokoliv nebo komukoliv.
 Představme si, že žijeme bez obav z toho, že nás ostatní budou soudit. Již neřídíme své chování tím, co by si o nás ostatní pomysleli. Necítíme již odpovědnost za názory druhých. Necítíme žádnou potře­bu někoho kontrolovat a ani nikdo nekontroluje nás.
 Představme si, že žijeme bez toho, abychom soudi­li druhé. Dokážeme snadno druhým odpouštět a zdr­žíme se veškerých soudů. Necítíme potřebu mít prav­du ani nikomu jinému dokazovat, že se mýlí. Vážíme si sami sebe i každého jiného a oni si za to váží nás.

 Představme si, že žijeme beze strachu z lásky a beze strachu z toho, že nebudeme milováni. Již se neobáváme, že budeme odmítáni, a necítíme potře­bu být přijímáni. Můžeme. říci „miluji tě“ beze studu či ospravedlňování. Můžeme chodit po světě se zcela otevřeným srdcem a nebát se, že nás někdo zraní.

 Představme si, že žijeme, aniž bychom se obávali rizika a zkoumání-života. Nebojíme se cokoliv ztratit. Nebojíme se být naživu ve světě a nebojíme se ani zemřít.

 Představme si, že máme rádi sami sebe takové, ja­cí jsme. Milujeme své tělo takové, jaké je, a milujeme své emoce takové, jaké jsou. Víme, že jsme dokonalí právě takoví, jací jsme.
--------------------------------------------------------------------------------

 ? PŮJČÍM, PŮJČÍŠ, PŮJČÍME 
aneb 
PUČÍM,PUČÍŠ,PUČÍME ?
Vytvořená ekonomie dospěla svého dna. Stejně jako transformace našeho bytí.Nejdříve jsme museli poznat pomyslné dno, od kterého jsme se posíleni a přetvořeni ve svém pohledu na život odrazili. Nastal okamžik "přerodu"- využít minulých zkušeností ke zrodu nového, podle Kosmického vzoru: "Nikdy nezopakuji kroky, které považuji býti chybnými"...Vše se odehraje dle "libosti" nebo-li ku prospěchu. A není důležitý čas, doba trvání. Pro ekonomii nastalo období hledání nebo-li stav "hledajícího svou cestu".
GAIA promluvila, ukazuje nový směr: Na co že máme čekat, když můžeme "pučit" tady a teď. Ani divoké husy nevytvořily houf ačkoli v době adventní - !? přelétaly v počtu dvou - !? a nesvolaly se,neodlétly, snad si řekly - proč odlétat z této hojnosti?!
Přikládám vzkaz od Václava Havla a také ranní fotografie. Také u vás "pučí" ?
V Helsingeru 16.1.2012.hravje
----------------------------------------------------------------------------------------
REGRESNÍ SNOVÁ TERAPIE

Tento způsob "očisty"uzdravil mé fyzické tělo,konkétně bolesti v kříži a zatuhlou páteř.Uvědomila jsem si důvod tohoto onemocnění.Procházela jsem bolestmi života až jsem sebe dostala do pozice "oběti".Začala jsem si připouštět myšlenku, že už jsem prožila vše nejhorší, takže je má duše připravena k inkarnaci.A právě v té době se mi začaly otevírat knihy a texty na téma:"nepodléhej, onemocníš".Ale tenkrát jsem byla ve stavu, že už mě nic nemůže překvapit, takže mohu i umřít.
Nemoc přišla.Ležela jsem tři týdny v bolestivých křečích, částečně jsem ochrnula a manžel mě (s prominutím) nosil na toaletu.Klasická léčba samozřejmě selhávala. Zajímavé bylo,že jsem dostávala,tak jako ty varovné texty, informace o tom,jak se léčit.Od bolestí mi pomáhala brasilská káva - 3litry denně a nemohla jsem jíst, pila jsem velké množství čisté vody.Křeče postupně ustoupily, ale bolest zad, co střílela do nohou zůstala na další dva roky!Pak přišlo uvědomnění a s ním tato terapie.Ačkoliv nejsem zdatný tělocvikář, miluji sed se zkříženýma nohama a dlaněmi se dotknu podlážky a raduji se ze života...!
1.krok:PŘÍJEM ENERGIE V POLOZE SVASTICKÉHO KŘÍŽE. DOBIJETE             
           PRÁNU,ŽIVOTADÁRNOU ENERGII
Postupem času zjišťuji, že nemusíte ležet na břiše, stačí si nechat "vědomě" proudit energii tělem ve tvaru osmičky. Jedna ruka s dlaní vzhůru,pohodlně pokrčena směrem k nohám (praváci-pravou), druhá směřuje pokrčena s dlaní dolů směrem k hlavě.Jedna noha pokrčena (praváci - levou), chodidlo se může dotýkat druhé nohy a ruku poblíž čela cítím silnějším příjmem. Mezi palcem a ukazovákem vytvořím "O"směrem k "třetímu oku"
Důležité je přijímat s vděčností a pozitivním záměrem.


2.krok:VYUŽITÍ "SNOVÉ REGRESE"
Ta vyžaduje trpělivost a čas.Pokud budete chtít vyzkoušet, zkoušejte bezprostředně, tak jak k vám sny přicházejí.Po snu, o kterém jsem ve stavu, že si jej "pamatuji", bezprostředně zkřížím ruce nad hlavou (pravá se dotýká levého předloktí a levá pravého).To přichází ke každému samo!Pokud si to při změnách poloh v "polospánku" dokážete uvědomit, jste připraveni k regresnímu snu.U mě to bývá většinou po 4hodinovém spánku.Medituji nad minulými scénami, které mohly způsobit moje současné bloky a promítám si je pozitivně.Scény  v meditaci přicházejí samy a pokud to nezvládnu napoprvé,přijdou znova,v příhodné době.

(S touto pomocí se dají řešit i životní situace,u kterých potřebuji energii a náhled,abych "obstála".)
Jak píše Alenka:Když víš, že je něco správné pak to neváhej ihned u...

16.1.2012.hravje

ZAJÍMAVÁ DISKUSE:
http://novazeme2010.ning.com/forum/topics/osobn-zku-enost-sp-nkov-regresn-terapie?commentId=4828127%3AComment%3A104364&xg_source=msg_com_forum
------------------------------------------------------------------------------------------------


5 KROKŮ JAK SI PAMATOVAT SNY
NA STRÁNKÁCH U anitraM
 http://viziebosorky.wordpress.com/2012/01/20/5-krokov-ako-si-pamatat-sny/#more-7751

----------------------------------------------------
METAMORFNÍ TECHNIKA
Prenatální období (období vývoje dítěte v matčině lůnu) je velmi důležitým úsekem našeho života, ve kterém jsme se zformovali, a to nejen fyzicky, ale také psychicky, je to období, ve kterém se vytvořily naše silné stránky, ale i naše slabiny. V momentě narození tedy náš život již zapustil kořeny v prenatálním období. Vše to, co zažíváme v době těhotenství, ovlivňuje naše současné myšlenky, naši osobnost, naše vědomí. Metamorfní technika koncentruje svou pozornost a akci právě na toto období.

VŠE NA STRÁNKÁCH EUGENIKA
 http://www.2012rok.sk/wp/author/jitka-tlibero-it
---------------------------------------------------
Za príjemnou a účinnou terapeutickou metódou nazvanou podľa rovnomenného románu autorky Brandon Bays nemusíte cestovať do Veľkej Británie, kde terapeutka teraz žije. Na Slovensku je tiež zopár tréneriek, ktoré sú úspešnými šíriteľkami tejto veľmi účinnej metódy vytvorenej ženou, ktorá sa bez liekov a lekárov zbavila za šesť týždňov nádoru veľkosti basketbalovej lopty. V tejto metóde ide o to, že vďaka pochopeniu významu svojich emócií a ich precíteniu vo fyzickom tele sa emočný blok spojený s daným problémom odstráni. „Cesta“ ide priamo k jadru konkrétnej udalosti a k pocitom spojeným s jej vznikom. Ako? Na to som sa spýtala skúsenej terapeutky a vyznávačky tejto liečebnej metódy Denisy Kolářovej.
http://www.2012rok.sk/wp/ako-dalej/5188-dobra-sprava-cesty
--------------------------------------------------

 O KRÁTKÉ STEZCE - PAUL BRUNTON
Prohlášení osvícených lidí v souvislostí s Krátkou stezkou je, že jsme božští, vždy jsme byli a nic se na tom nezmění ani do budoucna. Člověk nikdy neopustil božské bytí, přestože mu nevědomost brání v tom, aby si to uvědomil. Konečnou pravdou tedy je, že jsme ve své nejvnitřnější přirozenosti zakotveni v Bohu, neoddělitelní od Boha a toto odhalení je nejvznešenějším účelem života. Nikdy nebudeme více božští, než je tomu dnes. Nepotřebujeme se v tomto smyslu vyvíjet, ale uvědomit si to.
Nemuseli bychom se vláčet dlouhým evolučním vývojem, těžce a lopotně pracovat na svém vývoji tak, jak nám učitelé, proroci a guruové přikazují, pokud bychom věnovali nepřetržitou pozornost této pravdě, pokud ji odmítneme pustit z mysli, jestliže dovolíme, aby pronikla všemi částmi naší bytosti – myšlením, cítěním, vírou i činností. Každý člověk je v Tichu ústředního bytí stále, ať si to uvědomuje nebo ne, nikdy je neopustil a opustit nemůže. To je podstatou Krátké stezky.
CELÉ ČTENÍ NA STRÁNKÁCH:http://www.paulbrunton.cz/index.php?id=clanek65
---------------------------------------------------------------

http://www.youtube.com/user/Gossscha1
Překlad modlitby Otčenáš přímo z aramejštiny, tedy z jazyka Ježíšova. Jeho smysl je jiný - širší - než v nám známých překladech bible. Jak to tedy bylo skutečně myšleno??? - Posuďte sami. Autorem překladu z aramejštiny je Neil Douglas-Klotz:
Douglas-Klotz experimentoval s Ježíšovými slovy, nechal je v dechu působit, zpíval je, meditoval o nich. Uvědomoval si, že Ježíšovi posluchači byli zvyklí tato slova vnímat nejen sluchem, ale celým tělem, včetně zvukové a barevné rezonance. U aramejštiny je to nutné právě proto, že každé slovo má velké bohatství významů. Během času k němu přišly melodie k jednotlivým veršům a pohyby, které vyzkoušel v tvořivém procesu ve skupinách a dále je rozvíjel až k dnešní podobě taneční modlitby. Tancovat a zpívat tato slova znamená modlit se celým tělem. I to patřilo v Ježíšových dobách na Blízkém východě k bohoslužbě.  zdroj:http://www.maitrea.cz/akce/aramejsky-otcenas

Abvún d-bá-š mája
Ty jenž zrozuješ,
otče - matko Kosmu,
soustřeď v nás své světlo
ať je k užitku dechu všech světů,
slyšíme Tě dýchat dovnitř a ven - v tichu.

Netkádaš šmach.
Pomoz nám v jediném svatém dechu pociťovat jenom Tebe,
to vytvoří svatyni v nitru,v celistvosti.
to světlo všichni hledáme jinde
a to nás od nás samých odvádí,
ale Jméno vždy žije uvnitř.

Tejtej malkutach.
Svou vládu jednoty stvoř teď...
Z Tebe se rodí vůle vševládnoucí,
život a síla k činu,
píseň, která vše odívá do krásy
a obnovuje se od věky věků.
Ať Tvé rady řídí naše životy
a očistí naše úmysly pro spolu-tvoření.
Tvá vláda vytryskne
až se naše paže rozpřáhnou
a obejmou všechno stvoření.

Nechvej c´vjánach ajkána d-bá šmája
af b-árha
Jak nacházíme Tvou lásku ve své,
tak nebe s přírodou ať zplodí nové stvoření.
Tvá jediná touha pak s naší působí
jak ve všem světle,
tak i ve všech formách.

Hav lan lachma d-sunkanán jaomána.
Dopřej nám náš denní chléb
a vhled pro potřebu,o níž se hlásí rostoucí život.
Vytvoř v nás, pro nás, to, co je jen možné:
osviť každý lidský krok k Domovu.


Wa-š bok lán chaubéjn ( w-achtachejn) ajkána 
d-af ch´nán švokn I-chaj´ bejn.
Uvolni lana chyb, která nás svazují
jakož i my pouštíme z rukou vlákna,
jimiž držíme viny ostatních.
Odpusť naši skrývanou minulost i utajené hanby,
jakož i my neustále odpouštíme,co jiní skrývají.
Ulehči nám tíhu utajených dluhů,
jakož i my zbavujeme druhé povinnosti je splácet.

We-la tachlán le-nesjúna Ela pacan min biša.
Nedej, aby nás oklamal povrch věcí,
ale osvoboď nás od toho,
co nás zdržuje.
Nedej, aby do nás vstoupilo zapomnění,
a pokoušela nás falešná zdání.
Zlom moc naší nezralosti,vnitřní stagnaci,
která brání dobrému ovoci.

Metol d´lache malkuta wa-chajlá wa-tešbuchta
I´alám almin Amén.
V pravdě - síla těchto výroků nechť je půdou,
ze které vyrůstají všechny mé činy: Amen
Z Tebe se rodí vůle vševládnoucí,
život a síla k činu, píseň, která vše odívá do krásy
a obnovuje se od věků do věků.
Vpravdě - díla těchto výroků nechť jsou půdou,
ze které vyrůstají věechny mé činy.. Amen
Od Tebe pocházejí králové a královny korunovaní - principy vlády,
kosmické "Já mohu". Amen.
Z Tebe ten plamen budící úžas,
ta sláva rození, vracející světlo a zvuk do kosmu zpět. Amen.

***********************************************************************

 PROČ ŽENY PLÁČOU

Malý chlapec se zeptal mámy: "Proč pláčeš?" "Protože jsem žena," řekla mu. "Nerozumím!" Řekl syn. Jeho máma ho jen objala a řekla: "A nikdy ani neporozumíš." Později se chlapec zeptal svého otce: "Proč se mi zdá, že máma pláče bez důvodu?" ... "Všechny ženy pláčou bez důvodu," bylo to vše, co mohl otec odpovědět. Malý chlapec vyrostl a stal se mužem, avšak stále nerozuměl, proč ženy ... pláčou. Nakonec zavolal Boha a když se dovolal, zeptal se: "Bože, proč se ženy rozpláčou tak lehce?" 
 Bůh odpověděl: "Když jsem stvořil ženu, musela být výjimečná. 
 Udělal jsem její HRUĎ dost silnou na to, aby unesla váhu světa, ale natolik jemnou, aby poskytovala pohodlí. 
Dal jsem jí vnitřní SÍLU, aby vydržela porod dítěte a odmítnutí, které častokrát zažije od svých dětí.  
Dal jsem jí TVRDOST, která jí pomůže stále pokračovat, když se všichni ostatní vzdávají a starat se o svoji rodinu navzdory chorobám a únavě bez stěžování si.  
Dal jsem jí CIT milovat svoje děti za všech okolností, dokonce i tehdy, když ji její dítě hluboce zraní.  
Dal jsem jí SÍLU přijmout svého manžela navzdory jeho chybám a zformoval jsem ji z jeho žebra, aby chránila jeho srdce.  
Dal jsem jí MOUDROST, aby věděla, že dobrý manžel nikdy nezraňuje svou ženu, ale někdy zkouší její sílu a rozhodnost stát vedle něj bez výhrad.  
A nakonec jsem jí dal SLZU, kterou uroní, která je výlučně její, aby ji použila kdykoliv ji bude potřebovat, aby to zvládla. Na tu slzu má opravdu právo, nikdo nevydrží beze slov tolik jako žena! 
"Krása ženy není v šatech, které nosí, v postavě, kterou má, ani ve způsobu jakým si češe vlasy. Krása ženy musí být v jejích očích, protože ty jsou bránou k jejímu srdci, místu, kde sídlí láska.... Dejte si velký pozor, abyste nerozplakali ženu, neboť Bůh počítá její slzy! Žena vyšla z mužova žebra, ne z jeho nohou, aby byla pošlapána, ne z jeho hlavy, aby byla povýšená, ale z jeho boku, aby mu byla rovnou ... Z místa pod ramenem, aby byla chráněna, a vedle srdce, aby byla milována ... Všechny si zaslouží lásku, za jejich trpělivost, sílu, moudrost, cit a vytrvalost.Toto je pro všechny muže, kteří ještě nevědí, proč ženy pláčou...

http://www.2012rok.sk/wp/author/irma 
**********************************************************************

2012 - skutečnost nebo iluze / Pepa Šálek

 Dvanáctý rok třetího milénia (tisíciletí) není vybrán k našemu probuzení "náhodně". Ucelenost roku, přerod starého v nové, pro nás tvořilo 12 měsíců. Vše je tvořenou vírou. Proto křesťanská víra, která nás nejvíce ovlivňovala, byla předávána 12-ti apoštoly. Víra v ezoterické nauky nás přivedla k vědomé aktivaci 12-vláknové DNA, která symbolizuje náš božský a uměle potlačený, tvořivý aspekt, zablokovaný do 3-vláknové šroubovice DNA. To vše je iluze. Číslo 12 je šifrou iluze.

Časové slovo "měsíc" je odvozeno od pojmenování oběžnice naší planety, která za jeden pozemský rok projde 13-krát úplňkem a 13-krát novem. stejně jako je to u ženských menstruačních cyklů. Apoštolů bylo ve skutečnosti 13, včetně máří magdalény, která byla církví zapovězena, žena byla umlčena. 12-vláknoá DNA identifikuje božskou podstatu fyzických těl, ale 13-vlákno si uvědomuje samo sebe bez omezení fyzické úrovně vnímaného božství. Číslo 13 je šifrou skutečnosti.

 CELÝ ČLÁNEK:

http://www.duchovniprednasky.estranky.cz/clanky/texty--nasich-prednasejicich/2012---skutecnost-nebo-iluze---pepa-salek.html

Začátky a konce

Oslavte vše, co jste se naučili.

Louise L. Hay

od Louise L. Hay

Pojďme s požehnáním do nového roku s láskou.
Pojďme přivítat těchto příštích 12 měsíců s láskou a radostí, protože víme, že to, co dáváme se k nám vrátí mnohonásobně.Na Nový rok,se zeptejme sami sebe :
Co mám nyní uvolnit ze svého života?
Co nebo kdo už pro mě není důležitý?
 Na čem lpím, že mě drží zpátky?
Jaké myšlenky nebo víry už patří k mým starým?
Miluji svou bytost?
Co si myslím, že je pro mě nejlepší?
Jsem připraven oprostit se?
To co se děje v mém životě, je skvělé a nádherné?
Jsem milující ?
Jsem nejspokojenější?
Co chci vnést do svého života?
Jaký chci mít příští rok?
Koho chci přivést do svého světa?
Jak chci vypadat?
Jaký chci dělat projekt?
Chci se cítit zdravý?
Chci být prosperující?
V jakém světě chci žít?
Kam chci dojít ve své spiritualitě?
Jak hodně jsem ochoten prožívat s láskou?

Potvrzení pro pozitivní růst a změnu:
Nejsem omezen lékařskými posudky, časem, nebo úřady.
Jsem obdařen nekonečnou modrostí a schopností samotného Universa.
Vše dobré mám k dispozici, tady a teď.
Všechno, co můžete udělat, je využít sílu své myšlenky vytvořit to, co chci.
Byl to dobrý rok, a hodně  mě naučil.
Žehnám s láskou všechny zkušenosti,které jsem měl v roce 2011 a těším se na všechna požehnání  v roce 2012.
A tak to je.
Přeji vám pohádkový nový rok!
http://www.healyourlife.com/author-louise-l-hay/2011/12/wisdom/personal-growth/beginnings-and-endings
****************************************************************************

VŠEM S OTEVŘENÝM SRDCEM
Co je to kniha Zohar? Je stará dva tisíce let, ale představte si, ona byla napsána speciálně pro naši dobu.
 O ZOHARU:
http://www.kabbalah.info/cz/zohar/5-v%C4%9Bc%C3%AD-kter%C3%A9-byste-m%C4%9Bli-v%C4%9Bd%C4%9Bt-o-zoharu
O BNEI BARUCH:
 http://www.kabbalah.info/cz/info/about-bnei-baruch/o-bnej-baruch

OSOBNÍ BLOG MICHAELA LAITMANA
http://laitman.cz/
***************************************************************************

TIPY NA KNIHY

 PENÍZE A NÁŠ POSTOJ K NIM
Na úvod je třeba napsat formulku, ktorou opouštím starý postoj k penězům.
Rhonda Byrne:
...Ještě i ve snu jsem jako symbol bohatství měla bratrance,který se netajil svým majetkovým poměrem a do rána jsem se procházela židovskou čtvrtí, kde jsem byla okouzlena takovou pompézností výzdoby domů na hlavní třídě. Já však zamířila do boční uličky, kde byly domy v ruinách a čekaly na rekonstrukci. Takže závěr je jasný. Změň svůj postoj a po hlavní cestě se budeš moci procházet i ty,všechno to bohatství je ti k dispozici, záleží jen na rozhodnutí se.
TAJEMSTVÍ KE KNIZE TAJEMSTVÍ:
 http://deosum.com/Articles/126-tajne-tajemstvi-knihy-tajemstvi-rhonda-byrne.aspx
POZITIVNÍ KNIHY: 
 http://www.010101.cz/knihy.html
******************************************************************************

UMĚNÍ OVLÁDAT OSUD - SUN LIGHT
Mnozí se domnívají, že karma je předurčenost, neúprosný osud. Možná si řeknete: “Co můžu udělat? Taková je moje karma.” Tento postoj může v těžkých momentech přinést jakousi útěchu, ale neodpovídá skutečnosti. Zákon karmy totiž tímto způsobem nefunguje.
Sami jsme strůjci osudu. V knize jsou i meditace jak se zbavit cizích vlivů, jak se zbavit role otroka a hračky, jak zlepšit svůj život-osud, na co si dát pozor, co napravit,vylepšit.
http://www.gorila.sk/product/187729
****************************************************************************

 Anděla strážného máte - ať tomu věříte nebo ne. Váš anděl strážný je dar od Boha a máte ho proto, aby vám pomáhal. Já bych vám zase ráda pomohla, abyste se  mohli více těšit z té úžasné útěchy, radosti a naděje, kterou vám tento dar může přinést.Váš anděl strážný vás miluje.Jste pro něho drahocenní.Pro svého anděla jste tou nejdůležitější osobou na světě.   LORNA BYRNE
http://www.bux.cz/knihy/106177-schody-do-nebe.html?show=stranky#additional-info
*****************************************************

 Vynikajúca, zrozumiteľná a seriózna kniha o mýtoch okolo roku 2012. Faktom je, že z astronomického hľadiska sa naša planéta v tomto roku dostane súčasne na začiatok až dvoch nových cyklov, z ktorých jeden nastáva raz za 5 000 a druhý raz za 26 000 rokov. Autor sa zaoberá faktografickým aj filozofickým významom časových cyklov a predkladá k nim časový kľúč.
 UKÁZKY Z KNIHY:
http://www.eugenika.vasadomena.sk/index.php?UzivatelN=2369ebebac13d1d621179a5136c788f4&Action=Nakup&&Detail=140080&Uryvok=1

------------------------------------------------------

KNIŽNÍ POKLADNICE ONLINE U ANITRAM
 http://anitram.wordpress.com/knihy/

Drž si pevne , čo je zemské, zostaň vo svojom strede a nič zlé ťa nestretne!
 
---------------------------------------------------------------------
Z KNIHOVNY U anitraM : 
 http://anitram.wordpress.com/2012/01/19/zacnime-pocitivostou-ideme-duchovnou-cestou/
Z knihy Tarthang Tulku: Zivot v harmonii  /Hovory o bdelosti, sebalieceni a meditacii/ 
Začnime pocitivosťou – ideme duchovnou cestou… Potrebujeme svoj život pozorovať do väčšej hĺbky a poctivo a priamo sa konfrontovať so svojimi slabosťami a problémami. A je jedno, či tomu hovoríme duchovná cesta alebo náboženstvo. Dôležité je len to, nakoľko je naše chovanie priame a do akej miery oslobodíme svoju myseľ od hier, ktoré hráme sami so sebou
**********************************************************************************

Pomocná afirmace pro očistu srdce:
Má duše není nic jiného než energií Lásky. Má minulost nedává mému životu žádná omezení nebo obavy. Nese s sebou energie, které již nepotřebuji, proto se s nimi loučím a měním je na Lásku.
Naplňuji své srdce Láskou, která mě očišťuje od negativních emocí minulosti i přítomnosti. Její harmonie a klid mi dávají láskyplné pocity míru a hlubokého očištění i pocitu napojení na Lásku.
Jsem Láskou, jejím klidem a harmonií naplněn a měním negativní emoce i energie na Lásku.
Lásku posílám svému srdci, duši i tělu a měním tak všechno na Lásku.
Lásku čistou a hlubokou posílám do dění kolem mne i jiným lidem, kteří mají Lásku v srdci, a očišťuji jejich energie. Přeměňuji je na harmonické, láskyplné a uzdravující.
Děkuji Bohu i láskyplným bytostem za pomoc při mém očišťování

ZE STRÁNEK LÁSKOU - SVĚTLEM:
http://www.laskou-svetlem.cz/poselstvi-lidem/poselstvi-boha-o-konci-sveta/
 -------------------------------------------------------------------------------
DUŠIČKY,KTERÉ SE ROZHODLY PŘIJÍT SKRZE NÁS,MAMINKY,JSOU BOŽSKÝM DAREM PRO NÁS,NAŠIMI NEJVĚTŠÍMII - NEJDŮLEŽITĚJŠÍMI UČITELI...POKUD JIM DOKÁŽEME DÁT SVOBODU, POKUD JE NEZATĚŽUJEME VLASTNÍMI NÁZORY,AŤ JSOU MYŠLENY SEBELÉPE.DUŠIČKY NEPŘIŠLY PRO TO ABY VIDĚLY NAŠE MYŠLENÍ,ALE PRO TO ABY NAŠE MYŠLENÍ PROMĚNILY V BOŽSKÝ POHLED
hravje
-------------------------------------------------------------------------

 ASTRO-LUCIE

V súvislosti s rokom 2012 a spomínaným dátumom „konca sveta“, 21. decembrom 2012 je dôležité spomenúť, že vtedy sa na oblohe vytvorí takmer exaktný „prst boží“, Jod.

 Za 400 rokov sa takáto konštelácia na oblohe objavila iba raz,  v máji v roku 1989. Isto si nemusíme pripomínať, čo sa dialo u nás v novembri toho roku, no všeobecne to bol rok, ktorý znamenal koniec studenej vojny medzi USA a Ruskom, alebo pád komunistického režimu vo východnej Európe. Obzrime sa späť a vidíme, aké obrovské zmeny sa udiali.
...Netreba sa báť katastrofických scenárov ohľadne roku 2012, zmena je na dosah a máme ju v rukách!
© Astrolucia
CELÝ ČLÁNEK ZDE: http://www.astrolucia.sk/pre-vas/109-2012 
------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACE ZE STRÁNEK NOVÁ DUCHOVNÍ CESTA

Miroslav Zelenka: Orgon, orgonit a orgonitové zářiče, uveřejněno na stránkách miroslav-zelenka.cz.
    Název orgonit pochází od badatele Wilhelma Reicha, který orgonem nazval jakousi základní energii života, prostupující celým Vesmírem. Vytvořil pro ni řadu umělých zářičů a akumulátorů. Materiálu, z kterého jsou vyráběny orgonové zářiče, se proto říká orgonit. Podstatou orgonitu je směs kovových třísek (špon) zalitých v umělé pryskyřici, v jiných textech se doporučovalo i přidávání drobných kamenů. Organická pryskyřice přitahuje orgon do sebe – ten se pak odráží na kovových částech. Při každém odrazu se zvyšuje jeho frekvence a zároveň i čistota, takže při opuštění orgonitu má mnohem vyšší frekvenci a intenzitu. Dalším faktorem zvyšujícím účinnost je i samotný tvar těchto těles. Zejména tvar pyramidy zvyšuje účinnost. Kladné výsledky působení orgonitů pociťují velice brzy i lidé, kteří nejsou nijak zvláště citliví. Kladný vliv je možno pozorovat i na rostlinách a stromech.
    Toto byly informace, které rozšiřují ti, co propagují orgonitové zářiče a případně i doporučují vlastní podrobné návody na jejich výrobu. Jaký je můj postoj k orgonitům?

Používání umělých pomůcek na duchovní cestě

    Na úvod chci připomenout, že lidé používají na duchovní cestě řadu umělých pomůcek, metod, aktivit, o kterých jsou přesvědčeni, že jim pomáhají. Skutečně, mnohé z těchto aktivit, přístrojů, dokážou do jisté míry pomoci na počátku duchovní cesty. Zároveň však tyto pomůcky před člověka postaví umělý strop, který při používání takové pomůcky nemůže překonat. Záleží pak na tom, co je pro člověka prvořadé. Zda jakýkoliv dílčí výsledek – částečné očištění prostředí, dosažení lepšího vnitřního pocitu, i třeba částečné zlepšení svého zdraví. To vše však při vědomí toho, že používám prostředek, který není součástí Přírody. Který je pomůckou uměle vyrobenou člověkem- pomůckou, která není výší své vnitřní harmonie nedílnou součástí Přírody. Logicky pak člověka napadá. Pokud používám pomůcky, které nejsou součástí Přírody, může mne to dovést k tomu, abych se součástí Přírody stal? Nebo to naopak mezi mne a Přírodu vráží pomyslný klín.
----------------------------------------------------------------

 Z PROSINCOVÉHO ARCHIVU:
 --------------------------------------------------------------------
 ZIMNÍ ENERGIE POTRAVIN - V NABÍDCE: JÍDLO PRO ZDRAVÍ
---------------------------------------------------------------------
Z ASTROLOGIE PRO ROK 2012 
1. PODLE ČÍNSKÉHO ZVĚROKRUHU - ROK DRAKA   
                                                                    PŘEČÍST CELÉ


2.© Astrolucia CELÝ ČLÁNEK ZDE: http://www.astrolucia.sk/pre-vas/109-2012  
--------------------------------------------------------------------
Koniec neznamená koniec ? Nárast magnetických hodnôt a zmena rezonancie magnetickej hmoty zasiahnu do ľudskej psychiky ako aj do funkčnosti ľudského organizmu fatálne. Zosilnia schopnosti ľudí v oblasti predstavivosti. Keďže človek má v sebe priveľa strachu, obavy, úzkosti, zloby, hnevu, nenávisti, agresívnosti a žiarlivosti, tak tvorí aj tomu podobné obrazy. Svoju predstavivosť nebude schopný odlíšiť od reality. Stavy, ktoré sme úspešne zvládali aj vďaka nášmu kultúrnemu dedičstvu a socializácii,by sa teraz mohli dostať na povrch.
Astronómia – geofyzika
Geofyzici a astrofyzici tvrdia, že v roku 2012 Zem prejde do procesu magnetického prepoľovania. Naposledy vraj k tomu došlo pred miliónmi rokov, vtedy, keď zo zemského povrchu zmizli dinosaury.
Astrológovia tvrdia, že pri každom tranzite Venuše v dejinách ľudstva, vždy nastal veľký zlom vo vedomí ľudí. Posledný takýto tranzit bol dňa 8.júla 2004. Dokonca aj podľa indického avatara je tento deň bodom začatia nového, zlatého veku.
Ďalší takýto tranzit očakávame 6. júna 2012. Bude zatienenie Slnka a tranzitujúca Venuša prejde akoby cez Slnko.
PŘEČÍST CELÉ
------------------------------------------------------------------------------

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4