♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

sobota 11. srpna 2012

ÚŽASNÉ TUNELY

FOTO: Najúžasnejšie tunely sveta

31.7.2012 | Štýl
Na svete je množstvo krásnych a zvláštnych miest, ktoré dokážu človeka fascinovať svojou jedinečnosťou. Medzi takéto miesta možno zaradiť aj niektoré naozaj nezvyčajné tunely, na ktoré sa môžete spolu s nami pozrieť práve teraz.
Tunel v sekvojiKeď niekde spadne strom cez cestu, zvyčajne ho odpracú, aby nezavadzal. V Kalifornskom národnom sekvojovom parku (California´s Sequoia National Park) však urobili inú vec. Keď tam v roku 1937 spadol strom a vytvoril prekážku v ceste, správcovia parku sa rozhodli, že ho neodstránia ale namiesto toho do neho vyrezali otvor a vytvorili tak unikátny tunel široký 5,18 m a vysoký 2,44 m, ktorý sa odvtedy stal poznávacím znamením parku. 
Tunel láskyV Ukrajine pri mestečku Klevan nájdete skutočne jedinečné miesto s názvom „The Tunnel of Love“ (Tunel lásky), ktoré vyzerá ako miesto vystrihnuté z rozprávky a právom ho možno nazvať aj jedným z najromantickejších miest na svete. Tunel tvoria vedľa seba rastúce stromy (ktoré vytvárajú uzavretý obúk) a táto prírodná nádhera lemuje asi jeden kilometer dlhý úsek železničnej trate. Vlaky tadiaľ údajne premávajú len zriedkavo a keď už, musia ísť poriadne pomaly.
SvetielkaV Číne, konkrétne v Šanghaji, tiež možno nájsť zaujímavý tunel The Bund Sightseeing Tunnel. Tunel sa nachádza pod riekou Huangpu, je dlhý 647 m a dá sa povedať, že jazda týmto tunelom vám poskytne vskutku psychedelický zážitok.  Cestu tunelom vám totiž spríjemňuje meniace sa farebné osvetlenie, blikanie a iné svetelné efekty, pričom nechýbajú ani tie zvukové – cestujúci počujú slova ako „magma“ či „hell“ (z angl. peklo). Nič pre slabšie povahy či pre epileptikov... Pre ostatných však možno zábavná forma metra. 
Vitajte v rozprávkeVýjav ako z rozprávky ponúka Wisteria Tunnel v Japonsku, v meste Kitakyushu v Kawachi Fuji Gardens. Rozprávkový dojem tvoria rôznofarebné kvety vistérie, ktoré visia nad vašimi hlavami a vytvárajú naozaj nadpozemské prostredie. Chýbajú tu azda už len poletujúce kvetinové víly. 
Prechádzka pod vodouChceli by ste sa pozrieť, ako vyzerá taký podmorský život bez toho, aby ste sa museli namočiť a potápať do morských hlbín? Potom by ste mali určite navštíviť L'Oceanographic Center vo Valencii, v Španielsku. V tomto centre sa môžete poprechádzať tunelmi vedúcimi pod hladinou mora, takže podmorský život budete môcť zakúsiť skutočne zblízka. 
Najdlhší tunelLaerdal tunel, spájajúci Oslo a prístav Bergen v Nórsku, je najdlhším tunelom na svete a môže sa popýšiť dĺžkou 24,51 km. Prejsť tento tunel trvá asi 20 minút. Keďže však tento tunel môže spôsobovať vodičom problémy (okrem iného klaustrofobického charakteru), je rozdelený do štyroch menších častí. Tunel zahŕňa tri horské jaskyne (v šesťkilometrových intervaloch), ktoré sú osvetlené modrým a žltým svetlom, aby vytvárali dojem vychádzajúceho slnka. Jaskyne majú za úlohu prerušiť monotónnosť cesty a poskytnúť miesto na oddych pre vodičov. 
Autor: Mário
http://magazin.atlas.sk/styl/foto-najuzasnejsie-tunely-sveta/798241.html 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4