♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

středa 21. srpna 2013

Jak můžeme vyvážit své čakry s Reiki

Balance Your Chakras With Reiki  Naším úkolem je pročistit a zaktivovat systém čaker 1-7, transformovat ego a zhutnělé energie v naší karmě. Poté žijeme plně v uvědomění pospolitosti, nesoutěživosti, vegetariánství a veganství. Do našeho života vstupují nám podobní lidé a náš vesmír se stává radostí. V tu chvíli jsme připraveni na duchovní probuzení horních čaker, jejichž kvalitu v té poslední fázi přenášíme zpět“dolů“ do hmotné existence a zduchovňujeme hmotné vibrace.
 My sami svou vůlí nemůžeme práci s horními čakrami příliš ovlivnit.  Markéta Sulánová
                                Čakry by se měly točit v harmonii a tvořit ucelený systém. Musí být vyvážené, abyste se cítili co nejlépe s optimální energií a harmonii. Když se čakra se točí příliš pomalu, nebo příliš rychle nebo nesprávným směrem, je vaše rovnováha narušena. To oslabuje životní sílu a může poškodit vaše zdraví, sebevědomí, schopnosti a spokojenost.

Podle Tanmaya Honervogt, v knize "I nner Reiki: Praktický průvodce pro léčení a meditace" , Reiki je vynikající způsob pro vyvážení a vitalitu vlastních energetických center.
 
Jakým způsobem si sami vyvážíme čakry
  1. Lehněte si na záda umístěte jednu z vašich rukou na čelo (6. čakra - čelní, třetí oko - Anja ) a druhou nad stydkou kostí (1. čakra - kořenová - Muladahara, ).Tím se vyrovná energie od hlavy až k dolní části těla. Nechte své ruce spočívat v těchto místech po dobu asi 5 minut. To způsobí, že budete v kontaktu s vaší sexuální energií.
  2. Stále v leže, přesuňte jednu ruku na hrdlo - krční jamku (5. čakra - Višuddha ) a druhou ruku na břicho, tři prsty pod pupkem (2. čakra -Svadhisthana ). Tato pozice vnáší do rovnováhy emoce a vitalitu s vašimi aspekty sebevyjádření a komunikace. To vám pomůže být více v kontaktu s vašimi touhami a emocemi a být více kreativní ve svém vyjádření. Udržujte tuto pozici rukou 5 minut.
  3. Přesuňte jednu ruku na střed hrudníku (4. čakra - ) a druhou na solar plexus - přibližně půl dlaně nad pupkem ( 3.čakra). Srdeční čakra je spojena s láskou a soucitem a solar plexus čakra je spojena s osobní silou a mocí. Vyvažování těchto center umožní používat lásku a porozumění, abychom činili správná rozhodnutí.
  4. Přesuňte jednu ruku na břicho přes pupek do oblasti sakrální čakry (2. čakra - Svadhistana) a umístěte druhou rukou na čele v oblasti třetího oka (6. čakra čakra - Anja). Tato poloha vám umožní pustit své myšlenky a pocity, a ocitnete se v hluboké relaxaci. Udržujte ruce v této pozici po dobu 5 minut.
  5. Nyní jste v rovnováze s čakrami. Protáhněte celé vaše tělo, zakroužete prsty u nohou a rukou, a vráťte se do normálního vědomí. 
 SOUVISEJÍCÍ ( ze stejného webu)
Bližší pohled na své čakry: Jak to funguje a jak najít rovnováhu
Porozumění systému čaker

DALŠÍ  SOUVISEJÍCÍ
 http://www.fitness-produkty.cz/clanky/zivotni-styl/cakry.html
http://www.astrolife.cz/?p=877
http://lasenickavedma.webnode.cz/cakry/

 ©2013 Připravila: hravje

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4