♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

čtvrtek 14. března 2013

BRÁT SAMOSTATNĚ MINERÁLY A VITAMÍNY♥ZE STRÁNEK  PANÍ MARIE: http://www.jajsem.com/lek-na-rakovinu-byl-jiz-objeven-gersonuv-zazrak/

BRÁT SAMOSTATNĚ MINERÁLY A VITAMÍNY:
Co se týká jejich konzumace, vůbec NEDOPORUČUJI.

PROČ?
Protože pro jejich využití potřebujete “komplexní balík živin”, který vám v té nejdokonalejší podobě poskytne pouze PŘÍRODA.

Brát samostatně křemík, vitamín C, vitamín E, jód a pod. je totiž velmi škodlivé.
Vytváří to nerovnováhu a tělo není schopné tyto samostatné prvky dokonale zpracovat a někdy si musí vypůjčit další minerály z “vašeho těla”.
Tím nastává časem velká nerovnováha, nebo kumulování nezpracovaných přebytků samostatných minerálů a vitamínů ve vašich orgánech. 
Tyto samostatné prvky jsou SYNTETICKÉ a to vždy… i když jsou dále bez chemických konzervantů.
Dokonce poslední studie prokázala,
že syntetický vitamín D je pro tělo nevyužitelný!
Ukázalo se, že naše tělo dokáže využít nejlépe vitamín D, který si vytvoří ve své kůži.
Pak ještě dokáže jakž takž využít vitamín D přítomný v ROSTLINÁCH…ale syntetický vitamín D, ani ten ze živočišných zdrojů, neumí využít dostatečně a mít z něj ty výhody, které má z vitamínu D vyrobeném v pleti.
Tuto vědeckou studii můžete najít na http://www.naturalnews.com


Pokud chcete brát nějaké doplňky,
pak pouze ve formě balíku živin jako je třeba “chlorella, zelený ječmen, včelý pyl, mateří kašička, studený výluh z přesličky rolní či kopřivy a jiných bylinek, tekutý planktnon, sušené houby rozemleté na prášek jako Reischi a pod.” = SUPERFOOD

POZOR na CHLORELLU!< /p>
Na stránkách http://www.NaturalNews.com si nechal Mike Adams testovat chlorellu a zjistil, že chlorella pocházející z ČÍNY, i když má certifikát “organic”, je extrémně silně kontaminována RTUTÍ a jinými těžkými kovy a chemikáliemi až natolik, že je přímo pro konzumaci NEBEZPEČNÁ!

Takže
POZOR na všechny doplňky a superfood poházející z ČÍNY- ŽUMPY naší planety!

Jinak,
kolem vstřebávání živin se poslední dobou dělá mnoho studií a přichází se na to, že vždy je zapotřebí pro transformaci, vstřebání či transmutaci mnoho jiných živin a prvků, takže ordinovat si samostatné prvky je kontraproduktivní a dokonce velmi zatěžující pro tělo a jeho zdraví.
Nakonec mi jako NEJDOKONALEJŠÍ POTRAVNÍ DOPLNĚK vychází “divoké plevele”, které mají neuvěřitelné balíky živin, které ještě ani vědci neobjevili a k tomu jsou “úplně zdarma” a ušetřené peníze můžete utratit za kvalitní BIO POTRAVINY, nebo něco hezkého na sebe. :-)

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY
 Jsou vyrobeny při velmi nízkých teplotách?
Tedy při 42°C max. při 45°C?

Jestli ne, pak jsou neúčinné a stejně škodlivé, jako chemie.
Jakákoliv tepelná úprava ničí strukturu minerálů a vitamínů a je potravou ne pro tělo, ale pro prazity.
A ty jsou ve skutečnosti tou hlavní příčinou všech chronických nemocí a rakovin.
Máte tedy na vašich doplňcích značku alespoň VEGAN? A jsou v BIO Kvalitě?
Protože zde existují v Česku potravinové doplňky, které právě tento standart mají.
ZDE:
http://www.vitalvibe.eu/cs/uvod

SOUVISEJÍCÍ :
 Živá strava
Divoká kuchařka
Zelené nápoje - koloidní fytominerály
BIOTOX
zde:
http://galerielaska.blogspot.dk/p/jidlo-pro-zdravi.html 

©2013 Připravila: hravje

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4