♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

středa 13. března 2013

(NEJEN)Očista těla - Eva Kalivodová Štichová, MYSTIKON

                                                                        křišťál                                                                       malachit                                                                         růženínO své tělo se můžeme starat i zevnitř. Pomůžeme mu lépe nastartovat, když po namáhavé zimě, kdy nás trápila únava či ranní vstávání, budeme každé ráno po dobu 14 dní pít vodu, ve které jsme přes noc měli léčivé kamínky.
Jak se obyčejné kamínky stanou léčivými? Sami si je můžete nabít, a to nejlépe při úplňku či novoluní. Nejvhodnější jsou tyto léčivé kameny:
křišťál – nejlepší je čirý,
růženín – dodává lásku, harmonizuje tělo, dává tělu ten správný klid a nadhled
malachit – ten dodá tělu energii pro celý den.

Kartářka, léčitelka, lektorka a členka redakční rady časopisu VE HVĚZDÁCH

Publikováno v časopisu VE HVĚZDÁCH

                                                                          

   
                                                                         lapis

Show Jana Krause 1. 10. 2010 - 3. host Eva Kalivodová

(pokud si pustíte Chotěboř, přednášku Evičky o léčebných energií, můžete si ( mimo hlavní téma) vyslechnout její komentář ohledně chování hůlek i vztahu J.Krause k esoterice)

(P.s.: stalo se mi, že se video neotevřelo.Vložila jsem odkaz do google hledáčku, tam se otevřelo...)

Mystikon (15) - Host: Eva Kalivodová - Přání se plní!
http://www.youtube.com/watch?v=vOY3ziCWKpA

Mystikon (18) - Host: Eva Kalivodová - Kyvadla  
http://www.youtube.com/watch?v=eKWxb_ye49A

 Mystikon (19) - Host: Eva Kalivodová Štichová - Karty 
http://www.youtube.com/watch?v=3dgKlPWSRlo 

ZDROJ: http://www.kridlaandelska.cz/index.php/media1/videa

OČISTA DUŠE
Člověk by se měl starat o své tělo v jakémkoliv období. Pověra typu „na jaře se tělo čistí“ je opravdu jen pověrou. Tělo je jenom dům, v němž bydlí naše duše a my se o ten dům hold musíme starat, a to nejen na jaře, ale i v průběhu celého roku. Jak to poznáme?
Nebojte se, tělo si řekne samo. Jsou chvíle, kdy pořád chodíte sem a tam a máte pocit, že musíte uklízet? Uklízíte vše, co vám přijde pod ruku a stále nejste spokojeni? Ano, tak to je právě ten okamžik, kdy si rovnáte sami v sobě myšlenky. Staré uklízíte pryč a rovnáte si tam nové.
Při manuální činnosti (většinou u úklidu) uvolníme mysl a věnujeme se právě té činnosti, kterou vykonáváme a mysl má dovolenou. Právě v té chvíli nám začnou chodit důležité informace, přesněji odpovědi na naše otázky a my si jen řekneme „teď mne právě napadlo“ a je to venku. Informace se k nám dostávají přes šestou čakru neboli třetí oko, či přes sedmou čakru tzv. otevřenou cestou k všemocné vesmírné inteligenci.
Bc. Eva Kalivodová Štichová, kartářka a léčitelkaPublikováno v časopisu VE HVĚZDÁCH

 ©2013 Připravila: hravje

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4