♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

úterý 23. července 2013

DUHOVNÍK

DUHOVNÍK

Milí duhoví spolupracovníci a spolutvůrci :-)

Tímto okamžikem spouštíme oficiálně portál www.Duhovnik.cz ve všech jeho sekcích.

Jste těmi, kteří mohou šířit tuto myšlenku dál a podílet se tak na základní idee našeho společného portálu Duhovník, kterého jste již součástí.
Jen naším vlastním příkladem můžeme ukázat světu, že je možné nehodnotit, nekonkurovat si a namísto toho spolupracovat, propojovat se, sdílet a aktivně se podílet na pomoci potřebným.
Proto vás tímto s upřímným srdcem žádáme o rozšíření zvěsti o Duhovníku:
- ve vašich emailových databázích
- mluveným slovem
- odkazem na Duhovník na vašich webových stránkách
- sdílením odkazu na různých sociálních sítích
- případně dalším vámi dostupným prostředkem
Co tím vy sami získáte?
1. Přímo se tak podílíte na šíření myšlenky spolupráce, podpory a pomoci druhým.
2. Sami tak informujete své známé o tom, že jste již součástí této platformy a tím se tak dozví i o vašich nabízených službách a produktech.
3. Dáváte vašim kontaktům možnost aby se stali také součástí Duhovníku a mohli skrze něj nabízet své služby a produkty.
4. Umožňujete tak ostatním aby mohli využít nabídek služeb a produktů vašich i všech ostatních. Přímo se tak spolupodílíte na pomoci těm, kteří o ni stojí a tak ji i potřebují.
5. Pokud nám přepošlete email ve kterém jste o Duhovníku informovali na info@duhovnik.cz, pak Vás v budoucích emailech posílaných všem návštěvníkům Duhovníku postupně budeme prezentovat v rámci poděkování. Tyto emaily půjdou na databázi, která v tuto chvíli čítá stovky kontaktů a stále narůstá.

Pokud se na Duhovníku přihlásíte přes odkaz "přihlásit" dostanete se do své administrace, ve které nyní můžete upravovat svůj profil a také upravovat své akce. V případě, že jste při registraci nevložili foto, máte možnost jej ve svém profilu přidat.

Pokud se rozhodnete skrze Duhovník prodávat své výrobky, tak za zprostředkování tohoto prodeje si účtujeme 10% z ceny prodaného produktu. Tato sekce k prodeji bude připravena během několika následujících hodin. Pokud budete chtít být pro ostatní prezentováni pouze jako výrobci s odkazem na vás, bude i tato služba jako všechny ostatní zcela zdarma.

V případě, že se během úprav svého profilu setkání s nějakým chybovým hlášením a nebo nebude některá funkce správně fungovat, napište nám prosím, budeme vděčni za jakoukoli zpětnou vazbu.
K možnosti šíření zvěsti o Duhovníku jsme pro vás připravili i úvodní video, ve kterém popisujeme myšlenky Duhovníku, jeho funkce a aktivní formy pomoci druhým, které se postupně připravují. Chceme tak ukázat i kdo stojí za tímto projektem a již od počátku být tak v aktivním kontaktu s veřejností i s Vámi.

video
Děkujeme všem za vaši invenci, za vaše nabídky, za vaši nabízenou pomoc, za váš a spolu tak náš vlastní příklad, kterým dáváme najevo tolik potřebný krok ke spolupráci a sdílení v celém lidském společenství.
V barch duhy
Josef Šálek a Ladislav Kocián

Kontakty

info@duhovnik.cz
Josef Šálek: pepa.70@seznam.cz, 608 731 078
Láďa Kocián: lada@duhovnik.cz, 732 623 116


Věra Hrasko
Věra Hrasko
Mandaly s pozitivní energií - kreativita u Kronborgu
lokalita: Dánsko

V Helsingeru a blízkém okolí je mnoho zajímavých, historických a energeticky silných míst.

Na naší zahradě jsme měli kruhy v trávě a na podzim je olemovaly houbičky. To bylo asi tak před 6ti roky a od té doby se věnuji tvorbě mandal.

  Také se ráda připojuji k Duhovníku, kterému od srdce fandím!

Duhové prožitky všem srdíčkům

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4