♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Buď vítán a buď sám sebou. Jsi-li přítel, otvírám ti náruč i srdce, Jsi-li neznámým,dlouho jím nebudeš, Jsi-li nepřítel,láska tě přemůže.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

proroctví z knihy Zasvěcení

Dva trendy - jeden starověký a jeden moderní - probouzí vědomí světa. Jsme svědky celosvětové a dynamické renesance starověké moudrosti. Jóga, meditace, životní síla řízení, akupunktura, ayurveda, a výsledky dalších postupů jsou nyní velmi rozšířené. Zároveň podobné poznatky se promítají do vědy a tvůrčí práce intuitivních průkopníků. Mysl-tělo, lékařství, kvantové vědomí, životní síla léčení, holistické zdraví, psychické povědomí, bojová umění jsou jen některé ze stovek čerstvých projevů nadčasové moudrosti.
Proč tyto dva trendy, co se nyní děje?
Lidský vývoj je cyklický. Vstoupili jsme pro nás do "nové éry" , ale je to věk, který sdílí vědomí stavitelů pyramid a starověkých mudrců, kdy povědomí o subtilní energii a vyšším vědomí byl standard - ne výjimkou.
AMIT GOSWAMI-KVANTOVÝ AKTIVISTAvideo(zde)

Každá pravda prochází třemi fázemi: Nejdříve je zesměšňována. Pak násilně odmítána. A nakonec je akceptována jako samozřejmost.
A.Schopenhauer
Abychom udělali pořádek ve světě, musíme nejdříve udělat pořádek v národě, abychom udělali pořádek v národě, musíme nejdříve udělat pořádek v rodině, abychom udělali pořádek v rodině, musíme nejdříve udělat pořádek ve svém osobním životě, abychom udělali pořádek ve svém osobním životě, musíme udělat pořádek ve svém srdci. Confucius

"Vlastnosti, které nenávidíš u druhých lidí, jsou tvé vlastnosti,kterých se podvědomě snažíš nenávistí a bez úspěchu zbavit.Vlastnosti, které dokážeš tolerovat u druhých lidí,jsou vlastnosti, kterých ses definitivně zbavil." J.MEDO

Buďte královský dědic, kterým opravdu jste! Buďte jako lotos, který ačkoli zrozen ze slizského bahna na dně jezera, pomocí své čisté síly vůle povstane nad vodu, aby viděl slunce a nechal se inspirovat jeho paprsky. Sathya Sai

Léčení duše je léčení energie, kterou jste si vytvořili v tomto nebo v minulém životě, je to tedy proces uvolňování energie připoutanosti k minulé situaci, člověku nebo věci.
Při cíleném léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a navrátila se do své duše.
Stav našeho energetického pole zajišťuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce (který je vtisknut na energetickém poli) není dostatečně vysoká, aby námi energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižším energiím, které nás dostávají do konkrétních situací, které nám umožňují, abychom se odpoutali. Energie musí proudit. Pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Odvracíme-li své vědomí od fyzické dimenze do dimenze duchovní - "vypneme-li" vnější svět, ať už zavřením očí, rozostřením zraku, meditací, spojením se s Vyšším Já - dostáváme inspiraci. Jednáme správně. Správně se rozhodujeme. Můžeme předvídat. Můžeme léčit. Můžeme svět učinit lepším místem k životu. JOSÉ SILVA

Nyní nastal čas pro vaše pravé já - krásné, nadané a zázračné - aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné
přir
ozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. Až v příštích dnech a týdnech pocítíte znovu nalezený pocit jistoty a nadšení, přivítejte jej s otevřenou náručí. A především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

Select Language

translate

úterý 5. března 2013

(aktual.:o SWAMI a ASHRAM)MULTIMILIONÁŘ SWAMI,SPIRITUALITA A BUSINESS

Svět staví sám sebe na pískových základech smyslového světa. Stejně jako opice, která nedokáže vytáhnout ruku z úzkého hrdla nádoby, protože drží v hrsti oříšky ze dna nádoby, lidé v dnešní době trpí. Nejsou ochotní pustit ze svého držení hrstku potěšení, kterých se ve světě chopili. Když lidé nemají víru ve vyšší já, ale následují pouze své smysly, objeví se signál nebezpečí! Lidé jsou zaseknutí na mylné důvěře, že hromadění materiálních věcí jim přinese radost a mír. Božská láska je to jediné, co vám přinese trvalou radost. Jedině božská láska odstraní hněv, závist a nenávist.  Sathya Sai


Mysíte si, že to nejde dohromady? Jak sloučit duchovno a business ?

 Christian Fabre, kterého také oslovují jako ‘anti-trump’- "nahý císař konfekce", se narodil ve Francii, v chudé rodině, jeho maminka byla švadlena. O jeho životě se dá mluvit jako o horské dráze. Prožil vzestupy, ale i těžké pády. Jeho život je inspirativním příběhem.Dnes se stal slavným po celé Indii. Přijal hinduistické jméno Swami Pranavananda Brahmendra Avadhuta.
Jeho kariéra je Sadhanou (duchovní praxí), o tom, jak  se prolíná Spiritualita do hmotného světa.
Zde je jeho autobiografie: "Svatý ředitel společnosti" -  http://www.alekip.com/Book/The-holy-ceo-an-autobiography-christian-fabre/9788184951981Dokument (CZ) o Swami Pranavananda Brahmendra Avadhuta  ( 24:00)

Generální ředitel Christian Fabre Textiles Pvt. Sro, CEO-Fashions International Studio.


Francouz, který má od narození  indické srdce, Pranavananda Brahmendra Avadutta Swamigal žije v Indii  posledních 30 let. 
V jednom ze svých intenzivních meditací po delším tapas (pokání) Svámídží měl jasnou vizi Pána Šivy ve formě Jyothirlingeshwara. Od tohoto okamžiku neměl stání, až našel ideální místo kde postavit poustevnu a chrám zasvěcený Šivy ve formě Pána Jyothirlingeshwar a věnoval svůj čas na praxi Tapas a služby pro města a okolní domorodce obývající tyto krásné a nedotčené svahy.
 Naše Ashram (poustevna) se nachází v jihozápadní Tamil Nadu v okrese Nammakkal. Nejbližší železniční stanice je v Salemu, 400 km po silnici od Chennai, daleko od lidských obydlí: jedna obec leží 3 km daleko za kopcem na západě a další 5 km směrem na východ od našich svahů. To dává našemu ášramu pocit totálního klidu a harmonie s přírodou, věčnou připomínkou věčné přítomnosti Pána Šivy v každém aspektu našeho života v podobě Matky Přírody kolem nás.
Kolli Hills (Maxim. výška 1450m - Naše Ashram: 1160 m) jsou obklopeny místy, které jsou velmi důležité pro Svámídžího: Sendamangalam, kde je Samadhi (hrobka)  Swayamprakash Brahmendra Avadutta Swamigal a jeden z mála chrámů zasvěcený Lordovi Dattatreya (zastupující trojici Pána Brahmy, Višnu a Šivy v jednom), a  Nerur, malé vesnice na břehu mohutné řeky posvátné Cauvery, kde se nachází Samadhi ze Sadashiva BRAMENDRA AVADUTTA SWAMIGAL. Obě místa jsou posvátná Svámídžího, pro jejich intenzivní lásku, kterou měli pro Boha a pro přírodu. Během všech jejich životů. Ve Swamigal se konají složitá tapas z Avadutta Digambara (Nahota), které Swami Pranavananda nyní cvičí, s výjimkou doby, kdy je daleko od ášramu.
Snažíme se udržovat kopce proti znečištění, bez odpadů z plastu i papíru, udržovat vše v čistotě, bez kouření, hluku, neničení přírody (včetně trhání květin, lámání větví apod.) Nemáme žádné telefony. Nicméně, jsme ve spojení se světem satelitním připojením k Internetu, které nám umožňuje zůstat v kontaktu s našimi vzdálenými Shishayas (studenty).
s překladačem :

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dokud se nerozloučíš se svou osobností, nenajdeš svou individualitu. Individualita je dána existencí, osobnost vnucena společností. Osobnost je sociální pohodlnost.
Společnost nemůže tolerovat individualitu, protože individualita za ní nepůjde jako ovce. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.
Ovce jsou vždy ve stádě, doufají, že to bude ve stádě pohodlnější. Stádo jim dává pocit ochrany, bezpečí. Když někdo zaútočí, ve stádě se spíš zachráníš. Ale sám? Jenom lvi chodí sami.
Každý z vás se narodil jako lev. Společnost vás však neustále podmiňuje, programuje vaši mysl jako mysl ovce. Společnost vám dává osobnost: velmi pohodlnou, hodnou a velmi poslušnou osobnost.
Společnost chce otroky, ne lidi, kteří jsou absolutně oddaní svobodě. Společnost chce otroky, protože všechny její pochybné zájmy vyžadují poslušnost.

Starý zenový příběh vypráví o lvu, který vyrostl mezi ovcemi a dokud ho jeden starý lev nepopadl a nepřitáhl k rybníku, kde mu ukázal na hladině jeho vlastní obraz, myslel si, že on sám je také ovcí. Mnoho z nás je jako lev z tohoto příběhu - představa, kterou o sobě máme, nepochází z naší bezprostřední zkušenosti, ale z názoru druhých. "Osobnost" vnucená z vnějšku nahrazuje individualitu, která mohla vyrůst zevnitř. Stáváme se jen další ovcí ze stáda, která se nedokáže svobodně pohybovat, ani si uvědomit svou pravdivou identitu.
Je na čase, aby ses na hladině rybníka podíval na svůj obraz, a osvobodil od všech domněnek, jimiž druzí podnítili tvé myšlení. Tancuj, běhej, poskakuj, křič co tě napadne: cokoli, co probudí spícího lva uvnitř.
Osho One Seed Makes the Whole Earth Green, Kapitola 4